Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 5-2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

10. 10. 2009

K dnešnímu dni  7.10.2009  bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno:                       z oddílu                       do oddílu                    soutěž             poznámka

Šulc Václav                  KPS Opava                 UP Olomouc                I.liga muži         30.6.2010

Bilas Milan                   SK Slavia Praha          Stepp Praha                 I.liga muži         31.12.2009

Potvrzujeme soupisky do soutěží 2009 – 2010

I. liga muži

UP Olomouc,

 

Hlášenka 1. a 2. kolo I.liga muži - dne 10. října 2009 v Praze - Podolí

Pořadatelem Stepp Praha

Sobotba 10.10.2009   11:00   Stepp Praha                 -          UP Olomouc

                                   16:00   Stepp Praha                 -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Dostál A., Jarolím J.

 

Hlášenka 1. a 2. kolo I.liga muži - dne 10. října 2009 v Praze - Podolí

Pořadatelem SK Slavia Praha

Sobotba 10.10.2009   10:00   SK Slavia Praha          -          UP Olomouc

                                   15:00   SK Slavia Praha          -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Dostál A., Jarolím J.

 

Hlášenka 1. a 2. kolo I.liga muži - dne 10. října 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Sobotba 10.10.2009   11:15   Fezko Strakonice         -          Sl. Hradec Králové

                                   19:15   Fezko Strakonice         -          Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: Šimek J. dle delegace KR

 

Hlášenka 1. a 2. kolo I.liga muži - dne 10. října 2009 v Plzni

Pořadatelem KVS Plzeň

Sobotba 10.10.2009   10:00   KVS Plzeň                  -          Kometa Brno

                                   17:00   KVS Plzeň                  -          Sl. Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: dle delegace KR

 

Hlášenka 3. a 4. kolo I.liga muži - dne 31. října 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Sobotba 31.10.2009   10:00   Sl. Hradec Králové      -          Stepp Praha

                                   17:30   Sl. Hradec Králové      -          SK Slavia Praha

Delegovaní rozhodčí: dle delegace KR

 

 

 

Pohrár ČSVP muži 2009 – 2010

Stepp Praha (zpětně ze dne 30.9. – chybělo v zápisu)

I.liga dorostenci

 

Výsledky 1.turnaje I. liga dorostenci  – 27. září 2009 v Opavě

KPS Opava - KVP Přerov                  13:15   (3:5/4:4/3:3/3:3)         Bakala, Jarolím

Kometa Brno - Sl. Hr. Králové             9:10   (4:1/2:3/1:3/2:3)           Bakala, Jarolím

KPS Opava - Kometa Brno                14:21   (1:5/4:3/4:5/5:8)          Bakala, Jarolím

KVP Přerov - Sl. Hr. Králové             11:8     (3:1/2:1/3:4/3:2)          Bakala, Jarolím

KPS Opava - Sl. Hr. Králové             14:13   (1:3/3:6/6:2/4:2)           Bakala, Jarolím

Kometa Brno - KVP Přerov                 8:10   (1:2/5:3/1:2/1:3)           Bakala, Jarolím

 

Tabulka po 1. turnaji I.liga dorostenci – Moravská skupina

1. KVP Přerov                        3          3          0          0          36:29   +7       6 bodů

2. Kometa Brno                      3          1          0          2          38:34   +4       2 body

3. Sl. Hradec Králové              3          1          0          2          31:34   -3       2 body

4. KPS Opava                        3          1          0          2          41:49   -8        2 body

V prvním zápase byl ve 2/4 vyloučeni hráči týmu KVP Přerov Hrabina D. za hrubost a trvale nečistou hru.. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.1 trestáme oba hráče  zastavením činnosti na 1. utkání.

Hlášenka 2. turnaje I.liga dorostenci – dne 17.října 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 17.10.2009     08:00   Fezko Strakonice         -          SK Slavia Praha

09:00   TJ Tábor                     -          Stepp Praha

10:45   Stepp Praha                 -          Fezko Strakonice

11:45   TJ Tábor                     -          SK Slavia Praha

19:00   SK Slavia Praha          -          Stepp Praha

20:00   TJ Tábor                     -          Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Petr T., Dohnal P.

 

Hlášenka 2. turnaje I.liga dorostenci - dne 17. října 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Sobota 17.10.2009     09:00   Sl. Hradec Králové      -          Kometa Brno

                                   10:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   12:00   Kometa Brno               -          KVP Přerov

                                   13:00   Sl. Hradec Králové      -          KPS Opava

                                   15:00   KPS Opava                 -          Kometa Brno

                                   16:00   Sl. Hradec Králové      -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí dle komise rozhodčích

 

Pohár ČSVP ml. dorostenci

 

Výsledky 2.turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci – dne 3.-4. října 2009 v Děčíně

SK Slavia Praha - KVS Plzeň    6:0                 kontumačně     Kohout, Kadlec

SK Děčín - Kometa Brno                    21:0     (4:0/5:0/7:0/5:0)         Kohout, Kadlec

KPS Opava - SK Slavia Praha              9:5     (3:2/3:1/0:1/3:1)         Kohout, Kadlec

KVS Plzeň - Kometa Brno                    0:6                 kontumačně   Kohout, Kadlec

SK Děčín - KPS Opava                        9:6     (5:1/1:2/2:1/1:2)         Kohout, Kadlec

KPS Opava - Kometa Brno                14:2     (3:0/5:0/2:2/4:0)         Kohout, Kadlec

SK Děčín - KVS Plzeň                          6:0                 kontumačně   Kohout, Kadlec

SK Slavia Praha - Kometa Brno          12:3     (4:0/3:0/3:1/2:2)         Kohout, Kadlec

KPS Opava - KVS Plzeň                      6:0                 kontumačně   Kohout, Kadlec

SK Děčín - SK Slávia Praha               11:4    (1:1/4:2/1:0/5:1) Kohout, Kadlec          

 

STK kontumuje dosažených výsledků družtva KVS Plzeň 0:6 ve prospěch soupeře. Z důvodů porušení Soutěžního řádu 36a a 46b. ( Z devíti nastoupených hráčů mělo pouze šest platný registrační průkaz.)

 

Tabulka po 1. turnaji Pohár ČSVP ml. dorostenci

1. SK Děčín                8          7          0          1                  85:22   +63      14 bodů

2. SK Slavia Praha      8          5          0          3                  56:46   +10      10 bodů

3. KPS Opava             4          3          0          1                  35:16   +19        6 bodů

4. UP Olomouc           4          3          0          1                   22:13   +9          6 bodů

5. Kometa Brno           8          1          1          6                   24:86   -62        3 body

6. KVS Plzeň              8          0          1          7                    12:51   -39        1 bod

Přebor ČR žáci

Potvrzujeme dodatek č. 1 týmu KVS Plzeň

 

Hlášenka 1.turnaje Přebor ČR žáci  –11. října 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Neděle 11.10.2009     08:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   09:50   KPS Opava                 -          Sl. Hradec Králové

                                   11:30   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   13:20   KPS Opava                 -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Bakala

 

Hlášenka 2.turnaje  Přebor ČR žáci - dne 10. a 11  října 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

10.10.2009                 09:00   Fezko Strakonice         -          KVS Plzeň

                                   10:00   SK Děčín                    -          SK Slavia Praha

11.10.2009                 08:00   Fezko Strakonice         -          SK Děčín

                                   09:00   KVS Plzeň                  -          SK Slavia Praha

                                   10:30   KVS Plzeň                  -          SK Děčín

                                   11:30   Fezko Strakonice         -          SK Slavia Praha

Rozhodčí zajistí pořadatel