Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 10/2010 – 2011 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

1.     kontrola plnění bodů zápisů :

 
není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Neprojednáno :
 
Majer Dalibor        SKP Kometa Brno     SK UP Olomouc  přebor ČR žáků        30. 6. 2011
Hrnčíř Jakub         SKP Kometa Brno     SK UP Olomouc   přebor ČR žáků        30. 6. 2011
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1 a 2.2. /neuhrazen správní poplatek/
 
 
 
 
3.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
 
Hlášenka 1. a 2. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel STEPP Praha „B“, Praha – Podolí 27. 11. 2010
 
 
14:00          Stepp Praha B          –  TJ Tábor 
 
17:00          Stepp Praha B          –  KVS Plzeň
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Kopenec J., /Dvořáček K./
 
 
 
 
Hlášenka 1. a 2. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel STEPP Praha „C“, Praha – Podolí 27. 11. 2010
 
 
12:00          Stepp Praha C          –  KVS Plzeň    

16:00          Stepp Praha C          –  TJ Tábor
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Kopenec J., /Dvořáček K./
 
 
 
 
Hlášenka 1. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem  23. 11. 2010
 
20:00          Spolchemie Ústí n/L. –  SK Děčín    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Janeček J./
 
 
 
Hlášenka 2. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem  23. a 24. 11. 2010
 
20:00          SK Děčín               –  Spolchemie Ústí n/L.
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Janeček J./
 
 
 
Hlášenka 4. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Hradec Králové, 4. 12. 2010 
 
     08.00      Slávia Hr. Králové     – SK Děčín
     09.00      SK Slávia Praha        – Fezko Strakonice
     11.00      Slávia Hr. Králové     – SK Slávia Praha
     12.00      SK Děčín                 – Fezko Strakonice
     14.00      SK Slávia Praha        – SK Děčín
     15.00      Slávia Hr. Králové     – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : Černý R., Balaštík P.
 
 
 
Hlášenka 4. turnaje skupiny B 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel  Brno, 4. – 5.  12. 2010
 
sobota 4. 12. 2010.
 
        14.00         Kometa Brno           – UP  Olomouc
        15.00          KVP Přerov              –  KPS Opava
        17.00         Kometa Brno           – KVP Přerov
         18.00          KPS Opava              –  UP  Olomouc
neděle 5. 12. 2010.
 
         09.00         Kometa Brno           – KPS Opava
        10.00          KVP Přerov              –  UP  Olomouc
 
Delegovaní rozhodčí : Holeš ml., Bakala M.
 
 
 
 
Hlášenka 3. turnaje skupiny B Poháru ČSVP mladších žáků 
 
Pořadatel Hradec Králové, 18. 12. 2010
 
 09.00  Slávia Hradec Králové        – TJ Tábor     
 
 10.30   Fezko Strakonice             – TJ Tábor     
 
 12:00   Slávia Hradec Králové  –                                             Fezko Strakonice                                                                                                                                                                                                   
                                                         
 
Delegovaní rozhodčí : zajišťuje pořadatel
 
 
 
4.     výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga dorostenců
 
 
Výsledky 3. turnaje  1. ligy dorostenců – Strakonice 13. listopadu 2010
 
Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha    18 :   3      (3 : 1/ 4 : 5/ 6 : 2/ 5 : 1) Kohout M., Šolc M.
SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové     5 :  6      (1 : 2/ 0 : 0/ 1 : 2/ 3 : 2)Kohout M., Šolc M.
Slávia Hradec Králové          – SK Slávia Praha  10 : 11  (3 : 2/ 2 : 5/ 2 : 2/ 3 : 2) Kohout M., Šolc M.
Fezko Strakonice      – SK Děčín                  12 :    3      (1 : 1/ 4 : 0/ 3 : 0/ 4 : 2) Kohout M., Šolc M.
SK Děčín                 – SK Slávia Praha           9 :    5      (3 : 1/ 2 : 1/ 3 : 3/ 1 : 0)Kohout M., Šolc M.
V čase 24:52 byla udělena červená karta trenérovi družstva SK Slávia Praha Michalovi Jedličkovi za neustálou kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.2. trestáme trenéra Michala Jedličku zastavením činnosti na 3 utkání.
 
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové     18 :  3   (1 : 0/ 4 : 1/ 8 : 1/ 5 : 1) Kohout M., Šolc M.
 
