Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši nejmenší ve Strakonicích

Ve dnech 7.1. - 9.1. 2011 proběhl ve Strakonicích turnaj nejmladších vodních pólistů, vypsaný pro ročník narození 2000 a mladší. Turnaje se učastnilo 7 týmů z ČR a jeden tým ze Slovenska.

Náš tým nastoupil ke všem utkáním pod vedením trenérské dvojice Eva Skalická a Bert Vlášek v tomto složení: Smolka Martin, Macke Tomáš, Grünseisen Jan, Šimáčková Marie, Skalická Veronika, Petráček Samuel, Šimáček Josef a Šanda Matěj. Škoda, že další nadějní hráči nemohli z důvodů nemoci nastoupit na tento pěkný turnaj. Tým si vedl na turnaji velmi dobře a jako jediní porazili i Slavii UK Bratislavu, která měla smůlu a díky horšímu skore nepostoupila do finálové skupiny. Ve finálové skupině se odehráli  vyrovnaná utkání a je třeba konstatovat, že na velmi dobré úrovni. Náš oddíl může tešit, že Slavia Hradec Králové se neztratila a v konečném pořadí odsadila pěkné třetí místo.  Od ještě lepšího umístění nás dělilo pouhých 25 sekund, kdy tým domácích Strakonic vyrovnal na 10:10. To, že poděkování patří zejména trenérům za velmi dobře odvedenou práci, patří i fakt, že nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Josef Šimáček ze Slavie Hradec Králové. Všichni mladí pólisté si z tohoto turnaje odvezli spoustu nových zážitků a poznali, že poctiví přístup k trénínkům a plnění pokynů trenérů se rozhodně vyplatí. Odměnou jim jsou udělené medaile a pohár za třetí místo. 

Touto cestou také děkujeme organizátorům ze Strakonic za uspořádání této náročné akce. 

                                             P o h á r u    Č S V P   „ m i n i    2 0 0 0 + “

 
Strakonice, 7. – 9. ledna 2011
 
 
Fezko Strakonice „A“           – TJ Tábor   7 :   5 (3 : 2/ 1 : 0/ 0 : 0/ 3 : 3)    
  Radič P., Jaroš P.
 
Fezko Strakonice „B“           – SK Slávia Praha  9 :   4 (3 : 2/ 3 : 0/ 1:0/ 2: 2) Radič P., Jaroš P.
 
Slávia UK Bratislava            – STEPP Praha   14 :   3      (4 : 0/ 6 : 1/ 2 : 2/ 2 : 0)                                                                                         Šustr V., Janeček J.
 
Fezko Strakonice „A“           – SK Slávia Praha  13 :  4  (3 : 0/ 3 : 1/ 3 : 2/ 4 : 1)                                                                                         Javůrek T., Jaroš P.
 
SK Děčín                         – Slávia Hradec Králové  7 : 7 (3 : 2/ 2 : 1/ 0 : 2/ 2 : 2)                                                                                         Javůrek T., Jaroš P.
 
Fezko Strakonice „B“         – TJ Tábor                  3 : 14 (1 : 3/ 1 : 3/ 1 : 4/ 0 : 4)                                                                                        Radič P., Jaroš P.
 
Slávia UK Bratislava          – SK Děčín              10 : 10  (3 : 3/ 1 : 3/ 3 : 2/ 3 : 2)                                                                                          Šustr V., Janeček J.
 
STEPP Praha                   – Slávia Hradec Králové 0 : 22 (0 : 6/0 : 5/ 0 : 5/0: 6)                                                                                        Šustr V., Radič P.
 
Fezko Strakonice „A“         – Fezko Strakonice „B“ 11:4(4 : 0/ 4 : 2/ 0 : 2/ 3 : 0)                                                                                        Radič P., Javůrek T.
 
TJ Tábor                         – SK Slávia Praha         14 :   2 (3 : 0/ 4 : 1/ 6 : 1/ 2 : 0)                                                                                        Javůrek T., Jaroš P.
 
Slávia UK Bratislava       – Slávia Hradec Králové 5 : 12 (1 :3/ 0:3/ 1:3/ 3:3)                                                                                        Šustr V., Janeček J.
 
STEPP Praha                 – SK Děčín                    0 : 22 (0:3/ 0:8/ 0:6/ 0:5)                                                                                        Šustr V., Jaroš P. 
 
 
skupina „A“
 
MINI 2000+
SLÁVIA
PRAHA
TJ
TÁBOR
FEZKO
 „A“
FEZKO
 „B“
Body
Skóre
Pořadí
 SLÁVIA
PRAHA
2
2 : 15
4 : 13
4 : 9
0
10 : 37
4
TJ
TÁBOR
15 : 2
0
5 : 7
14 : 3
4
34 : 12
2
FEZKO
 „A“
13 : 4
7 : 5
1
11 : 4
6
31 : 13
1
FEZKO
„B“
9 : 4
3 : 14
4 : 11
1
2
16 : 29
3
 
 
 
skupina „B“
 

MINI 2000+
SLÁVIA
UK BLAVA
SK
DĚČÍN
SLÁVIA
HR.KRÁL.
STEPP
PRAHA
Body
Skóre
Pořadí
SLÁVIA
UK BLAVA
2
10 : 10
5 : 12
14 : 3
3
29 : 25
3
SK
DĚČÍN
10 : 10
0
7 : 7
22 : 0
4
39 : 17
2
SLÁVIA
HR. KRÁL.
12 : 5
7 : 7
1
22 : 0
5
41 : 12
1
STEPP
PRAHA
3 : 14
0 : 22
0 : 22
1
0
 3 : 58
4

