Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 35-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

10. 6. 2009

Výsledky 1.finálového zápasu I.liga muži dne 7.června 2009 v Praze – Podolí

Stepp Praha – Fezko Strakonice                     11:9     (3:2/4:2/2:3/2:2)           Kopenec, Jarolím

Tabulka po 1.finálovém zápase I.liga muži

1. Stepp Praha                        1          1          0          0         11:9     +2       2 body

2. Fezko Strakonice                1          0          0          1           9:11   -2        0 bodů

Hlášenka 1. finálového dvojzápasu I.liga muži dne 7. a 12.6 2009 v Praze – Podolí a ve Strakonicích

Pořadatelem Stepp Praha

Pátek 12.6.2009      19:00   Stepp Praha   -    Fezko Strakonice         / Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Jarolím

Hlášenka 2.finálového dvojzápasu I.liga muži dne 13.června 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Sobota 13.6.2009       11:00   Fezko Strakonice         -          Stepp Praha

                                   17:00   Fezko Strakonice         -          Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Jarolím

Výsledky  4. turnaje I.liga muži dne 5.-6. června 2009 v Plzni

KVS Plzeň – Sl. Hradec Králové       10:8 (4:4/1:0/3:1/2:3)           Ředina, Kopenec

UP Olomouc - KVP Přerov                 0:6                 kontumačně    

KVS Plzeň - UP Olomouc                 12:5 (1:1/2:0/5:2/4:2)           Ředina, Kopenec

Sl. Hradec Králové - KVP Přerov      12:6 (2:1/3:3/4:0/3:2)           Ředina, Kopenec

UP Olomouc – Sl. Hradec Králové       0:6                 kontumačně    

KVS Plzeň - KVP Přerov                    13:5     (3:0/4:1/4:2/2:2)                      

V prvním zápase byl ve 2/4 vyloučen hráč č. 8 týmu Slavia Hradec Králové  za kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2 trestáme hráče  Martina Beránka  zastavením činnosti na 2. utkání, tj. hráč si odseděl trest během turnaje v dalších dvou zápasech.

 

V prvním zápase byla ve 4/4 udělena červená karta trenéru KVS Plzeň Josefu Janečkovi za urážku rozhodčího. Podle sazebníku trestů a pokut čl. 5.3 trestáme trenéra zastavením činnosti na 6. utkání ve funkci trenéra, tj. trenér si odseděl část trestu v turnaji a 4. zápasy se přenáší do nového soutěžního roku 2009/2010.

 

Druhé utkání nebylo sehráno. Na základě vyjádření pořádajícího oddílu a obou zúčastněných oddílů rozhodlo STK o kontumačním výsledku 6:0 ve prospěch Přerova z důvodu porušení článku 46/c SŘ a nedodržení článku 50 SŘ tj. musí být vyčkáno k příjezdu hostí a utkání sehráno.

Ve třetím zápase byl ve 3/4 vyloučen hráč č. 8 týmu UP Olomouc  za neuposlechnutí výroku rozhodčího . Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.3 trestáme hráče  Jiřího Dobeše  zastavením činnosti na 3. utkání, tj. hráč si odseděl část trestu v následujícím utkání a dva zápasy si hráč přenáší do soutěžního období 2009/2010.

 

Družstvo UP Olomouc se k pátému  zápasu turnaje nedostavilo. Trestáme ho pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč za zápas. Podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem 6:0 a podle Sta P článku 10.2

 

Tabulka po 4. turnaji I.liga muži – o 5.-8. místo

1. Slávia Hradec Králové         12      8        0          4         119:78 +41      16 bodů

2. KVP Přerov                        12       8       0          4         116:97 +19      16 bodů

3. KVS Plzeň                          12        4       0          8          109:136-27       8 body

4. UP Olomouc                       12        4       0          8          82:115 -33        8 bodů

III. liga muži

Potvrzujeme soupisku týmu TJ Tábor

Hlášenka 1. turnaje III. liga muži dne 13.-14.červen 2009 v Táboře

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 13.6.2009       18:00   TJ Tábor          -          KPS Opava

                                   20:00   TJ Tábor          -          KPS Opava

Neděle 14.6.2009       08:00   TJ Tábor          -          KPS Opava

                                   10:00   TJ Tábor          -          KPS Opava

Delegovaní rozhodčí zajistí KR

I.liga dorostenci

Konečná tabulka po 4. finálovém trunaji I.liga dorostenci

1. Fezko Strakonice                12     11     1       0       173:78          +95      23 bodů

2. Slávia Hradec Králové         12       8    1        3      134:104         +30     17 bodů

3. SK Slávia Praha                  12        3    0       9       78:124           -46        6 bodů

4. SK Děčín                            12        1    0      11       62:119          -57        2 body

Konečná tabulka po 3. turnaji o 5.-7. místo I.liga dorostenci

5. TJ Tábor                             6      3       0      3       60:60      0          6 bodů

6. Stepp Praha                         6     3       0      3        48:47     +1        6 bodů

7. KVP Přerov                        6      3       0     3         50:51      -1        6 bodů

           

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Výsledky 4. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 5.-6.června 2009 v Praze Vršovicích

SK Slávia Praha - SK Děčín                   4:13   (1:2/1:2/1:2/1:7)           Šimek J. st.

