Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 32-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

21. 5. 2009

Hlášenka 4. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Pátek 22.5.2009       16:00   Fezko Strakonice        -          SK Slávia Praha

                                   17:00   Spol. Ústí nad Labem -          Stepp Praha

Sobota 23.5.2009    10:00   Fezko Strakonice        -          Stepp Praha

                                   11:00   Spol. Ústí nad Labem -          SK Slávia Praha

                                   16:30   Fezko Strakonice        -          Spol. Ústí nad Labem

                                   17:30   SK Slávia Praha         -          Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Mareš, Černý, Bakala

Hlášenka 3. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Pátek 22.5.2009       18:30   UP Olomouc                        KVP Přerov

                                   19:45   Sl. Hradec Králové    -          KVS Plzeň

Sobota 23.5.2009     08:05   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   09:15   UP Olomouc               -          KVS Plzeň

                                   12:15   KVS Plzeň                  -          KVP Přerov

                                   15:15   UP Olomouc               -          Sl. Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Kopenec, Kohout, Dostál - omluven

II. liga muži

Výsledky 4. turnaje II.liga muži dne 16.-17.května 2009 v Děčíně

SK Děčín - Stepp Praha „B“              12:6     (4:0/3:0/3:3/2:3)        Kopenec, Šimek st.

SKS Praha „B“ - Kometa Brno            6:0     kontumačně                 Kohout, Hubáček

SKS Praha „B“ - Stepp Praha „B“       8:8     (2:1/2:2/3:3/1:2)        Kopenec, Kohout

SK Děčín - Kometa Brno                     7:8     (3:3/1:0/2:2/1:3)        Šimek, Hubáček

SK Děčín - SK Slávia Praha „B“         8:6     (4:2/1:3/2:0/1:1)        Kopenec, Hubáček

Kometa Brno - Stepp Praha „B“        20:3     (8:1/6:0/3:1/3:1)        Kohout, Šimek st.

Tabulka po 3.turnaji II.liga muži

1. SK Děčín                            12        10        0          2          141:89 + 52     20 bodů

2. Kometa Brno                      12        9          0          3          163:80 + 83     18 bodů

3. Stepp Praha „B“                12        2          1          9          90:175 - 85       5 bodů

4. SK Slavia Praha „B“          12        2          1          9          76:126 - 50       5 bodů

I.liga dorostenci

Hlášenka 4. finálového turnaje I.liga dorostenci dne 29.-30..května 2009 v Praze – Vršovice.

Pořadatelem SK Slavia Praha

Pátek 29.5.2009  18:00   SK Slávia Praha         -          Sl. Hr. Králové

                              19:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice       

Sobota 30.5.2009   08:00   SK Slávia Praha         -          Fezko Strakonice

                                  09:00   SK Děčín                    -          Sl. Hradec Králové

                                  18:00   SK Slávia Praha         -          SK Děčín

                                  19:00   Fezko Strakonice        -          Sl. Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Rezek, Černý (Šimek st.)

           

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Výsledky 3. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 10.května 2009 v Děčíně

SK Děčín - SK Slávia Praha                          22:0     (5:0/5:0/6:0/6:0)        Kohout, Kadlec           

TJ Tábor - Kometa Brno                                  8:6     (2:1/1:2/3:2/2:1)        Kohout, Kadlec

SK Děčín - Kometa Brno                               17:6     (6:1/5:2/3:1/3:2)        Kohout, Kadlec

TJ Tábor - SK Slávia Praha                           16:2     (5:1/6:0/3:0/2:1)        Kohout, Kadlec

Kometa Brno - SK Slávia Praha                    11:9     (1:2/4:3/4:3/2:1)        Kohout, Kadlec

SK Děčín - TJ Tábor                                     19:11   (4:1/4:5/7:1/4:4)        Kohout, Kadlec

Tabulka po 3. finálovém turnaji Pohár ČSVP ml. dorostenci

1. SK Děčín                9          9          0          0          113:52     + 61     18 b.

2. TJ Tábor                 9          6          0          3          98:65        + 33     12 b.

3. Kometa Brno          9          2          0          7          36:48        - 12        4 b.

4. SK Slavia Praha     9          1          0          8          35:106       - 71        2 b.

Přebor ČR žáci

 

Hlášenka 4. turnaje Přebor ČR žáci o 6.-9. místo dne 23.května 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 23.5.2009       10:30   UP Olomouc     -          Slavia Hradec Králové

                                   11:15   Kometa Brno       -          SK Slávia Praha

                                   13:30   Slávia Hr. Králové  -       Kometa Brno

                                   14:15   UP Olomouc          -        UP Olomouc

                                   16:30   SK Slávia Praha     -      Slavia Hradec Králové

                                   17:10   UP Olomouc        -          Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Výsledky 4. finálového trunaje  Přebor ČR žáci dne 16.-17.května v Plzni

KVS Plzeň - SK Děčín                       14:3     (5:0/5:1/1:0/3:2)        Novák J., Šolc

KVS Přerov - KPS Opava                    7:7     (2:1/3:1/1:2/1:3)        Novák J., Šolc 

KVS Plzeň - KPS Opava                    13:4     (3:2/6:1/1:0/3:1)        Novák J., Šolc

SK Děčín – KVP Přerov                      1:13   (0:3/1:4/0:3/0:3)        Novák J., Šolc           

SK Děčín - KPS Opava                        3:16   (0:3/0:2/1:6/2:5)        Vondra, Šolc

KVS Plzeň - KVP Přerov                     4:3     (1:1/2:1/1:0/0:1)        Vondra, Šolc

 

 

 

 

Tabulka po 4. finálovém turnaji

1. KVP Přerov             9          7          1          1          100:46 +54     15 bodů

2. KPS Opava              12        6          1          5            98:79 +19      13 bodů

3. KVS Plzeň                9          6          0          3          68:49   +19     12 bodů

4. Fezko Strakonice     9          3          0          6          51:90   -39      6 bodů

5. SK Děčín                  9          1          0          8          43:96   -53      2 body