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „A“ ve 3. turnaji
 
1. Fezko Strakonice          3        3        0        0        48 : 15       + 33    6 bodů
2. SK Děčín                       3        1        0        2        17 : 23            6  2 body
3. Slávia Hradec Králové   3        1        0        2        19 : 34        15    2 body
4. SK Slávia Praha            3        1        0        2        25 : 37        – 12    2 body
 
 
 
Tabulka soutěže 1. ligy dorostenců, skupina „A“ po 3. turnaji
 
1. Fezko Strakonice           9     9        0        0       155 :   50      + 105 18 bodů
2. Slávia Hradec Králové    9     4        1        4        71 :   79        +    8  9 bodů
3. SK Slávia Praha             9        2        2        5        63 : 125     –  62   6 body
1. SK Děčín                       9        1        1        7        62 :   97        35  3 body
 
 
 
 
Výsledky 3. turnaje  1. ligy dorostenců – Opava 14. listopadu 2010
 
KPS Opava             – KVP Přerov              10 : 11   (2 : 4/ 1 : 2/ 2 : 3/ 5 : 2) Jarolím J., Holeš P.
UP Olomouc            – Kometa Brno     13 : 21   (3 : 7/ 2 : 3/ 3 : 7/ 5 : 4)             Jarolím J., Holeš P.
KPS Opava             – Kometa Brno      15 : 14     (5 : 2/ 5 : 4/ 4 : 4/ 1 : 4) Jarolím J., Holeš P.
UP Olomouc            – KVP Přerov       11 : 36      (0 : 10/ 5 : 8/ 3 : 9/ 3 : 9) Jarolím J., Holeš P.
Kometa Brno          – KVP Přerov            9 : 15      (3 : 3/ 1 : 5/ 0 : 4/ 5 : 3) Jarolím J., Holeš P.
KPS Opava             – UP Olomouc        17 : 11      (3 : 3/ 4 : 3/ 3 : 3/ 7 : 2) Jarolím J., Holeš P.
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „B“ ve 3. turnaji
 
1. KVP Přerov            3        0        0     0   62 : 30        + 32    6 bodů
2. KPS Opava            3        2        0     1   42 : 36         +   6   4 body
3. Kometa Brno          3        1        0     2   44 : 43        +   1    2 body
4. UP Olomouc           3        0        0     3   35 : 74        39      0 bodů
 
 
Tabulka soutěže 1. ligy dorostenců, skupina „B“ po 3. turnaji
 
1. KVP Přerov           9        9        0        0        160 :   69     + 91   18 bodů
2. Kometa Brno         9        4        0        5        111 :   94      + 17  8 bodů
4. KPS Opava           9        3        0        6         91 : 103     – 12    6 body
3. UP Olomouc          9        2        0        7         72 : 168      96    4 body
 
 
 
Pohár ČSVP mladších žáků
 
 
Výsledky 1.turnaje  Poháru ČSVP mladších žáků – Děčín 13. listopadu 2010
 
 
SK Děčín                 – STEPP Praha        16 :   1     (4 : 0/ 1 : 0/ 6 : 0/ 5 : 1)        Kadlec, Beránek
SK Slávia Praha        – STEPP Praha      19 :   0     (5 : 0/ 5 : 0/ 6 : 0/ 3 : 0)      Kadlec, Beránek
SK Děčín                 – SK Slávia Praha      4 : 15     (2 : 3/ 1 : 5/ 1 : 2/ 0 : 5)
                                                                                     Kadlec, Beránek
 
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina „A“ v 1. turnaji
 
1. SK Slávia Praha     2        2        0        0        34 :   4         + 30    4 body
2. SK Děčín                2        1        0        1        20 : 16         +  4     2 body
3. STEPP Praha         2        0        0        2         1 : 35         – 34     0 bodů
 
 
 
 
Výsledky 1.turnaje  Poháru ČSVP mladších žáků – Strakonice 14. listopadu 2010
 
Fezko Strakonnice     – TJ Tábor  12 : 11     (2 : 2/ 2 : 3/ 4 : 4/ 4 : 2)
Matoušek V., Jaroš P.
TJ Tábor                – Slávia Hradec Králové    5 : 17     (0 : 4/ 0 : 8/ 4 : 4/ 1 : 1) Matoušek V., Jaroš P.
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové 8 : 15     (1 : 3/ 1 : 6/ 2 : 3/ 4 : 3) Matoušek V., Jaroš P.
 
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina „B“ ve 1. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové  2        2        0        0      32 : 13        + 19    4 body
2. Fezko Strakonice          2        1        0        1      20 : 26        –    6   2 body
3. TJ Tábor                        2        0        0        2     16 : 29          13    0 bodů