Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 4-200/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

4. 10. 2009

K dnešnímu dni  30.9.2009  bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno:                       z oddílu                       do oddílu                    soutěž             poznámka

Kopřiva Tomáš            UP Olomouc    KPS Opava                 starší žáci                     30.6.2010

 

Potvrzujeme soupisky do soutěží 2009 – 2010

I. liga muži

Kometa Brno,

 

II. liga muži

SK Děčín

 

Pohrár ČSVP muži 2009 – do dnešního dne potvrdili start v poháru týmy Fezko Strakonice, Stepp Praha, SK Slavia Praha, SK Děčín, KVP Přerov a Kometa Brno

I.liga dorostenci

Potvrzujeme dodatek č.1 týmu Kometa Brno

 

Výsledky 1.turnaje I. liga dorostenci  – 27. září 2009 v Opavě

KPS Opava - KVP Přerov                  13:15   (3:5/4:4/3:3/3:3)        Bakala, Jarolím

Kometa Brno - Sl. Hr. Králové             9:10   (4:1/2:3/1:3/2:3)         Bakala, Jarolím

KPS Opava - Kometa Brno                14:21   (1:5/4:3/4:5/5:8)         Bakala, Jarolím

KVP Přerov - Sl. Hr. Králové              11:8    (3:1/2:1/3:4/3:2)         Bakala, Jarolím

KPS Opava - Sl. Hr. Králové             14:13   (1:3/3:6/6:2/4:2)          Bakala, Jarolím

Kometa Brno - KVP Přerov                 8:10   (1:2/5:3/1:2/1:3)          Bakala, Jarolím

 

Tabulka po 1. turnaji I.liga dorostenci – Moravská skupina

1. KVP Přerov                      3          3          0          0          36:29   +7        6 bodů

2. Kometa Brno                     3          1          0          2          38:34   +4        2 body

3. Sl. Hradec Králové            3          1          0          2          31:34   -3        2 body

4. KPS Opava                       3          1          0          2          41:49   -8        2 body

Výsledky 1.turnaje I. liga dorostenci  – 26. září 2009 v Praze - Podolí

SK Slávia Praha - Stepp Praha            19:6     (4:0/6:1/4:3/5:2)           Petr, Šimek st.

TJ Tábor - Fezko Strakonice               14:15   (4:4/3:5/4:3/3:3)           Petr, Šimek st.

SK Slávia Praha - TJ Tábor                11:4     (2:4/3:0/2:0/4:0)           Petr, Šimek st.

Stepp Praha - Fezko Strakonice            4:17   (0:3/0:6/2:4/2:4)           Petr, Šimek st.

Stepp Praha - TJ Tábor                       10:10   (2:2/3:4/3:1/2:3)           Petr, Šimek st.

SK Slávia Praha - Fezko Strakonice      4:7     (2:2/1:2/1:1/0:2)           Petr, Šimek st.

 

Tabulka po 1. turnaji I.liga dorostenci – Česká skupina

1. Fezko Strakonice               3          3          0          0          39:22   +17      6 bodů

2. SK Slavia Praha                 3          2          0          1          34:17   +17      4 body

3. TJ Tábor                            3          0          1          2          28:36   -8        1 bod

4. Stepp Praha                       3          0          1          2          20:46   -26      1 bod

 

Hlášenka 2. turnaje I.liga dorostenci – dne 17.října 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 17.10.2009     08:00   Fezko Strakonice         -          SK Slavia Praha

09:00   TJ Tábor                     -          Stepp Praha

10:45   Stepp Praha                 -          Fezko Strakonice

11:45   TJ Tábor                     -          SK Slavia Praha

19:00   SK Slavia Praha          -          Stepp Praha

20:00   TJ Tábor                     -          Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí dle komise rozhodčích

 

Výměna pořadatelstí I.ligy dorostenců – po dohodě s KVP Přerov a Komety Brno, STK souhlasí s výměnou pořadatelstí 3. a 4. turnaje – tj. Kometa Brno pořádá turnaj 5.12.2009.

 

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Potvrzujeme dodatek č. 1 týmu KVS Plzeň

 

Hlášenka 2.turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci – dne 3.-4. října 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 3.10.2009       13:00   SK Slavia Praha          -          KVS Plzeň

                                   14:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

                                   15:00   KPS Opava                 -          SK Slavia Praha

                                   16:00   KVS Plzeň                  -          Kometa Brno

                                   17:00   SK Děčín                    -          KPS Opava

 

Neděle 4.10.2009       09:00   KPS Opava                 -          Kometa Brno

                                   10:00   SK Děčín                    -          KVS Plzeň      

                                   11:00   SK Slavia Praha          -          Kometa Brno

                                   12:00   KPS Opava                 -          KVS Plzeň

                                   13:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha

 

Delegovaní rozhodčí: 1 rozhodčí dle KR – ostatní zajistí pořadatel

Přebor ČR žáci

 

Hlášenka 1.turnaje Přebor ČR žáci  –11. října 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Neděle 11.10.2009     08:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   09:50   KPS Opava                 -          Sl. Hradec Králové

                                   11:30   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   13:20   KPS Opava                 -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Bakala