Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 18/2010 – 2011(03/2011) ze schůze STK sekce mužů ČSVP

1.     kontrola plnění bodů zápisů :

není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Neprojednáno :
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Drössler Miroslav        KPS Opava                 UP Olomouc            1. liga mužů
Šulc Václav                    KPS Opava                 UP Olomouc            1. liga mužů
Nezhyba Jakub    UP Olomouc        KVP Přerov            Pohár ČSVP ml. dorců
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1. a 2.2. /neuhrazen správní poplatek/
 
 
 
3.     výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga mužů
 
 
Výsledky 1. a 2. kola :
 
SK Slávia Praha        – Kometa Brno        9 :   5      (3 : 0/ 2 : 2/ 1 : 1/ 3 : 2) Kohout M., Štefunda Zd.
 
 
Slávia Hradec Králové – UP Olomouc    30 :  9     (8 : 2/ 7 : 0/ 9 : 2/ 6 : 5)    Gööz T., Šimek J. st.
V čase 6:59 byl vyloučen hráč č. 13 Šulc Jan družstva UP Olomouc za neoprávněný vstup do hřiště. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.1. trestáme hráče Jana Šulce zastavením činnosti na 1 utkání.
 
Slávia Hradec Králové – KVP Přerov        8 :   8      (4 : 2/ 2 : 2/ 1 : 3/ 1 : 1) 
 5m hody 0 :   1;  Gööz T.,Šimek J. st.
Fezko Strakonice      – Kometa Brno       16 :   4    (3 : 1/ 4 : 2/ 3 : 0/ 6 : 1) Kohout M., Štefunda Zd.
V čase 12:48 byl vyloučen hráč č. 12 Novotný Jakub družstva Komety Brno za neoprávněný vstup do hřiště. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.1. trestáme hráče Jakuba Novotného zastavením činnosti na 1 utkání.
 
 
Tabulka 1. ligy mužů po 2. kole
 
1. Slávia Hradec Králové    2      1      0      1    0        38 :    18     +  20   4 body
2. Fezko Strakonice            1      1      0      0    0        16 :     4     +  12   3 body
3. SK Slávia Praha              1      1      0      0    0         9 :      5     +   4    3 body
4. KVP Přerov                     1       0      1      0    0         9 :      8     +   1    2 body
5. Kometa Brno                   2      0       0      0    2         9 :   25       16   0 bodů
6. UP Olomouc                   1       0       0     0    1          9 :   30       21  0 bodů
 
 
 
 
Přebor ČR starších žáků
 
 
Výsledky semifinálových utkání :
 
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové    3 : 13   (1 : 2/ 2 : 3/ 0 : 4/0 : 4)
Janeček J.
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové    0 : 16    (0 : 4/ 0 : 3/ 0 : 5/ 0 : 4)
Janeček J.
Tabulka po 2 zápasech
 
1. Slávia Hradec Králové    2        2        0        0        29 :   3       + 26   4 body
2. Fezko Strakonice            2        0        0        2         3 : 29        – 26   0 bodů
 
 
 
Výsledky semifinálových utkání :
 
UP Olomouc            – SK Děčín                      6 :   5      (2 : 2/ 1 : 2/ 1 : 1/2 : 0)
Bakala M.
UP Olomouc            – SK Děčín                       5 :    5      (1 : 2/ 1 : 1/ 3 : 0/0 : 2)
Bakala M.
 
