Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 31-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

I.liga muži

Hlášenka 4. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Pátek 22.5.2009         16:00   Fezko Strakonice         -          SK Slávia Praha

                                   17:00   Spol. Ústí nad Labem  -          Stepp Praha

Sobota 23.5.2009       10:00   Fezko Strakonice         -        Stepp Praha

 

                                   11:00   Spol. Ústí nad Labem  -         SK Slávia Praha

                                   16:30   Fezko Strakonice         -        Spol. Ústí nad Labem

                                   17:30   SK Slávia Praha          -         Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí: Mareš, Černý, Bakala

Hlášenka 3. turnaje I.liga muži dne 22.-23.května 2009 v Olomouci

Pořadatelem UP Olomouc

Pátek 22.5.2009          18:30   UP Olomouc                        KVP Přerov

                                   19:45   Sl. Hradec Králové      -          KVS Plzeň

Sobota 23.5.2009       08:05   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   09:15   UP Olomouc               -          KVS Plzeň

                                   12:15   KVS Plzeň                  -          KVP Přerov

                                   15:15   UP Olomouc               -          Sl. Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Kopenec, Kohout, Dostál

II. liga muži

Potvrzujeme dodatek soupisky č.1 týmu Stepp Praha

Hlášenka 4. turnaje II.liga muži dne 16.-17.května 2009 v Děčíně

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 16.5.2009       09:00   SK Děčín                    -          Stepp Praha „B“

10:00   SK Slávia Praha „B“    -          Kometa Brno

12:00   SK Slávia Praha „B“    -          Stepp Praha „B“

13:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

Neděle 17.5.2009       09:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha „B“

11:00   Kometa Brno               -          Stepp Praha „B“

Delegovaní rozhodčí: Hubáček, Petr, Gooz - omluven

 

I.liga dorostenci

 

Výsledky 3. finálového turnaje I.liga dorostenci dne 8.května 2009 v Děčíně

 

SK Děčín - Sl. Hradec Králové                         6:8     (2:2/1:2/3:1/0:3)           Kohout, Kadlec

SK Slávia Praha - Fezko Strakonice                 3:10   (1:2/0:4/0:0/2:4)           Kohout, Sýkora

SK Děčín - Fezko Strakonice                           4:12   (1:2/1:4/1:3/1:3)           Kohout, Šimek ml.

SK Slávia Praha - Sl. Hr. Králové                     7:11   (1:3/1:1/3:5/2:2)           Kohout, Šimek ml.

Fezko Strakonice - Sl. Hr. Králové                 12:5     (3:1/2:0/4:1/3:3)           Kohout, Šimek ml.

SK Děčín - SK Slávia Praha                             8:7     (1:0/3:1/3:3/1:3)           Kohout, Šimek ml.

Tabulka po 3. finálovém trunaji I.liga dorostenci

1. Fezko Strakonice           9      9     0         0          144:60             +84      18 bodů

2. Slávia Hradec Králové   9      6      0         3         105:85             +20      12 bodů

3. SK Slávia Praha             9     2       0        7          57:100             -43        4 body

4. SK Děčín                       9      1      0        8          62:101             -39        2 body

           

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Výsledky 3. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 10.května 2009 v Děčíně

 

SK Děčín - SK Slávia Praha              

TJ Tábor - Kometa Brno

SK Děčín - Kometa Brno

TJ Tábor - SK Slávia Praha

Kometa Brno - SK Slávia Praha

SK Děčín - TJ Tábor

Bude doplněno v STK č. 32

 

Tabulka po 3. finálovém turnaji Pohár ČSVP ml. dorostenci

 

Bude doplněno v STK č. 32

Výsledky 1 a 2.turnaje o 5.-9. místo Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 9.-10.května 2009 v Opavě

 

KPS Opava - UP Olomouc                9:9     (2:3/1:3/3:0/3:3)           Jarolím, Bakala

Stepp Praha - UP Olomouc              10:32   (3:11/4:6/2:7/1:8)         Jarolím, Bakala

KPS Opava - Stepp Praha               21:4     (6:0/6:3/5:0/4:1)           Jarolím, Bakala

KPS Opava - Stepp Praha               19:9     (8:1/3:3/1:2/7:3)           Jarolím, Bakala

UP Olomouc - Stepp Praha              18:8     (7:2/4:2/6:2/1:2)           Jarolím, Bakala

KPS Opava - UP Olomouc              20:8     (6:2/3:2/5:4/6:0)           Jarolím, Bakala

Tabulka po 2.turnaji o 5.-9.místo Pohár ČSVP ml dorostenci

1. KPS Opava                 4          3          1          0          69:30   +39      7 bodů

2. UP Olomouc                4          2          1          1          67:47   +20      5 bodů

3. Stepp Praha                 4          0          0          4          31:90   -59      0 bodů

Přebor ČR žáci

 

Hlášenka 4. turnaje Přebor ČR žáci o 6.-9. místo dne 23.května 2009 v Olomouci

 

Pořadatelem UP Olomouc

Sobota 23.5.2009       10:30   UP Olomouc               -          Slavia Hradec Králové

                                   11:15   Kometa Brno               -          SK Slávia Praha

                                   13:30   Slávia Hr. Králové       -          Kometa Brno

                                   14:15   UP Olomouc               -          UP Olomouc

                                   16:30   SK Slávia Praha          -          Slavia Hradec Králové

                                   17:10   UP Olomouc               -          Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Hlášenka 4. finálového trunaje  Přebor ČR žáci dne 16.-17.května v Plzni

 

Pořadatelem KVS Plzeň

Sobota 16.5.2009       13:15   KVS Plzeň                  -          SK Děčín

                                   14:15   KVS Přerov                -          KPS Opava

                                   17:15   KVS Plzeň                  -          KPS Opava

                                   18:15   SK Děčín                    -          KPS Opava

Neděle 17.5.2009       08:15   SK Děčín                    -          KPS Opava

                                   15:45   KVS Plzeň                  -          KVP Přerov

 

Delegace rozhodčích: Sedlák + dva domácí – zajistí pořadatel