Jdi na obsah Jdi na menu

Muži i ženy pouze na 50´%

V sobotu 22. 11. 2014 využily týmy Slavie Hradec Králové domácí prostředí pouze na 50%. V prvním utkání nastoupily ženy proti úřadujícímu mistru ČR - Fezku Strakonice a celkem přesvědčivě zvítězily 15 : 8. Ve druhém utkání však hostující hráčky  začaly utkání mnohem lépe. V polovině utkání Strakonice vedly 4 : 0. V další části utkání byla hradecká děvčata mnohem aktivnější, ale na zvrat v utkání to již nestačilo, podlehla Fezku Strakonice 5 : 8.

V prvním utkání nového ročníku 1. ligy mužů nastoupili muži proti UP Olomouc. Utkání mělo ečekaný průběh. Domácí se ujali vedení, avšak soupeř trestal "školácké" chyby a po první 1/4 naši muži prohrávali  3 : 4. Obraz hry se nezměnil ani v další části. Po polovině utkání domácí prohrávali 6 : 7.  Zvrat nastal ve 3/4, kdy naši muži dokázali otočit výsledek a vedli 9 : 8. Závěrečná čtvrtina přinesla opravdové drama. Hostům se podařilo vyrovnat na 11 : 11. V posledních dvou minutách však naši muži vstřelili 4 branky a zvítězili 15 : 11. V dalším utkání nastoupili muži Slavie proti dalšímu celku z Moravy - KVP Přerov. V tomto utkání rozhodla 3/4, kterou naši muži prohráli 5 : 0 a bylo pak v závěrečné čtvrtině velmi těžké uhrát příznivý výsledek. Utkání skončilo vítězstvím Přerova 13 : 9.

Výsledky:

I.liga ženy 4.kolo

Slavia HK – Fezko Strakonice „A“ 15:8 (5:0,3:3,4:1,3:4)

Branky za HK : Havrlantová 4, Šindlerová a Pavlíková po 3, Křížová a Podmelová po 2,

Kratěnová 1, vyloučení 6:6 (využití 5:1!), oslabení 1:0!

Slavia HK – Fezko Strakonice „A“ 5:8 (0:1,0:3,3:2,2:2)

Branky za HK : Šindlerová a Pavlíková po 2, Podmelová 1, vyl. 4:5 (3:1).

Sestava a branky celkem:

Šešulková – Kecinová, Baudyšová, Kratěnová (1), Křížová (2), Šindlerová (5), Pavlíková (5), Schulzová, Podmelová (3), Plačková, Havrlantová (4), koučink Věcková

I.liga muži 1.kolo

Slavia HK – UP Olomouc 15:11 (3:4,3:3,3:1,6:3)

Branky za HK : Erbs 7,Hase 3,Šipka 2,Jansa 2,Pelíšek 1,vyloučení 4:9 (využití 2:1)

pokutové hody 0:1 (zaviněné 1:0)

Slavia HK – KVP Přerov 9:13 (3:4,2:2,0:5,4:2)

Branky za HK : Kratěna 2,Šipka,Hansl,Kulhavý,Erbs,Hýbner,Jansa a Šimáček Jos.všichni po 1, pok.hody 1:0 (0:1).

Provazník – Pelíšek (1), MUDr.Kratěna (2), Hase (3), Šipka (3), Šimáček Jiří, Šimáček Josef (1),

Hansl (1), Kulhavý (1), Moc, Erbs (8), Hýbner, ing. Jansa (3), Svoboda, Karel, Rumánek,

hrající kouč MUDr.Kratěna.

V dalším kole, které se odehraje v hradeckém plaveckém areálu dne 14. 12. 2014 /neděle/ hostí muži Slavie hráče Komety Brno. Začátek utkání je v 11,15 hodin.

Ženy nastoupí v 10,00 hodin proti celku Fezka Strakonic "B". Odveta je naplánována na 12,30 hodin.