Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 9-2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

6. 11. 2009

K dnešnímu dni 4.11.2009 bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno: z oddílu do oddílu soutěž poznámka

Dubský Josef    KVS Plzeň     SK Děčín      Ml. žáci    30.6.2010

Hornich Jan      TJ Tábor        KVS Plzeň     Ml. žáci    30.6.2010

Helma Adam     TJ Tábor       KVS Plzeň      Ml. žáci   30.6.2010

Mrázek Jakub Spol. Ústí n./L Kometa Brno Pohár muži 30.6.2010

I.liga muži

Sl. Hradec Králové - Stepp Praha 10:11 (4:2/2:1/1:4/3:4) Kopenec, Štefunda

Sl. Hradec Králové - SK Slavia Praha 5:5 (0:2/2:1/1:1/2:1) Kopenec, Štefunda

4:5 penalty

Kometa Brno - SK Slavia Praha 7:12 (1:3/1:3/4:2/1:4) Černý, Jarolím

Kometa Brno - Stepp Praha 7:12 (3:3/1:2/0:3/3:4) Černý, Jarolím

KVP Přerov - KVS Plzeň 8:10 (3:2/2:4/2:2/1:2) Mareš, Dostál

KVP Přerov - Fezko Strakonice 9:16 (1:5/1:4/3:3/4:4) Mareš, Dostál

UP Olomouc - Fezko Strakonice 7:18 (2:1/1:7/1:7/3:3) Kohout, Dvořáček

UP Olomouc - KVS Plzeň 9:12 (1:2/3:2/3:4/2:4) Kohout, Dvořáček

Ve 4.kole byl ve 2/4 vyloučeni hráč týmu UP Olomouc Černík Ivo za úder pěstí nad vodou. Podle

Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče zastavením činnosti na 4. utkání v I.lize mužů.

Trest uplyne po 8.kole I.ligy mužů tzn. smí nastoupit až do 9.kola.

Tabulka po 4.kole I.liga muži

1. Fezko Strakonice          4 4 0 0 0  78:30  +48 12 bodů

2. Stepp Praha                  4 4 0 0 0  56:24  +32 12 bodů

3. SK Slavia Praha           4 3 1 0 0   53:22  +31 11 bodů

4. KVS Plzeň                   4 3 0 0 1   44:38  +6    9 bodů

5. Slavia Hradec Králové  4 1 0 1 2  33:40  -13   4 body

6. Kometa Brno                4 0 0 0 4  31:66  -35   0 bodů

7. KVP Přerov                  4 0 0 0 4  29:49  -20   0 bodů

8. UP Olomouc                 4 0 0 0 4  21:76  -55   0 bodů

Hlášenka 5. a 6. kolo I.liga muži, 21.listopadu 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 21.11.2009 10:40 UP Olomouc - Sl. Hradec Králové

17:10 UP Olomouc - Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Dostál

Hlášenka 5. a 6. kolo I.liga muži, 21. listopadu 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Sobota 21.11.2009 11:15 Fezko Strakonice - SK Slávia Praha

19:15 Fezko Strakonice - Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Štefunda

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 4. turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci, dne 19.-20.prosince 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 19.12.2009 11:10 UP Olomouc - Kometa Brno

12:10 SK Děčín - KPS Opava

13:10 SK Slavia Praha - Kometa Brno

14:10 UP Olomouc - SK Děčín

15:00 KPS Opava - SK Slavia Praha

Neděle 20.12.2009 08:10 Kometa Brno - SK Děčín

09:10 UP Olomouc - KPS Opava

10:10 SK Slavia Praha - SK Děčín

11:10 Kometa Brno - KPS Opava

12:00 UP Olomouc - SK Slavia Praha

Delegovaní rozhodčí: Mareš, Hrabina ml.

Pohár ČSVP muži 2009

Hlášenka 1. turnaje Pohár ČSVP muži 2009, 7.-8.11.2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem ČSVP

Sobota 7.11.2009 09:00 technická porada (týmy, rozhodčí, zástupci VV ČSVP)

09:30 slavnostní zahájení

10:00 1.utkání (D1 – D2)

11:00 2.utkání (D3 – D4)

12:00 3.utkání (D5 – D6)

16:00 4.utkání (D1 – D4)

17:00 vyhlášení nejlepších „sedmiček“ mužů a žen 2008/2009

17:15 5.utkání (D2 – D5)

18:15 poděkování reprezentačnímu týmu žen za 2.místo na ME „B“ 2009

18:30 6.utkání (D3 – D6)

Neděle 8.11.2009 08:00 7.utkání (D1 – D5)

09:00 8.utkání (D4 – D6)

10:00 9.utkání (D2 – D3)

Delegovaní rozhodčí: Petr T., Kohout M., Kopenec J., Jarolím J.

Různé:

Nebylo schváleno hostování

Hyšpler Jiří Spol. Ústí n./L Kometa Brno na Pohár ČSVP muži

Chybí registrační průkaz k zaznamenání hostování dle podmínek uvedených v SŘ.