Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražský deník o nás napsal:

 

 


 

 

Pražský vodně pólový potěr bral stříbro

Praha – Z prvního místa základní skupiny postupovali mladší žáci Slavie do finále poháru Českého svazu vodního póla. V něm statečně bojovali a v konkurenci chlapců z Hradce, Děčína a Strakonic získali pro metropoli skvělé druhé místo. Sklonili se pouze před uměním vrstevníků z východních Čech.

Autor:
Redakce
 
|Sdílet
 
 

předevčírem 15:25

Mladí vodní pólisté Slavie Praha.
Mladí vodní pólisté Slavie Praha.
Autor: FOTO: David Nejedlý

„Myslím si, že si kluci pohár opravdu zaslouží,“ radoval se trenér vítězů Bartoloměj Vlášek.

„Od letního soustředění dřou přesně podle mých představ. Bez reptání dokázali naplavat potřebné kilometry,“ chválil své svěřence.

„Naším největším soupeřem byla Slavia, se kterou jsme hráli po celý pohár vyrovnané zápasy. Rozhodla naše častější konfrontace se staršími žáky. Právě ta zkušenost jimv duelu s červenobílými moc pomohla,“ objasnil důvody úspěchu spokojený kouč hradeckých.

„Hráli jsme doma a tak jsme chtěli bejt první, ale i stříbro je dobrý,“ hodnotil turnaj dvanáctiletý pólista domácích Martin Jirota.

„Hradec líp střílel, na rozdíl od nás dokázal proměnit svoje šance,“ mrzelo Martina. Své účasti na turnaji ale nelitoval.

Na pólu je super zábava, daleko větší než doma u počítače,“ zval na tréninky útočník sešívaných.

Sestava stříbrných medailistů: Havlík – Burík, Kaplin, Staněk, Bubeníček, Khun, Jirota, Rázl, M. Semrád, Cicvárek, Špaňár, K. Semrád.
 

DAVID NEJEDLÝ