Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 9/2010 – 2011 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

1.     kontrola plnění bodů zápisů :

 
není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Petr Tomáš         Slávia Hradec Králové STEPP Praha              2. liga mužů            28. 2. 2011
Hasík Marek         SK Slávia Praha        TJ Tábor               Přebor ČR žáků        30. 6. 2011
 
 
Neprojednáno :
 
Majer Dalibor    SKP Kometa Brno   SK UP Olomouc  přebor ČR žáků
        30. 6. 2011
Hrnčíř Jakub      SKP Kometa Brno  SK UP Olomouc  přebor ČR žáků 
       30. 6. 2011
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1 a 2.2. /neuhrazen správní poplatek/
 
 
 
3.     soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
II. liga muži
STEPP Praha „B“, STEPP Praha „C“
 
I. liga dorostenci
SK Slávia Praha – dodatek č. 1
 
 
Přebor ČR starší žáci
SK Slávia Praha – dodatek č. 1
4.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 3. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel SK Děčín – bazén Strakonice, 13. 11. 2010 
 
     08.00      Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha
     09.00      SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové
     10.45      Slávia Hr. Králové     – SK Slávia Praha
    11.45      Fezko Strakonice      – SK Děčín
     19.00      SK Děčín               – SK Slávia Praha
     20.00      Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Šolc M.
 
 
 
Hlášenka 3. turnaje skupiny B 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel KPS Opava – 14. 11. 2010 
 
08.00       KPS Opava              –  KVP Přerov
09.00      UP Olomouc            –  Kometa Brno                      
11.00       KPS Opava              –  Kometa Brno                     
12.00       UP Olomouc            – KVP Přerov 
14.00      Kometa Brno           –  KVP Přerov   
15.00      KPS Opava              –  UP Olomouc  
 
Delegovaní rozhodčí : Holeš ml., Bakala M.
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny A Poháru ČSVP mladších žáků 
 
 
Pořadatel SK Děčín, 13. 11. 2010
 
         08.00    SK Děčín               – STEPP Praha     
 
         09.00    SK Slávia Praha    – STEPP Praha                                                                                             
                                                         
         10.00    SK Děčín                       – SK Slávia Praha
 
 
Delegovaní rozhodčí : zajišťuje pořadatel
 
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny B Poháru ČSVP mladších žáků 
 
Pořadatel Strakonice, 14. 11. 2010
 
         08.30    Fezko Strakonice   – TJ Tábor     
 
         09.45    TJ Tábor  -Slávia Hradec Králové                                                                                                                                                                          
                                                     
         11.00    Fezko Strakonice  – Slávia Hradec Králové
 
 
Delegovaní rozhodčí : zajišťuje pořadatel
 
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje 2. ligy mužů 
 
Pořadatel STEPP Praha „B“, Praha – Podolí 27. 11. 2010
 
 
14:00          Stepp Praha B          –  TJ Tábor 
 
17:00          Stepp Praha B          –  KVS Plzeň
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Kopenec J., /Dvořáček K./
 
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje 2. ligy mužů 
 
Pořadatel STEPP Praha „C“, Praha – Podolí 27. 11. 2010
 
 
12:00          Stepp Praha C          –  KVS Plzeň    

16:00          Stepp Praha C          –  TJ Tábor
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Kopenec J., /Dvořáček K./
 
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem  
 
         STK souhlasí s předehrávkou utkání
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Janeček J./
 
 
5.     výsledky utkání – turnajů :
 
 
 
Výsledky Poháru ČSVP mužů 2010 
 
Praha - Podolí, 5. – 7. 11. 2010
 
   
Fezko Strakonice – Slávia Hradec Králové  9 : 10 (2 : 3/ 2 : 2/ 2 : 2/ 3 : 2/ 0 : 1)Jarolím J., Šimek J. st.                                                                             V zápase byl vyloučen hráč č. 3 Voláik Jiří družstva Fezko Strakonice za trvale nečistou hru. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.1. trestáme hráče Voláka Jiřího zastavením činnosti na 1 utkání. Hráč si odpykal  trest během turnaje.
 
