Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze mimořádné 19. Valné hromady ČSVP

Schůze mimořádné 19. Valné hromady

20.09.2010

Schůze se zúčastnilo 20 z celkových 26 možných delegátů (zástupců klubů), kteří měli mandát s volebním hlasem, dále se zúčastnila řada přihlížejících hostů. K překvapení všech proběhla VH v klidu, bez zbytečných hádek a průtahů.

Hlavní změny, které se stali, tak bylo odhlasování protinávrhu programu oproti původnímu, ve kterém byly vypuštěny dva body a to sporný bod upřesňující počet cizinců v soutěži a v zápise o utkání s druhým bodem, tedy schválení konečné tabulky I.ligy mužů.

Tímto dali zástupci najevo svůj postoj k dané problematice a potvrdili své rozhodnutí týkající se prvního vypuštěného bodu z řádné VH z letošního roku, která se konala v březnu. Druhý bod byl vypuštěn a tedy mlčky odsouhlaseny výsledky dosažených dle posledního zápisu STK mužů.

Zástupci oddílů ponechali ve funkci Výkonného výboru všechny dosavadní členy a volilo se jen na post předsedy Komise mužského vodního póla, který potvrdil podanou demisi. Za Tomáše Růžičku VH zvolila jako jediného kandidáta Marka Fugnera z Feska Strakonic.

Po ukončení VH se v diskusi mezi prvoligovými oddíly rozhodlo o zařazení Komety Brno, která projevila zájem startovat v I.lige, a tím ušetřit problémy s nákladovostí oddílů hrající II.ligu.

Více v zápise VH, kterou bude v nejbližších dnech zveřejňovat svaz.

Převzatý článek

Za oddíl VP Slavia Hradec Králové se účastnili 2 delegáti a jeden host.