Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 33-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

I.liga muži

Výsledky 4. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 ve Strakonicích

Fezko Strakonice - SK Slávia Praha       20:6   (4:1/5:1/7:0/4:3)  Mareš, Černý

Spol. Ústí nad Labem  - Stepp Praha        0:6     kontumačně

Fezko Strakonice - Stepp Praha           15:13   (4:3/4:4/4:4/3:2)  Černý, Bakala

Spol. Ústí n/L.  - SK Slávia Praha           6:22   (3:7/1:2/2:5/0:8)  Černý, Bakala

Fezko Strakonice – Spol. Ústí n/L.           6:0     kontumačně

SK Slávia Praha - Stepp Praha              7:16   (1:2/1:3/1:3/4:8)  Mareš, Bakala

Tabulka po 4 turnaji I.liga muži 

1. Fezko Strakonice        12     11        0          1          150:85           +65      22 b.
2. Stepp Praha                12               0          6          106:102          +4       12 b.
3. Spol. Ústí nad Labem  12      4         1          7          85:117             -32       9 b.
4. SK Slávia Praha          12       2         1                  102:141           -39       5 b.

Družstvo Spolchemie Ústí  n./L. se v pátek omluvilo a k druhému  zápasu turnaje se nedostavilo, trestáme ho podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem 6:0 a podle Sta P článku 10.2 pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč.

  Družstvo Spolchemie Ústí n./L. se předem omluvilo a k pátému zápasu se nedostavilo, trestáme ho podle SŘ článku 51.b kontumačním výsledkem 6:0 a podle Sta P článku 10.2 pořádkovou pokutou zápas á 1000Kč

Ve čtvrtém utkání 4.turnaje byl ve 3/4 vyloučen hráč č. 4 týmu Fezka Strakonic za nevhodnou kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2 trestáme hráče Aleše Voláka a zastavením činnosti na 2. utkání, tj. do 1. finálového turnaje 1. zápasu  I.ligy mužů (hráč si odseděl část trestu během 4.turnaje I.ligy mužů)

  Ve čtvrtém utkání 4.turnaje byl ve 4/4 vyloučen hráč č. 3 týmu Stepp Praha za odhození po rozhodčím (o vodu). Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2 trestáme hráče Juska Ladislava a zastavením činnosti na 2. utkání, tj. do 1. finálového turnaje 2. zápasu  I.ligy mužů.

Ve čtvrtém utkání 4.turnaje byl ve 4/4 vyloučen hráč č. 5 týmu Fezka Strakonic za dohadování a komentování výroku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.1 trestáme hráče Javůrka Tomáše zastavením činnosti na 1. utkání, tj. (hráč si odseděl část trestu během 4.turnaje I.ligy mužů)

  V čtvrtém utkání ve 2/4 došlo ke krvavém zranění hráče č. 7. Reitingera.

V pátém utkání 4.turnaje byl v 1/4 vyloučen hráč č. 6 týmu Spolchemie Ústí n./L za nevhodnou kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2 trestáme hráče Brhela Tomáše  zastavením činnosti na 2. utkání, tj. do 1. zápasu  I.ligy mužů 2009/2010 (hráč si odseděl část trestu během 4.turnaje I.ligy mužů)

 Výsledky 3. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 v Olomouci

UP Olomouc      KVP Přerov       6:10   (2:2/2:2/0:4/2:2)           Gooz, Kopenec

Sl. Hradec Králové - KVS Plzeň   12:5    (2:1/1:2/3:0/6:2)          Gooz, Kopenec

KVP Přerov - Sl. Hradec Králové   8:7    (2:2/1:1/2:2/3:2)           Gooz, Kohout

UP Olomouc -  KVS Plzeň                17:7  (3:0/3:2/3:3/8:2)           Gooz, Kohout

KVS Plzeň - KVP Přerov                    8:16 (2:5/2:2/1:3/3:6)          Gooz, Kohout

UP Olomouc - Sl. Hradec Králové     5:17 (0:2/2:7/1:4/2:4)          Gooz, Kohout

Tabulka po 3. turnaji I.liga muži – o 5.-8. místo

1.KVP Přerov                    9         7          0         2          99:72   +27      14 bodů

2. Slávia Hradec Králové  9        6          0          3          93:62   +31      12 bodů

3. UP Olomouc                   9         4          0          5          77:91   -14        8 bodů

4. KVS Plzeň                      9          1          0          8          74:118 -44        2 body

I.liga dorostenci

Hlášenka 4. finálového turnaje I.liga dorostenci dne 29.-30..května 2009 v Praze – Vršovice.

