Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárové soutěže mladších žáků

Konečná tabulka poháru ČSVP mladších žáků, skupiny A :

1.  SKP Kometa Brno                       6        6       0       0       71   :    33       + 38                   12 bodů

2.  KVP Přerov                                  6        2       0       4       38   :    57       –  19                     4 body

3.  SK UP Olomouc                           6        1       0       5       38   :    57       –  19                     2 body

 

Konečná tabulka poháru ČSVP mladších žáků, skupiny B :

1.  STEPP Praha „A“                          6        6       0       0       73   :    43     + 30                   12 bodů

2.  KVS Plzeň                                     6        2       0       4       60   :    48     + 12                     4 body

3.  AJ Fezko Strakonice „B“             6        1       0       5       32   :    74     – 42                     2 body

 

Konečná tabulka poháru ČSVP mladších žáků, skupiny C :

1.  AJ Fezko Strakonice „A“              6        5       1       0       83   :    23     + 60                   11 bodů

2.  Slávia Hradec Králové                 6        3       1       2       61   :    42     + 19                     7 bodů

3.  STEPP Praha „B“                          6        0       0       6       22   :  101     – 79                     0 bod

 

 

Konečná tabulka poháru ČSVP mladších žáků, skupiny D :

1.  SK Děčín                                      6        5       0       1       63   :    18       + 45                   10 bodů

2.  SK Slávia Praha                          6        4       0       2       40   :    40             0                     8 bodů

3.  TJ Tábor                                       6        0       0       6       27   :    86       –  59                     0 bod

Ligová část mladších žáků

1.  liga :

Účastníci :      SKP Kometa Brno

                        STEPP Praha „A“

                        AJ Fezko Strakonice „A“

SK Děčín

               Turnaje a pořadatelé :

1. turnaj    25. –  26. 3. 2017           pořadatel : SKP Kometa Brno

2. turnaj    22. –  23. 4. 2017           pořadatel : AJ Fezko Strakonice „A“

3. turnaj    13. –  14. 5. 2017           pořadatel : STEPP Praha „A“

4. turnaj      3. –    4. 6. 2017           pořadatel : SK Děčín

 

2.  liga :

Účastníci :      KVP Přerov

                        KVS Plzeň

                        Slávia Hradec Králové

SK Slávia Praha

                      Turnaje a pořadatelé :

1. turnaj    25. –  26. 3. 2017           pořadatel : KVP Přerov

2. turnaj    22. –  23. 4. 2017           pořadatel : Slávia Hradec Králové

3. turnaj    13. –  14. 5. 2017           pořadatel : KVS Plzeň

4. turnaj      3. –    4. 6. 2017           pořadatel : SK Slávia Praha

 

3.  liga :

Účastníci :      SK UP Olomouc

                        AJ Fezko Strakonice „B“

                        STEPP Praha „B“

TJ Tábor

                      Turnaje a pořadatelé :

1. turnaj    25. –  26. 3. 2017           pořadatel : SK UP Olomouc

2. turnaj    22. –  23. 4. 2017           pořadatel : STEPP Praha „B“

3. turnaj    13. –  14. 5. 2017           pořadatel : AJ Fezko Strakonice „B“

4. turnaj      3. –    4. 6. 2017           pořadatel : TJ Tábor