Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 8-2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

K dnešnímu dni 27.10.2009 bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno: z oddílu                do oddílu  soutěž              poznámka

Jiránek Aleš TJ Tábor       KVS Plzeň Přebor ČR žáci     30.6.2010

Hornich Jan TJ Tábor        KVS Plzeň Přebor ČR žáci     30.6.2010

Helma Adam TJ Tábor      KVS Plzeň Přebor ČR žáci     30.6.2010

I.liga muži

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Sobota 31.10.2009

10:00 Sl. Hradec Králové - Stepp Praha

17:30 Sl. Hradec Králové - SK Slavia Praha

Delegovaní rozhodčí: Kopenec, Štefunda

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Brně

Pořadatelem Kometa Brno

Sobota 31.10.2009

11:15 Kometa Brno - SK slavia Praha

18:15 Kometa Brno - Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Černý

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Přerově

Pořadatelem KVP Přerov

Sobota 31.10.2009

12:40 KVP Přerov - KVS Plzeň

18:15 KVP Přerov - Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Mareš, Dostál

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 31.10.2009

 10:40 UP Olomouc - Fezko Strakonice

17:10 UP Olomouc - KVS Plzeň

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Dvořáček

Hlášenka 5. a 6. kolo I.liga muži - dne 21.listopadu 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 21.11.2009

10:40 UP Olomouc - Sl. Hradec Králové

17:10 UP Olomouc - Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Dostál

 

 

I.liga dorostenci – OPRAVA ze zápisu STK č. 7 2009/2010

2. turnaje I.liga dorostenci – Česká skupina - dne 17.října 2009 ve Strakonicích

V pátém zápase byl v 1/4 vyloučeni hráč týmu Stepp Praha Vaverka za nesportovní chování – neoprávněný vstup do vody. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4. trestáme hráče zastavením činnosti na 1. utkání. Trest uplyne během 1 zápasu 3. turnaje I.liga dorostenci.

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 4. turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci - dne 19.-20.prosince 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 19.12.2009

11:10 UP Olomouc - Kometa Brno

12:10 SK Děčín - KPS Opava

13:10 SK Slavia Praha - Kometa Brno

14:10 UP Olomouc - SK Děčín

15:00 KPS Opava - SK Slavia Praha

Neděle 20.12.2009

08:10 Kometa Brno - SK Děčín

09:10 UP Olomouc - KPS Opava

10:10 SK Slavia Praha - SK Děčín

11:10 Kometa Brno - KPS Opava

12:00 UP Olomouc - SK Slavia Praha

Delegovaní rozhodčí: Mareš, Hrabina ml.

Pohár ČSVP muži 2009

Hlášenka 1. turnaje Pohár ČSVP muži 2009 – dne 7.11.2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem ČSVP

Sobota 7.11.2009 09:00 technická porada

09:30 slavnostní zahájení

10:00 1.utkání (D1 – D2)

11:00 2.utkání (D3 – D4)

12:00 3.utkání (D5 – D6)

16:00 4.utkání (D1 – D4)

17:00 vyhlášení nejlepších „sedmiček“ mužů a žen 2008/2009

17:15 5.utkání (D2 – D5)

18:15 poděkování reprezentačnímu týmu žen za 2.místo na ME „B“ 2009

18:30 6.utkání (D3 – D6)

Neděle 8.11.2009 08:00 7.utkání (D1 – D5)

09:00 8.utkání (D4 – D6)

10:00 9.utkání (D2 – D3)

Delegovaní rozhodčí: Petr T., Kohout M., Kopenec J., Jarolím J.

Hlavním partnerem Českého Poháru je firma : Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí a.s.