Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 36-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

19. 6. 2009

I.liga muži

Výsledky 1. finálového dvojzápasu I.liga muži dne 7. a 12.6 2009 v Praze – Podolí a ve Strakonicích

Stepp Praha -  Fezko Strakonice            6:15  (2:3/1:3/2:5/1:4)                                                                                          Jarolím, Kohout

Výsledky 2.finálového dvojzápasu I.liga muži dne 13.června 2009 ve Strakonicích

Fezko Strakonice  -  Stepp Praha                   11:6     (1:1/3:1/5:1/2:3)                                                                                  Kohout, Jarolím

Fezko Strakonice  -  Stepp Praha                   14:7     (5:1/2:1/4:3/3:2)                                                                                   Kohout, Jarolím

Konečná tabulka po finálových zápasech I.liga muži

1. Fezko Strakonice        4          3          0          1          49:30   +19      6 bodů

2. Stepp Praha                  4          1          0          3          30:49   - 19     2 body

III. liga muži

Výsledky III. liga muži dne 13.-14.červen 2009 v Táboře

TJ Tábor  -  KPS Opava        19:5     (3:2/7:1/5:1/4:1)        Janeček

TJ Tábor  -  KPS Opava          9:8     (3:2/1:0/2:2/3:4)        Janeček

TJ Tábor  -  KPS Opava        11:8     (3:2/4:1/1:2/3:3)        Dohnal, Janeček

TJ Tábor  -  KPS Opava        11:11   (0:2/5:2/3:3/3:4)        Dohnal, Janeček

Konečná tabulka III.liga muži

1. TJ Tábor           4          3          1          0          50:32              +18      7 bodů

2. KPS Opava       4          0          1          3          32:50              -18      1 bod

Přebor ČR žáci

Výsledky 4. turnaj o 6.-9.místo Přebor ČR žáci dne 12.-13.června 2009 v Praze – Vršovice

SK Slávia Praha – Sl. Hr. Králové      7:4     (0:2/3:0/3:1/1:1)        Šimek J. ml, Šustr V. 

Kometa Brno   - UP Olomouc               8:4     (2:1/1:1/2:2/3:0)        Šimek J. ml, Šustr V.

SK Slávia Praha – UP Olomouc         13:1     (4:0/3:1/4:0/2:0)        Šimek J. ml, Šustr V.

Sl. Hradec Králové – Kometa Brno   10:3     (5:1/0:0/4:1/1:1)        Šimek J. ml, Šustr V.

Sl. Hradec Králové – UP Olomouc    13:2     (7:0/3:0/1:1/2:1)        Šimek J. ml, Šustr V.

SK Slávia Praha – Kometa Brno        14:3     (4:1/4:1/2:2/4:1)        Šimek J. ml. Šustr V.

Konečná tabulka po 4 turnaji o 6.-9. místo

6. Slavia Hradec Králové      12    10       0         2    118:55   +63      20 bodů

7. SK Slavia Praha                 12      9        0         3   104:53   +51      18 bodů

8. Kometa Brno                     12      5        0         7    84:107   -23      10 bodů

9. UP Olomouc                     12      0        0       12    37:128    -91        0 bodů

V šestém zápase byl ve 4/4 vyloučen hráč č. 8 týmu Kometa Brno  za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče  Hrnčíře  zastavením činnosti na 4. utkání, tj. hráč si přenáší trest do sezony 2009/2010.

 

Výsledky 5. finálový turnaj Přebor ČR žáci dne 13.června 2009 v Děčíně

SK Děčín – KVP Přerov             4:9     (2:2/0:1/1:4/1:2)        Beneš, Sýkora

Fezko Strakonice – KVS Plzeň  1:6     (0:1/0:0/0:2/1:3)        Beneš, Sýkora

SK Děčín – Fezko Strakonice  10:7     (3:2/2:0/3:2/2:3)        Beneš, Sýkora

KVS Plzeň – KVP Přerov           5:8     (2:2/1:1/1:4/1:1)        Beneš, Sýkora

Fezko Strakonice – KVP Přerov 7:8     (3:3/0:4/1:1/3:0)        Beneš, Sýkora

SK Děčín – KVS Plzeň                2:5     (1:1/1:0/0:3/0:1)        Beneš, Sýkora

Konečná tabulka po 5. finálovém turnaji

1. KVP Přerov           12        10        1          1     125:62     +63      21 bodů

2. KVS Plzeň              12          8        0          4       84:60     +24      16 bodů

3. KPS Opava             12          6        1          5       98:79     +19      13 bodů

4. Fezko Strakonice   12          3        0          9      66:114     -48        6 bodů

5. SK Děčín                12          2        0         10     59:117      -58        4 body

Pohár ČSVP ml. žáci

Výsledky  4.turnaje Pohár ČSVP ml. žáků dne 6.června 2009 v Děčíně

SK Děčín                    -          SK Slavia Praha

KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

KVP Přerov                -          SK Slavia Praha

SK Slavia Praha         -          Fezko Strakonice

KVP Přerov                -          SK Děčín

 Nebyly do dnešního dne doručeny výsledky.STK uděluje pořádkovou pokutu oddílu SK Děčín 100 Kč za nezaslání zápisů o utkání.