Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěry ze schůze Výkonného výboru hradeckého vodního póla

Dne 26.9.2007 se v salónku restaurace v Aquacentru konalo zasedání Výkonného výboru TJ Slávia Hradec Králové klub vodního póla.

Účast byla poměrně slušná, jelikož kromě samotného výkonného výboru se dostavilo i cca 10 dalších zainteresovaných osob, kteří mají (doufám) chuť tento náš sport posunout někam dál.

Bylo rozhodnuto, že je třeba částečně změnit osazení Výkonného výboru, aby "mladší krev" vnesla nové koncepty, inovace a myšlenky, které jak pevně doufáme povedou zejména k větší propagaci vodního póla, k náboru nových hráčů, k vytvoření systému odměn např. pro časoměřiče, zapisovatele, v neposlední řadě také k větší odpovědnosti jednotlivých hráčů.

V současné době se vytváří koncept dne, který byl pracovně nazván "Vánoční vodní pólo". Záměrem bude oslovit jednotlivé školy a nabídnout zejména mladším ročníkům vyzkoušení si vodního póla. Akce by měla vodnímu pólu přinést nové zájemce o tento sport. Pro školáky a jejich rodiče bude nutno připravit program her, který se bude týkat nejen vodního póla. Koncept prezentace této akce a samotného dne bude nastíněn na jednání Výkonného výboru dne 11.10.2007.

Další jednání Výkonného výboru bude 11.10.2007. Místo bude upřesněno (nejspíše jednací místnost na bazéně - 50m). Budeme jen rádi, pokud se diskusní kruh ohledně záležitostí týkajících se hradeckého vodního póla rozšíří o nově příchozí.