 
 
 
S K U P I N Y    A    U T K Á N Í     O     P O Ř A D Í   :
 
FINÁLOVÁ SKUPINA :                             SKUPINA O 5. – 8. MÍSTO :
 
A1 Fezko Strakonice „A“                          A3   Fezko Strakonice „B“
B1 Slávia Hradec Králové                        B3   Slávia UK Bratislava
A2 TJ Tábor                                                A4   SK Slávia Praha
B2 SK Děčín                                                B4   STEPP Praha
 
 
 
V Ý S L E D K Y    U T K Á N Í :
 
Fezko Strakonice „B“        – STEPP Praha       14 :   6 (5 : 1/ 4 : 2/ 3 : 2/ 2 : 1)                                                                                         Javůrek T., Radič P.
 
SK Slávia Praha               – Slávia UK Bratislava  3 : 8 (0 : 2/ 0 : 3/ 2 : 3/ 1 : 0)                                                                                         Javůrek T., Jaroš P.
 
Fezko Strakonice „A“         – SK Děčín               7 : 6   (1 : 4/ 2 : 0/ 3 : 1/ 1 : 1)                                                                                         Radič P., Janeček J.
 
TJ Tábor                          – Slávia Hradec Králové   9 : 9 (1 : 1/ 3 : 2/ 2 : 3/ 3 : 3)                                                                                         Radič P., Jaroš P.
 
Fezko Strakonice „B“        – SK Slávia Praha       5 : 10(1 : 1/ 1 : 4/ 2 : 3/ 1 : 2)                                                                                         Janeček J., Jaroš P.
 
Slávia UK Bratislava          – STEPP Praha    16 : 3 (5 : 0/ 5 : 0/ 3:1/ 3:2) 2)                                                                                 Šustr V., Javůrek T.
 
Fezko Strakonice „A“         – TJ Tábor            5 :   5      (1 : 0/ 2 : 3/ 1 : 0/ 1 : 2)                                                                                         Radič P., Janeček J.
 
Slávia Hradec Králové      -  SK Děčín               8 :  9     (1 : 3/ 2 : 4/ 3 : 0/ 2 : 2)                                                                                        Javůrek T., Jaroš P.
 
SK Slávia Praha                  – STEPP Praha    13 :  4    (3 : 0/ 2 : 2/ 4 : 1/ 4 : 1)                                                                                        Javůrek T., Jaroš P.
 
Fezko Strakonice „B“         – Slávia UK Bratislava 4 :11(0 : 4/ 0 : 3/ 2 : 2/ 2 : 2)                                                                                        Šustr V., Jaroš P.
 
TJ Tábor                          – SK Děčín               5 :   7  (4 : 1/ 0 : 2/ 1 : 2/ 0 : 2)                                                                                         Javůrek T., Janeček J.
 
Fezko Strakonice „A“     – Slávia Hradec Králové 10 :10 (2 : 3/ 1 : 2/ 4 : 3/ 3 : 2)                                                                                        Radič P., Janeček J.
 
  
 
skupina o 1. – 4. místo
 

MINI 2000+
FEZKO
 „A“
SLÁVIA
HR.KRÁL.
TJ
TÁBOR
SK
DĚČÍN
Body
Skóre
Pořadí
 FEZKO
 „A“
2
10 : 10
5 : 5
7 : 6
4
22 : 21
1
SLÁVIA
HR.KRÁL.
10 : 10
0
9 : 9
8 : 9
2
27 : 28
3
TJ
TÁBOR
5 : 5
9 : 9
1
5 : 7
2
19 : 21
4
SK
DĚČÍN
6 : 7
9 : 8
7 : 5
1
4
22 : 20
2

  
skupina o 5. – 8. místo
 

MINI 2000+
FEZKO
 „B“
SLÁVIA
UK BLAVA
SLÁVIA
PRAHA
STEPP
PRAHA
Body
Skóre
Pořadí
FEZKO
 „B“
2
4 : 11
5 : 10
14 : 6
2
23 : 27
7
SLÁVIA
UK BLAVA
11 : 4
0
8 : 3
16 : 3
6
35 :10
5
SLÁVIA
PRAHA
10 : 5
3 : 8
1
13 : 4
4
26 : 17
6
STEPP
PRAHA
6 : 14
3 : 16
4 : 13
1
0
13 : 43
8

 
 
KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE :
 
1.      FEZKO STRAKONICE „A“
2.      SK DĚČÍN
3.      SLÁVIA HRADEC KRÁLOVÉ
4.      TJ TÁBOR
5.      SLÁVIA UK BRATISLAVA
6.      SK SLÁVIA PRAHA
7.      FEZKO STRAKONICE „B“
8.      STEPP PRAHA
 
VYHODNOCENÍ JEDNOTLIVCŮ – HRÁČŮ :
 
A.   nejlepší hráč
 
1. ŠIMÁČEK JOSEF        10       SLÁVIA HRADEC KRÁLOVÉ
 
 
B.   nejlepší brankář
 
1. KOPECKÝ MATĚJ         1        SK DĚČÍN
  
C.   nejlepší střelec
 
1. MRZENA PAVEL            7      TJ TÁBOR        28 BRANEK
2. RAMEŠ VOJTA               5      SK DĚČÍN         27 BRANEK
3. MRÁZOVÁ MICHAELA  5      FEZKO STRAK.  26 BRANEK