Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 30-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

I.liga muži

Výsledky 2. turnaje I.liga muži o 5.-8.místo dne 25.-26.dubna 2009 v Přerově

KVP Přerov - KVS Plzeň              12:6     (3:2/1:2/4:0/4:2)           Šimek st., Dostál

Sl. Hradec Králové - UP Olomouc   5:7     (1:1/1:2/1:1/2:3)           Šimek st., Dostál

KVP Přerov - UP Olomouc            11:7     (2:4/3:0/4:2/2:1)           Šimek st., Dostál

Sl. Hradec Králové - KVS Plzeň    11:13   (3:3/0:5/5:2/3:3)           Šimek st., Dostál

UP Olomouc - KVS Plzeň              10:8     (4:2/3:2/2:3/1:1)           Šimek st., Dostál

KVP Přerov - Sl. Hradec Králové    6:9     (2:2/2:1/1:4/1:2)           Šimek st., Dostál

V prvním utkání byl ve ¾ vyměněn časoměřič na pokyn rozhodčího. Vyslovujeme pořadateli KVP Přerov napomenutí.

 

Ve třetím zápase byl v 1/4 vyloučen hráč č. 8 týmu KVP Přerov  za urážku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 5.3 trestáme hráče  Adolf Robert  zastavením činnosti na 3. utkání,

tj.do 2. zápasu 3. turnaje I.liga muži o 5.-8.místo. 1.zápas si hráč odseděl během turnaje.

Ve třetím zápase byl ve 2/4 vyloučen hráč č. 9 týmu KVP Přerov  za nesportovní chování. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4 trestáme hráče  Martina Komínka  zastavením činnosti na 1. utkání, tj. hráč si odseděl v následujícím zápase.

Tabulka po 2. turnaji I.liga muži – o 5.-8. místo

1. Slávia Hradec Králové     6          4          0          2          57:44   +13      8 bodů

2. KVP Přerov                    6          4          0          2          65:51   +14      8 bodů

3. UP Olomouc                   6          3          0          3          49:57   -8        6 bodů

4. KVS Plzeň                      6          1          0          5          54:73   -19      2 body

Výsledky 3. turnaje I.liga muži o 1.-4..místo dne 26.dubna 2009 v Praze - Podolí

SK Slávia Praha - Stepp Praha              9:10   (2:1/0:4/5:3/2:2)           Černý, Jarolím

Fezko Strakonice - Spol. Ústí n./L.      12:6     (2:0/4:1/3:3/3:2)           Černý, Jarolím

SK Slávia Praha - Fezko Strakonice      5:11   (1:1/1:2/2:4/1:4)           Černý, Jarolím

Stepp Praha - Spol. Ústí n./Labem        5:7     (2:0/1:2/1:3/1:2)           Černý, Jarolím

SK Slávia Praha - Spol. Ústí n./L.       11:11   (3:5/5:3/1:3/2:0)           Černý, Jarolím

Fezko Strakonice - Stepp Praha          15:8     (2:1/4:2ú5:2/4:3)          Černý, Jarolím

Ve čtvrtém zápase byl v ¼ vyloučen hráč č. 5 týmu Spolchemie Ústí n./L. za urážku rozhodčího.

Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 5.3 trestáme hráče Jana Černohorského zastavením činnosti na 3 utkání, tj. do 2. zápasu 4. turnaje I.liga muži. 1 zápas si hráč odseděl během turnaje.

Tabulka po 2. turnaji I.liga muži

1. Fezko Strakonice                   0          1          109:66             +43      16 bodů
2. Spol. Ústí nad Labem             1          4          79:83               -4          9 bodů
3. Stepp Praha                           0          5          71:80               -9          8 bodů
4. SK Slávia Praha                     1          7          68:98               -30        3 body

 

II. liga muži

Hlášenka 4. turnaje II.liga muži dne 16.-17.května 2009 v Děčíně

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 16.5.2009       09:00   SK Děčín                    -          Stepp Praha „B“

10:00   SK Slávia Praha „B“    -          Kometa Brno

12:00   SK Slávia Praha „B“    -          Stepp Praha „B“

13:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

Neděle 17.5.2009       09:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha „B“

11:00   Kometa Brno               -          Stepp Praha „B“

Delegovaní rozhodčí Gootz, Hubáček, Petr

I.liga dorostenci

Hlášenka 3. finálového turnaje I.liga dorostenci dne 8.května 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Pátek 8.5.2009            10:00   SK Děčín                    -          Sl. Hradec Králové

                                   11:00   SK Slávia Praha          -          Fezko Strakonice

                                   13:00   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   14:00   SK Slávia Praha          -          Sl. Hradec Králové

                                   16:00   Fezko Strakonice         -          Sl. Hradec Králové

                                   17:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha

Delegovaní rozhodčí: Kohout, Kopenec

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 3. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 10.května 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Pátek 10.5.2009          10:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha

