Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky mladších dorostenců

1. liga mladších dorostenců -  Děčín 23. května 2015 :

 

SK Děčín           –  Slavia Hradec Králové        5  :   6    (3 : 1; 0 : 2; 2 : 1; 0 : 2)     Mukenšnábl D., Kohout M.

Fezko Strakonice  –  SKP Kometa Brno        11 :  10   (2 : 4; 2 : 1; 5 : 2; 2 : 3)     Mukenšnábl D., Kohout M.

Fezko Strakonice   – Slavia Hradec Králové   5 :  21   (0 : 5; 2 : 7; 0 : 6; 3 : 3)     Mukenšnábl D., Kohout M.

SK Děčín              –  SKP Kometa Brno           9 :  14   (1 : 3; 2 : 3; 2 : 5; 4 : 3)     Mukenšnábl D., Kohout M.

Slavia Hradec Králové –  SKP Kometa Brno 15  :   7   (4 : 2; 3 : 1; 4 : 2; 4 : 2)     Mukenšnábl D., Kohout M.

SK Děčín                   –  Fezko Strakonice      11  :   9   (3 : 1; 4 : 3; 2 : 1; 2 : 4)     Mukenšnábl D., Kohout M.

Tabulka 2. turnaje :

1. Slávia Hradec Králové      3       3       0       0      42 :  17      +  25           6 bodů

2. SKP Kometa Brno              3       1       0       2     31 :  35      –     4           2 body

3. Fezko Strakonice               3       1       0       2    25 :  42         –   17         2 body

4. SK Děčín                            3       1       0       2     25 :  29         –     4          2 body

Tabulka po 2. turnaji :

1. Slávia Hradec Králové      6       6       0       0        79 :  38      +  41        12 bodů

2. Fezko Strakonice              6       3       0       3         61 :  80     –   19           6 bodů

3. SKP Kometa Brno              6       2       0       4         67 :  67           0           4 body

4. SK Děčín                            6       1       0       5         52 :  74         –   22       2 body

 

2. liga mladších dorostenců -  Plzeň 23. května 2015 :

KVS Plzeň                          –  STEPP Praha           1 :  10   (0 : 1; 0 : 4; 0 : 2; 1 : 3)  Dubský J.

SK UP Olomouc                 –  TJ Tábor                5  :   7   (0 : 2; 2 : 1; 1 : 2; 2 : 2)     Matoušek V., Dubský J.

TJ Tábor                            –  STEPP Praha         12  :  19   (3 : 3; 1 : 7; 4 : 8; 4 : 1)     Matoušek V., Dubský J.

KVS Plzeň                          –  SK UP Olomouc    5  :    9   (2 : 3; 2 : 1; 0 : 3; 1 : 2)     Matoušek V., Dubský J.

SK UP Olomouc                 –  STEPP Praha        7  :  19   (2 : 6; 3 : 5; 2 : 4; 0 : 4)     Matoušek V.

KVS Plzeň                          –  TJ Tábor                 6  :  10   (1 : 3; 0 : 1; 2 : 2; 3 : 4)     Matoušek V.

Tabulka 2. turnaje :

1. STEPP Praha                      3       3       0       0        48 :  20         +  28      6 bodů

2. TJ Tábor                             3       2       0       1         29 :  30         –     1     4 body

3. SK UP Olomouc                  3       1       0       2        21 :  31         –   10     2 body

4. KVS Plzeň                          3       0       0       3         12 :  29         –   17      0 bod

Tabulka soutěže po 2. turnaji :

1. STEPP Praha                      6       6       0       0       98 :  37         +  61     12 bodů

2. TJ Tábor                             6       3       1       2       60 :  63         –     3       7 bodů

3. SK UP Olomouc                  6       2       1       3       41 :  58         –   17       5 bodů

4. KVS Plzeň                          6       0       0       6         25 :  66         –   41       0 bod