Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 34-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

Kladně byl schválen LENem přestup českých hráčů ze zahraničí do ČR:

Jméno:                       z oddílu                      do oddílu                    země

Štěpán Rezek         ČH Hornets Košice    Stepp Praha           Česká republika

Martin Faměra       ČH Hornets Košice    Fezko Strakonice  Česká republika

 

I.liga muži

Potvrzujeme dodatek soupisky č. 1. týmu Steppu Praha

Potvrzujeme dodatek soupisky č. 1 týmu Fezko Strakonice

Hlášenka 1. finálového dvojzápasu I.liga muži dne 7. a 12.6 2009 v Praze – Podolí a ve Strakonicích

Pořadatelem Stepp Praha

Neděle 7.6.2009   

  19:30   Stepp Praha     -          Fezko Strakonice        / Praha – Podolí

Pátek 12.6.2009 

   19:00   Stepp Praha     -          Fezko Strakonice        / Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Jarolím

Hlášenka  4. turnaje I.liga muži dne 5.-6. června 2009 v Plzni

Pořadatelem KVP Plzeň

Pátek 5.6.2009     

       18:30   KVS Plzeň                              -          Slávia Hradec Králové

       19:30   UP Olomouc                           -          KVP Přerov

Sobota 6.6.2009  

       08:00   KVS Plzeň                              -          UP Olomouc

       09:15   Slavia Hradec Králové          -          KVP Přerov

       12:15   UP Olomouc                           -          Slavia Hradec Králové

       13:30   KVS Plzeň                              -          KVP Přerov

Delegace rozhodčích – doplní KR

III. liga muži

Hlášenka 1. turnaje III. liga muži dne 13.-14.červen 2009 v Táboře

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 13.6.2009    08:00   TJ Tábor         -          KPS Opava

                                   20:00   TJ Tábor         -          KPS Opava

Neděle 14.6.2009    08:00   TJ Tábor         -          KPS Opava

                                   10:00   TJ Tábor         -          KPS Opava

Delegovaní rozhodčí zajistí KR

I.liga dorostenci

Výsledky 4. finálového turnaje I.liga dorostenci dne 29.-30..května 2009 v Praze – Vršovice.

SK Slávia Praha -  Sl. Hr. Králové                  8:12   (2:5/2:3/1:2/3:2)        Šimek J st, Šimek J. ml

SK Děčín  -  Fezko Strakonice                         0:6     kontumačně

SK Slávia Praha -  Fezko Strakonice               7:12   (3:2/3:6/0:4/1:3)        Šimek J.st, Rezek

SK Děčín  -  Sl. Hradec Králové                     0:6     kontumačně

SK Slávia Praha - SK Děčín                            0:6     kontumačně

Fezko Strakonice - Sl. Hradec Králové         11:11   (3:5/4:2/1:3/3:1)        Šimek J.st, Rezek

Konečná tabulka po 4. finálovém trunaji I.liga dorostenci

1. Fezko Strakonice          12   11    1     0       173:78            +95      23 bodů

2. Slávia Hradec Králové  12     8    1      3      134:104          +30      17 bodů

3. SK Slávia Praha             12     3    0      9        78:124            -46        6 bodů

4. SK Děčín                       12     1     0    11       62:119            -57        2 body

Družstvo SK Děčín se v pátek večer omluvilo z turnaje, na který se nedostavilo, trestáme ho podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem všech tří zápasů 6:0 a podle Sta P článku 10.2 pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč.

Výsledky 3. turnaje o 5.-7.místo I.liga dorostenci dne 29.května 2009 v Táboře

TJ Tábor – Stepp Praha                   7:10     (1:3/3:1/2:2/1:4)        Oravec

Stepp Praha – KVP Přerov              6:0       kontumačně

TJ Tábor – KVP Přerov                    6:0       kontumačně

Družstvo KVP Přerov se omluvilo z turnaje, na který se nedostavilo, trestáme ho podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem všech dvou zápasů 6:0 a podle Sta P článku 10.2 pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč.

Konečná tabulka po 2. turnaji o 5.-7. místo I.liga dorostenci

5. TJ Tábor                 6          3          0          3          60:60   0          6 bodů

6. Stepp Praha            6          3          0          3          48:47   +1        6 bodů

7. KVP Přerov            6          3          0          3          50:51   -1        6 bodů

           

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 4. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 5.-6.června 2009 v Praze Vršovicích

Pořadatelem SK Slavia Praha

Pátek 5.6.2009           18:00   SK Slávia Praha         -          SK Děčín

                                     19:00   Kometa Brno              -          TJ Tábor

Sobota 6.6.2009         08:00   SK Slávia Praha         -          TJ Tábor

                                     09:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

                                     18:00   SK Slávia Praha         -          Kometa Brno

                                     19:00   SK Děčín                    -          TJ Tábor

Delegovaní rozhodčí: Šimek J. + dva domácí

Hlášenka 3. turnaje o 5.-7.místo Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 7.června v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Neděle 7.6.2009     11:10   UP Olomouc         -       Stepp Praha - omluven

                                  13:10   Stepp Praha – omluven -      KPS Opava

                                  15:10   UP Olomouc                  -       KPS Opava

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Přebor ČR žáci

Hlášenka 5. finálový turnaj Přebor ČR žáci dne 13.června 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 13.6.2009     09:00   SK Děčín                    -          KVP Přerov

                                   10:00   Fezko Strakonice        -          KVS Plzeň

                                   12:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   13:00   KVS Plzeň                  -          KVP Přerov

                                   15:00   Fezko Strakonice        -          KVP Přerov

                                   16:00   SK Děčín                    -          KVS Plzeň

Delegovaní rozhodčí Kohout + 2 domácí

Pohár ČSVP ml. žáci

Hlášenka 4.turnaje Pohár ČSVP ml. žáků dne 6.června 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 6.6.2009       09:00   SK Děčín                    -          SK Slavia Praha

                                   09:50   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

                                   11:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   11:50   KVP Přerov                -          SK Slavia Praha

                                   13:40   SK Slavia Praha         -          Fezko Strakonice

                                   14:30   KVP Přerov                -          SK Děčín

 

Delegovaní rozhodčí zajistí pořadatel.