 
 
Tabulka po 2 zápasech
 
1. UP Olomouc                 2        1        1        0        11 : 10        + 1     3 body
2. SK Děčín                       2        0        1        1        10 : 11        –  1     1 bod
 
 
 
Výsledky semifinálových utkání :
 
KPS Opava              – SK Slávia Praha        9 : 17    (1 : 2/ 1 : 6/ 4 : 7/3 : 2)
Jarolím J.
KPS Opava              – SK Slávia Praha         5 : 16    (0 : 5/ 2 : 3/ 1 : 5/2 : 3)
Jarolím J.
Tabulka po 2 zápasech
 
1. SK Slávia Praha            2        2        0        0        33 : 14        + 19  4 body
2. KPS Opava                    2        0        0        2        14 : 33        – 19    0 bodů
 
 
 
4.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 1. turnaje finálové skupiny 1. ligy starších dorostenců 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové 22. 1. 2011
 
09:00 Slávia Hradec Králové          – Kometa Brno   
10:00 KVP Přerov                             – Fezko Strakonice    
12:00 Slávia Hradec Králové          – KVP Přerov    
13:00 Kometa Brno                         – Fezko Strakonice    
15:00 KVP Přerov                             – Kometa Brno      
16:00 Slávia Hradec Králové          – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : Bakala M., Kohout M., /Dvořáček K./
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje 1. ligy starších dorostenců – skupina o 5. – 8. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc 22. 1. 2011
 
10.05 UP Olomouc            – KPS Opava
11.00 SK Děčín                 – SK Slávia Praha
13.05 UP Olomouc            – SK Děčín
14.00 SK Slávia Praha        – KPS Opava
17.05 KPS Opava             – SK Děčín
18.00 UP Olomouc            – SK Slávia Praha
Delegovaní rozhodčí : Jarolím J., Holeš P.
Hlášenka 2. semifinále Přeboru ČR starších žáků 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové 22. 1. 2011
 
11.00 Slávia Hradec Králové          – Fezko Strakonice
14.00 Slávia Hradec Králové          – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje oddíl
 
     Po dohodě oddílů předehrávka z 29. 1. 2011
 
 
 
Hlášenka 3. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel Kometa Brno – Brno, Lužánky 29. 1. 2011
 
18:00 Kometa Brno           – Slávia Hradec Králové          
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st. /Kopenec J./
 
 
 
Hlášenka 3. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  29. 1. 2011
 
10:40 UP Olomouc            – SK Slávia Praha         
 
Delegovaní rozhodčí : Jarolím J., Černý R., /Gööz T./
 
 
 
Hlášenka 4. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  29. 1. 2011
 
17:10 UP Olomouc            – Fezko Strakonice    
 
Delegovaní rozhodčí : Jarolím J., Černý R., /Gööz T./
 
 
 
Hlášenka 2. semifinále Přeboru ČR starších žáků 
 
Pořadatel SK Děčín - Děčín 29. 1. 2011
 
08.00 SK Děčín                 – UP Olomouc
09.50 SK Děčín                 – UP Olomouc
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje oddíl
 
 
 
Hlášenka 7. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel SK Děčín 5. 2. 2011 /bazén Ústí nad Labem/
 
10:00          SK Děčín               – STEPP Praha „C“    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
 
Hlášenka 7. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí n/L. 5. 2. 2011 /bazén Ústí nad Labem/
 
11:15          Spolchemie Ústí n/L. – STEPP Praha „B“    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
 
Hlášenka 8. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel SK Děčín 5. 2. 2011 /bazén Ústí nad Labem/
 
15:30          SK Děčín               – STEPP Praha „B“
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
Hlášenka 8. kola  2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí n/L. 5. 2. 2011
 
16:45          Spolchemie Ústí n/L. – STEPP Praha „C“    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
Hlášenka 5. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  12. 2. 2011
 
10:40 UP Olomouc            – Kometa Brno           
 
Delegovaní rozhodčí : Černý R., Dvořáček K., /Jarolím J./
 
Hlášenka 8. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  26. 2. 2011
 
17:10 UP Olomouc            – Slávia Hradec Králové
 
Delegovaní rozhodčí : Gööz T., Dvořáček K., /Šimek J. st./
 
 
5.      různé
 
a/ upozorňuji pořádající oddíl na dodržování čl. 42 bod a) zasílat hlášenku na utkání nejméně 14 předem.