Jdi na obsah Jdi na menu

3. kolo 1. ligy staršího dorostu

Dne 23.4.2016 se konal v Hradci Králové třetí finálový turnaj staršího dorostu.

V prvním utkání se měla střetnout hradecká a pražská Slavia. K tomuto utkání však nedošlo z důvodu, že se k utkání dostavilo pouze pět hráčů z Prahy. V dalším utkání nastoupila SK Slavia Praha proti Steppu Praha. V první čtvrtině jasně dominoval tým Steppu. V další části však Slavia Praha dotahovala až na ukazateli skóre byl stav po třetí čtvrtině 7:7. V závěrečné části utkání však hráči Steppu nedali soupeři šanci a po zásluze zvítězili 10:7. K poslednímu utkání nastoupila domácí Slavia proti Steppu Praha. Utkání nezačalo pro domácí dobře a prohrávali 0:1 a následně 1:2, závěr první čtvrtiny však zvrátil týn domácích na svou stranu a první čtvrtina skončila 3:2. Druhá čtvrtina skončila pro domácí 2:1, stav byl tedy 5:3. Třetí čtvrtinu prohrála Slavia 1:2. /6:5/. V závěrečné části začalo však to pravé sportovní drama. Domácí tým odskočil na 8:5, do konce utkání chybělo 3,12 minuty. Zdálo se, že o osudu utkání je rozhodnuto. Jenže následně domácí přestali z nepochopitelných důvodů hrát, snad si již mysleli, že je nemůže soupeř porazit.. Steppu se začalo dařit a 14 sekund před koncem vyrovnal na konečných 8:8.

Slavia Hradec Králové  -  SK Slavia Praha     6 : 0 kontumačně

Stepp Praha                 -   SK Slavia Praha    10 : 7

Slavia Hradec Králové -  Stepp Praha             8 : 8

Kdy se odehraje odložené 2.kolo finálové části není ještě známo.