Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 6-2009/2010 z STK sekce mužů ČSVP

K dnešnímu dni  14.10.2009  bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno:                       z oddílu                       do oddílu                    soutěž             poznámka

Rada David                  SK Slavia Praha          Stepp Praha                 I.liga dorostenci     30.6.2010

 

Výsledky 1. a 2. kolo I.liga muži - dne 10. října 2009

 

Fezko Strakonice – Sl. Hradec Králové  17:5 (7:0/5:1/3:3/2:1)  Šimek J. st, Štefunda

Fezko Strakonice – Kometa Brno          27:9 (8:3/2:3/8:2/9:1)   Šimek J. st, Štefunda

 

KVS Plzeň – Kometa Brno                    15:8   (4:2/2:0/4:3/5:3)           Kohout

KVS Plzeň – Sl. Hradec králové             7:13   (1:3/1:5/3:3/2:2)           Kohout

 

Stepp Praha – UP Olomouc                  21:3   (4:1/6:0/5:1/6:1)           Dostál, Jarolím

Stepp Praha – KVP Přerov                   12:4   (2:1/3:1/4:2/3:0)           Dostál, Jarolím

 

SK Slavia Praha – KVP Přerov            11:8   (0:1/3:1/3:4/5:2)           Dostál, Jarolím

SK Slavia Praha – UP Olomouc           25:2    (8:0/7:1/3:1/7:0)           Dostál, Jarolím

 

V 2.kole byl ve 4/4 vyloučeni hráč týmu Stepp Praha Karabud Vitaliy za nevhodnou kritiku rozhodčího.. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2 trestáme hráče  zastavením činnosti na 2. utkání.

 

Tabulka po 2.kole I.liga muži

1. Fezko Strakonice                2          2         0           0         44:14   +30      6 body

2. SK Slavia Praha                  2          2          0          0         36:10   +26      6 body

3. Stepp Praha                        2          2          0          0         33:7     +26      6 body

4. KVS Plzeň                          2          1          0          1         22:21   +1        3 body

5. Slavia Hradec Králové         2          1          0          1         18:24   -6        3 body

6. Kometa Brno                      2          0          0          2          17:42   -25      0 bodů

7. KVP Přerov                        2          0          0          2         12:23   -11      0 bodů

8. UP Olomouc                       2          0          0          2           5:46   -41      0 bodů

 

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Sobotba 31.10.2009   10:00   Sl. Hradec Králové      -          Stepp Praha

                                   17:30   Sl. Hradec Králové      -          SK Slavia Praha

Delegovaní rozhodčí: Kopenec, Štefunda

 

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Brno

Pořadatelem Kometa Brno

Sobotba 31.10.2009   11:15   Sl. Kometa Brno          -          SK slavia  Praha

                                   18:15   Sl. Hradec Králové      -          Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Černý

I.liga dorostenci

Potvrzujeme dodatek č.1 týmu Stepp Praha

Hlášenka 2. turnaje I.liga dorostenci – Česká skupina - dne 17.října 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 17.10.2009     08:00   Fezko Strakonice         -          SK Slavia Praha

09:00   TJ Tábor                     -          Stepp Praha

10:45   Stepp Praha                 -          Fezko Strakonice

11:45   TJ Tábor                     -          SK Slavia Praha

19:00   SK Slavia Praha          -          Stepp Praha

20:00   TJ Tábor                     -          Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Petr T., Štefunda

 

Hlášenka 2. turnaje I.liga dorostenci – Moravská skupina - dne 17. října 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Sobota 17.10.2009     09:00   Sl. Hradec Králové      -          Kometa Brno

                                   10:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   12:00   Kometa Brno               -          KVP Přerov

                                   13:00   Sl. Hradec Králové      -          KPS Opava

                                   15:00   KPS Opava                 -          Kometa Brno

                                   16:00   Sl. Hradec Králové      -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Bakala (Černý)

Přebor ČR žáci

 

Výsledky 1.turnaje Přebor ČR žáci  – dne 11. října 2009 v Opavě

KPS Opava - KVP Přerov                  5:14   (1:3/1:4/1:3/2:4)           Bakala, Jarolím

KPS Opava - Sl. Hradec Králové       13:3    (2:1/4:1/4:1/3:0)           Bakala, Jarolím

KVP Přerov - Sl. Hradec Králové      16:1     (3:0/5:1/5:0/3:0)           Bakala, Jarolím

KPS Opava - KVP Přerov                 15:13   (2:4/5:4/7:2/1:3)           Bakala, Jarolím

 

1. KVP Přerov                        2          2          0          0         30:6     +24      4 body

2. KPS Opava                        3          2          0          1          33:30   +3       4 body

3. Sl. Hradec Králové              2          0          0          2          4:29   -25      0 bodů

 

Výsledky 2.turnaje  Přebor ČR žáci - dne 10. a 11  října 2009 ve Strakonicích

Fezko Strakonice - KVS Plzeň         10:4     (5:0/2:2/3:2/0:0)           Bartůňek, Jaroš

SK Děčín - SK Slavia Praha               9:6     (5:3/2:0/0:1/2:2)           Bartůněk, Jaroš

Fezko Strakonice - SK Děčín           15:4     (4:1/3:0/5:0/3:3)           Bartůněk, Jaroš

KVS Plzeň - SK Slavia Praha            6:10   (0:3/0:2/3:2/3:3)           Bartůněk, Jaroš

KVS Plzeň - SK Děčín                      6:18   (0:4/0:3/4:5/2:6)           Volák, Jaroš

Fezko Strakonice - SK Slavia Praha  14:7     (3:3/2:3/5:1/4:0)           Volák, Jaroš

 

Tabulka po 1. turnaji Přebor ČR žáci ČS

1. Fezko Strakonice                6          6          0          0       91:19   +72      12 bodů

2. SK Děčín                            6          4          0          2       59:47   +12        8 bodů

3. KVS Plzeň                          6          1          0          5        51:43   -8          2 body

4. SK Slávia Praha                  6          1          0          5        25:44   -19        2 body