                                   11:00   TJ Tábor                     -          Kometa Brno

                                   13:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

                                   14:00   TJ Tábor                     -          SK Slávia Praha

                                   16:00   Kometa Brno               -          SK Slávia Praha

                                   17:00   SK Děčín                    -          TJ Tábor

Delegovaní rozhodčí: Šimek ml., + 2 zajistí pořadatel

Hlášenka 1 a 2.turnaje o 5.-9. místo Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 9.-10.května 2009 v Opavě

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 9.5.2009         13:00   KPS Opava                 -          UP Olomouc

                                   14:40   Stepp Praha                 -          UP Olomouc

                                   16:10   KPS Opava                 -          Stepp Praha

 

Pořadatelem KPS Opava

Neděle 10.5.2009       08:00   KPS Opava                 -          Stepp Praha

                                   09:40   UP Olomouc               -          Stepp Praha

                                   11:20   KPS Opava                 -          UP Olomouc

Delegovaní rozhodčí: zajistí pořadatel

Přebor ČR žáci

Výsledky 3. turnaje Přebor ČR žáci dne 25.-26.dubna 2009 v Přerově

KVP Přerov - KPS Opava                   7:2     (2:0/2:0/1:0/2:2)           Hlobil, Sudík

Fezko Strakonice  - SK Děčín   4:9     (1:3/2:4/0:1/1:1)           Hlobil, Sudík

KVP Přerov - Fezko Strakonice         16:4     (9:0/2:1/1:3/4:0)           Hlobil, Sudík

KPS Opava - SK Děčín                        8:4     (2:0/2:1/1:0/3:3/           Dostál, Sudík

KPS Opava - Fezko Strakonice          16:1     (2:0/6:0/4:1/4:0)           Hlobil, Šimek

KVP Přerov - SK Děčín                     11:5     (1:0/3:0/3:2/4:3)           Hlobil

                       

Tabulka po 3. finálovém turnaji

1. KVP Přerov                    6          6          0          0          77:34   +43      12 bodů

2. KPS Opava                     9          5          0          4          71:56   +15      10 bodů

3. KVS Plzeň                       6          3          0          3          37:39   -2        6 bodů

4. Fezko Strakonice             9          3          0          6          51:90   -39      6 bodů

5. SK Děčín                         6          1          0          5          36:53   -17      2 body

Výsledky  2. turnaje Přebor ČR žáci dne 25.dubna 2009 v Blansku

Kometa Brno - UP Olomouc                 6:4     (0:1/0:2/2:1/4:0)           Jaška, Maláč

Sl. Hr. Králové - SK Slavia Praha         7:3     (1:1/0:0/3:1/3:1)           Maláč, Vojkůvka

Kometa Brno - SK slávia Praha            7:10   (3:1/2:1/1:3/1:5)           Maláč, Vojkůvka

UP Olomouc - Sl. Hr. Králové              4:11   (0:3/1:3/2:2/1:3)           Nečas, Vojkůvka

SK Slávia Praha - UP Olomouc            7:3     (2:0/3:1/1:1/1:1)           Nečas, Maláč

Kometa Brno - Sl. Hr. Králové             4:16   (1:5/1:5/1:1/1:5)           Maláč, Vojkůvka

Ve druhém zápase byl ve 2/4 vyloučen hráč č. 3 týmu SK Slavia Praha  za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče  Bedřicha Brennera  zastavením činnosti na 4. utkání, tj.do 2. zápasu 3. turnaje I.liga dorostenci. 2 zápasy si hráč odseděl během turnaje.

 

Tabulka po 2. turnaji o 6.-9.místo

1. Slávia Hradec Králové               6          6          0          0          66:26   12 bodů

2. SK Slávia Praha                         6          4          0          2          48:28     8 bodů

3. Kometa Brno                             6          2          0          4          40:63     4 body

4. UP Olomouc                              6          0          0          6          23:60     0 bodů

Pohár ČSVP ml. žáci

Výsledky 3. turnaje Pohár ČSVP mladší žáci dne 1.května 2009 v Praze – Vršovice

SK Slávia Praha - Fezko Strakonice               18:2     (4:0/4:1/5:1/5:0)           Hubáček         

KVP Přerov - SK Děčín                                   1:5     (0:3/0:1/0:0/1:1)           Hubáček

SK Slávia Praha - KVP Přerov                         4:1     (0:0/1:1/1:0/2:0)           Hubáček

SK Děčín - Fezko Strakonice                         14:0     (4:0/2:0/5:0/3:0)           Hubáček

Fezko Strakonice - KVP Přerov                       1:15   (1:3/0:5/0:5/0:2)           Hubáček

SK Slávia Praha - SK Děčín                           10:6     (2:1/3:3/5:0/0:2)           Hubáček

Tabulka po 3. turnaji Pohár ČSVP ml. žáci 

1. KVP Přerov            9          6          1          2          72:38   +34      13 bodů

2. SK Děčín                9          5          2          2          70:33   +37      12 bodů

3. SK Slavia Praha      9          5          1          3          72:42   +30      11 bodů

4. Fezko Strakonice     9          0          0          9          15:72   - 57       0 bodů