V sobotu 7.11.2015 se odehrály dva turnaje - starší žáci, 1.liga žen.

SK Slavia Praha           - Kometa Brno        3 :  10

Slavia Hradec Králové - Stepp Praha        16 :  5

Výsledky 1.ligy žen:

První ligové body hradeckých pólistek

Slávistky konečně v domácím bazénu zabraly a po zisku dvou bodů se odlepily ode dna   tabulky.Pro změnu ještě onemocněla kapitánka Magda Šindlerová a v druhém utkání nemohla nastoupit Šárka Kratěnová,takže musela „naskočit“ vypomoci poprvé po mateřské dovolené Blanka Věcková. Slávistkám herní zlepšení bohužel  nevydrželo po obě utkání 2.kola a v druhém  souboji  svůj výkon nedokázaly zopakovat. Ve třetí čtvrtině jinak vyrovnaného utkání zcela odpadly a německé soupeřky se mohly radovat z prvních bodů v české ženské lize,stejně tak jako domácí slávistky.V neděli 15.11. zajíždí hradecké vodní pólistky do Prahy k dvojutkání s posledním týmem ,který dosud nebodoval,pražským STEPPem „M“,aby  poté v sobotu 21.11. přivítaly v domácím bazénu dosud neporažený tým úřadujících mistryň,Aster Johnson Strakonice (dříve Fezko).Pokud bude mít hradecký trenér zdravé všechny  hráčky můžeme se konečně těšit na vyrovnanější souboje!

2.kolo I.ligy žen 7.11.2015 v Hradci Králové:

Slavia HK – SC Chemnitz   12:7 (4:1,3:2,2:2,3:2),branky za HK : Plačková 4,Součková  a  Havrlantová po 3,Baudyšová a Věcková po 1,vyloučení 9:4 (využití 0:0!),v oslabení 1:0

Slavia HK – SC Chemnitz               12:20 (2:4,1:3,3:7,6:6),branky za HK : Věcková a Havrlntová po4,Součková a Baudyšová po 1,vyl. 8:3 (0:4),pokutové hody 1:1 (zaviněné 2:2),3 os.chyby Kecinová a Plačková (obě 3.čtvrtina)

AJ Strakonice „B“ –  AJ  Strakonice „A“     3:12   a    10:19

Slavia HK (sestava): Šešulková-Kecinová,Baudyšová,Kratěnová,Věcková,Šimáčková,Tey,Schulzová,Součková,Havrlantová,Plačková,trenér MUDr.Kokštejn