SK Slávia Praha        – Kometa Brno  12 :  6  (3 : 1/ 2 : 1/ 2 : 2/ 5 : 2/ 0 : 1)Jarolím J., Šimek J. st.                                                                                     
SK Slávia Praha       – Fezko Strakonice   10 : 11     (3 : 3/ 2 : 2/ 4 : 5/ 1 : 0)Kohout M., Štefunda  Zd.      
Slávia Hradec Králové  – Kometa Brno   9  :   6  (2 : 1/ 4 : 1/ 1 : 3/ 2 : 1)       
 Jarolím J., Štefunda Zd.                                                                                     
Fezko Strakonice  – Kometa Brno           17 :   7     (4 : 2/ 4 : 2/ 4 : 1/ 5 : 2)        Kohout M., Štefunda Zd.
SK Slávia Praha   – Slávia Hradec Králové       7 : 8     (2 : 1/ 0 : 3/ 1 : 2/ 4 : 2)
 Jarolím J., Kohout M.                                                                                   Tabulka po základní části :
 
1.  Slávia Hradec králové    3    2    1    0    0     27 : 22       +    5           8 bodů
2.  Fezko Strakonice           3    1    1    1    0     37 : 27       + 10           6 bodů
3.  SK Slávia Praha             3    1    0    1    1    29 : 25       +    4           4 body
4.  Kometa Brno                  3    0    0    0    3    19 : 38       –   19           0 bodů
  
 
SK Slávia Praha        – Kometa Brno  13 :   6     (4 : 2/ 4 : 1/ 3 : 2/ 2 :1)              
                                                
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové  5 : 11     (2 : 2/ 1 : 2/ 1 : 3/ 1 : 4)
                                                                                             
Konečné pořadí Českého poháru mužů 2010 :
 
1.  Slávia Hradec králové    
2.  Fezko Strakonice          
3.  SK Slávia Praha            
4.  Kometa Brno               
 
 
 
 
 
Přebor ČR žáci
 
 
Výsledky 2.turnaje  Přeboru ČR starších žáků – Strakonice 6. listopadu 2010
 
Fezko Strakonice      – SK Slavia Praha     1 : 19     (0 : 6/ 1 : 1/ 0 : 7/ 0 : 5)      Matoušek V., Jaroš P.
SK Děčín             – SK Slávia Praha    7 : 10     (3 : 3/ 1 : 2/ 1 : 2/ 2 : 3)               Matoušek V., Jaroš P.
Fezko Strakonice      – SK Děčín           4 : 15     (0 : 0/ 1 : 5/ 1 : 5/ 2 : 5)          Matoušek V., Jaroš P.
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „A“ ve 2. turnaji
 
1. SK Slávia Praha      2        2        0        0        29 :   8         + 21    4 body
2. SK Děčín                 2        1        0        1        22 : 14         +  8     2 body
3. Fezko Strakonice    2        0        0        2         5 : 34         – 29     0 bodů
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „A“ po 2. turnaji
 
1. SK Slávia Praha         4        4        0        0        53 :   9         + 44    8 bodů
2. SK Děčín                    4        2        0        2        42 : 21        + 21    4 body
3. Fezko Strakonice       4        0        0        4         6 : 71         – 65    0 bodů
 
Výsledky 2.turnaje  Přeboru ČR starších žáků – Hradec Králové 6. listopadu 2010
 
Slávia Hradec Králové  – UP Olomouc       24 :   4     (6 : 3/ 2 : 1/ 10 : 0/ 6 : 0)  Borek V., Macháček J.
UP Olomouc            – KPS Opava             16 : 10     (2 : 3/ 3 : 2/ 4 : 4/ 7 : 1) Vlášek , Macháček J.
Slávia Hradec Králové -  KPS Opava         17 :    4     (6 : 1/ 3 : 0/ 4 : 0/ 4 : 3) Borek V., Macháček J.
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „B“ ve 2. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové   2     2      0      0      41 :  8         + 33    4 body
2. UP Olomouc                  2     1      0      1      20 : 34         14    2 body
3. KPS Opava                    2     0      0      2      14 : 33        19    0 bodů
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „B“ po 2. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové   4     4    0      0        67 : 22      + 45    8 bodů
2. UP Olomouc                  4     2    0      2        33 : 52         19  4 body
3. KPS Opava                   4      0    0      4        28 : 54        – 26   0 bodů