Kometa Brno - TJ Tábor                      13:17   (2:7/2:4/3:3/5:3)           Šimek J. st.

SK Slávia Praha - TJ Tábor                    7:8     (3:2/1:3/1:1/2:2)           Šimek J. st.

SK Děčín - Kometa Brno                     17:5     (7:2/2:1ú3:1/5:1)          Šimek J. st.

SK Slávia Praha - Kometa Brno           13:11   (5:3/4:3/0:2/4:3)           Šimek J. st.

SK Děčín - TJ Tábor                            17:9     (4:0ú3:4/5:3/5:2)          Šimek J. st.

Ve druhém zápase ve 4/4 byl vyloučen hráč č. 12 týmu TJ Tábor  za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče  Petra Černého  zastavením činnosti na 4. utkání, tj. hráč si odseděl část trestu v následujícím utkání a dva si hráč odsedí ve III.lize mužů.

Ve druhém zápase ve 4/4 byl vyloučen hráč č. 5 týmu TJ Tábor  za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče  Mužík Tomáš  zastavením činnosti na 4. utkání, tj. hráč si odseděl část trestu v následujícím utkání a dva si hráč odsedí ve III.lize mužů.

Tabulka po 4. finálovém turnaji Pohár ČSVP ml. dorostenci

1. SK Děčín                12     12        0          0          160:70             + 90     24 bodů

2. TJ Tábor                 12       8        0          4          132:102           + 30     16 bodů

3. SK Slavia Praha      12       2        0          10        59:138             - 79       4 body

4. Kometa Brno           12       2       0          10        65:95               - 30        4 body

Výsledky 3. turnaje o 5.-7.místo Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 7.června v Olomouci

UP Olomouc - Stepp Praha                   6:0                 kontumačně

Stepp Praha - KPS Opava                    0:6                 kontumačně

UP Olomouc - KPS Opava                 18:18               (4:5/5:4/6:4/3:5)           Bakala

Družstvo Stepp Praha se pro nemoc hráčů omluvilo z turnaje, na který se nedostavilo. Trestáme ho podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem všech dvou zápasů 6:0 a podle Sta P článku 10.2 pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč. Protože  podle čl. SŘ 44/b nebyl do 3 dnů sdělen náhradní termín a vzhledem k závěru soutěže – nemůže být STK stanoven náhradní termín a proto bylo rozhodnuto o kontumačním výsledku.

Tabulka po 3. turnaji o 5.-9. místo Pohár ČSVP ml. dorostenci

1. KPS Opava               6     4      2       0       93:48               +45      10 bodů

2. UP Olomouc              6     3      2       0       91:65               +26        8 bodů

3. Stepp Praha                6    0      0       6        31:102             -71        0 bodů

Přebor ČR žáci

Hlášenka 4. turnaj o 6.-7.místo Přebor ČR žáci dne 12.-13.června 2009 v Praze – Vršovice

Pořadatelem turnaje SK Slavia Praha

Pátek 12.6.2009          18:00   SK Slávia Praha          -          Sl. Hradec Králové

                                   19:00   Kometa Brno               -          UP Olomouc

Sobota 13.6.2009       08:00   SK Slávia Praha          -          UP Olomouc

                                   09:00   Sl. Hradec Králové      -          Kometa Brno

                                   18:00   Sl. Hradec Králové      -          UP Olomouc

                                   19:00   SK Slávia Praha          -          Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí zajistí pořadatel – Šimek J. ml, Šustr V.

Hlášenka 5. finálový turnaj Přebor ČR žáci dne 13.června 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 13.6.2009       09:00   SK Děčín                    -          KVP Přerov

                                   10:00   Fezko Strakonice         -          KVS Plzeň

                                   12:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   13:00   KVS Plzeň                  -          KVP Přerov

                                   15:00   Fezko Strakonice         -          KVP Přerov

                                   16:00   SK Děčín                    -          KVS Plzeň

Delegovaní rozhodčí Kohout + 2 domácí

Pohár ČSVP ml. žáci

Hlášenka 4.turnaje Pohár ČSVP ml. žáků dne 6.června 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 6.6.2009         09:00   SK Děčín                    -          SK Slavia Praha

                                   09:50   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

                                   11:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   11:50   KVP Přerov                -          SK Slavia Praha

                                   13:40   SK Slavia Praha          -          Fezko Strakonice

                                   14:30   KVP Přerov                -          SK Děčín

 

Nebyly do dnešního dne doručeny výslekdy..

STK uděluje pořádkovou pokutu oddílu SK Děčín 100 Kč za nezaslání zápisů o utkání.