Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis STK mužů č. 21

25. 2. 2009

I.liga muži

 

Hlášenka 13. a 14. kola I.ligy mužů dne 28.února 2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem SK Slavia Praha

Sobota 28.2.2009       10:00   SK Slavia Praha          -          Fezko Strakonice

                                   15:00   SK Slavia Praha          -          KVS Plzeň

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Černý

 

Hlášenka 13. a 14. kola I.ligy mužů dne 28.února 2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 28.2.2009       11:00   Stepp Praha                 -          KVS Plzeň

                                   16:00   Stepp Praha                 -          Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Černý

 

Hlášenka 13. a 14. kola I.ligy mužů dne 28.února 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomuc

Sobota 28.2.2009       11:10   UP Olomouc               -          Spol. Ústí nad Labem

                                   17:10   UP Olomouc               -          Slavia Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Ředina, Dostál

 

Hlášenka 13. a 14. kola I.ligy mužů dne 28.února 2009 v Přerově

Pořadatelem KVP Přerov

Sobota 28.2.2009       08:45   KVP Přerov                -          Slavia Hradec Králové

                                   20:15   KVP Přerov                -          Spol. Ústí nad Labem

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Ředina

Přebor ČR žáci

Hlášenka 1. turnaje o 6.-9.místo Přebor ČR žáci dne 21.března 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Slavia Hradec Králové

Sobota 21.3.2009       09:00   Sl. Hradec Králové      -     SK Slavia Praha

                                   09:50   Kometa Brno               -    UP Olomouc

                                   11:30   Kometa Brno               -    SK Slavia Praha

                                   12:20   Sl. Hradec Králové      -    UP Olomouc

                                   13:40   UP Olomouc               -     SK Slavia Praha

                                   14:30   Sl. Hradec Králové      -      Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Různé:

Výsledky MT 6. Nationals  muži dne 20.-22.2.2009 v Dánsku – Odense

Vedoucí výpravy: Grecký Michal

Trenér: Faměra Karel

ČR - Švýcarsko  6:7   (Zikmund-3, Faměra-1, Rezek-1, Burián-1)

ČR - Dánsko    12:4   (Faměra-3, Rezek-3,Dohnal-2,Váňa-2, Burián-1,Zikmund-1)

ČR - Irsko       15:3   (Faměra-5,Zikmund-5,Volák-2,Rezek-1,Dohnal-1,Janeček-1)

ČR - Švédsko 17:11 (Zikmund-5, Faměra-4, Volák-3, Rezek-2, Dohnal-1, Váňa-1,

    Beránek-1)   

ČR - Dánsko B  18:6   (Zikmund-3, Petr-3, Burián-3, Faměra-2, Volák-2, Rezek-2,

   Dohnal-2, Beránek-1)

 

Celkovým vítězem se stalo Švýcarsko - bez ztráty bodu. Družstvo ČR obsadilo 2.místo.

 

Výsledky přátelských zápasů juniorů dne 20.-22.2.2009 v Dánsku – Odense

 

 Trenér: Michal Jedlička

Asistent: Václav Jedlička

 

Dánsko – Česká Republika 7:13 (1:2/0:3/4:3/2:5)Kopenec 3, Nezhyba 3, Toloch 1,

                                        Dróssler 1, Mazánik 1, Gablík 1, Černý 1, Lundák 1

 Česká Republika – Dánsko 15:7 (3:1/3:2/3:2/6:2) Černý 4, Lundák 3, Nezhyba 2,

                                          Toloch 2, Zmrhal 1, Hase 1, Gablík 1, Mazánik 1

 Švédsko – Česká Republika 6:9 (1:2/1:2/2:3/2:2) Černý 3, Kopenec 1, Dróssler 1,

                                             Nezhyba 1, Lundák 1, Toloch 1, Zmrhal 1,

 Dánsko – Česká Republika 6:10(2:2/1:0/1:4/2:3) Mazánik 3, Lundák 2, Kopenec 1,

                                           Dróssler 1, Černý 1, Toloch 1, Zmrhal 1,

Švédsko – Česká Republika 6:11 (1:2/1:2/1:3/3:4)Kopenec 3,Dróssler 2,Nezhyba 2,

                                                                            Černý 1, Lundák 1, Toloch 1.