Pořadatelem SK Slavia Praha

Pátek 29.5.2009        18:00   SK Slávia Praha          -          Sl. Hr. Králové

                                   19:00   SK Děčín                         Fezko Strakonice        

Sobota 30.5.2009       08:00   SK Slávia Praha                 Fezko Strakonice

                                    09:00   SK Děčín                            Sl. Hradec Králové                                     18:00   SK Slávia Praha          -        SK Děčín

                                    19:00   Fezko Strakonice        -        Sl. Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Rezek, Černý (Šimek st.)

           

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 3. turnaje o 5.-7.místo Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 7.června v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Neděle 7.6.2009         11:10   UP Olomouc               -          Stepp Praha

                                   13:10   Stepp Praha                 -          KPS Opava

                                   15:10   UP Olomouc               -          KPS Opava

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Přebor ČR žáci

Výsledky 4. turnaje Přebor ČR žáci o 6.-9. místo dne 23.května 2009 v Olomouci

UP Olomouc - Slavia Hr. Králové         1:11   (0:2/0:4/0:3/1:2)    Gooz,

Kometa Brno - SK Slávia Praha            9:4     (2:0/0:2/6:0/1:2)     Kohout

Slávia Hr. Králové - Kometa Brno        8:7     (4:2/2:1/2:1/0:3)     Kohout

UP Olomouc - SK Slavia Praha            2:9     (0:4/0:2/1:2/1:1)       Gooz             

SKS Praha - Slavia Hr. Králové            9:6     (2:0/2:4/0:1/5:1)   Kohout, Nečas

UP Olomouc - Kometa Brno                 4:14   (2:6/0:3/1:4/1:1)      Nečas

Tabulka po 3. turnaji o 6.-9.místo

1. Slávia Hradec Králové     9          8          0          1          91:43   +48      16 b.

2. SK Slávia Praha               9          6          0          1          70:45     +25    12 b.

3. Kometa Brno                    9          4          0          5          70:79      -9       8 b.

4. UP Olomouc                      9           0          0          9          30:94     -64      0 b.

Pohár ČSVP ml. žáci

Hlášenka 4.turnaje Pohár ČSVP ml. žáků dne 6.června 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 6.6.2009         09:00   SK Děčín                    -          SK Slavia Praha

                                   09:50   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

                                   11:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   11:50   KVP Přerov                -          SK Slavia Praha

                                   13:40   SK Slavia Praha          -          Fezko Strakonice

                                   14:30   KVP Přerov                -          SK Děčín

 Delegovaní rozhodčí zajistí pořadatel.

Různé:

INTERNATIONAL WASSERBALLTURNIER

CZECH WATER POLO FEDERATION

CZECH OPEN 2009

Datum 31. 7. – 2. 8. 2009

Organizátor        FEZKO Strakonice vodní pólo

                            CZECH WATER POLO FEDERATION

za finanční spoluúčasti města Strakonice

Kategorie       Muži, Ženy, Veteráni, Junioři

Kontaktní adresa      : Jiří Volák, Hraniční 380, 386 01 Strakonice, CZECH REPUBLIK

Email              fezko.strakonice@seznam.cz

Turnaj ve vodním pólu Strakonice CZECH OPEN 2009

 

Termín:          31. 7. –  2. 8. 2009

 

             30. 7. Čtvrtek – příjezd

                        31. 7. Pátek    – 1. hrací den (večer diskotéka)

                          1. 8. Sobota  – 2. hrací den (večer diskotéka)

                          2. 8. Neděle  – 3. hrací den

           

Velké mezinárodní zastoupení.

 Přihlášky prosím zasílejte do  15. 6. 2009

Startovné Kč 1.000,--,  dvě družstva 1.500,--