Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 3-200/2010 ze STK sekce mužů ČSVP

23. 9. 2009

K dnešnímu dni  22.9.2009  bylo schváleno hostování hráčům:

Jméno:                       z oddílu                       do oddílu                    soutěž             poznámka

Bušauer Martin            KVS Plzeň    Fezko Strakonice     I.liga dorostenci           30.6.2010

Šimon Jan                    KPS Opava     KVP Přerov                I.liga dorostenci           30.6.2010

Šimon Jan                    KPS Opava     KVP Přerov                I.liga muži                    30.6.2010

Čech Jan                     KVP Přerov    KPS Opava                 Ml. dorostenci             30.6.2010

Mohyla Tomáš KVP Přerov    KPS Opava                 Ml. dorostenci             30.6.2010

Racek Attila                 Kometa Brno   KVP Přerov                Přebor ČR žáci            30.6.2010

Majer Dalibor              Kometa Brno   KVP Přerov                Přebor ČR žáci            30.6.2010

Žerdík Jakub               TJ Tábor          Fezko Strakonice         I.liga muži                    30.6.2010

Drnec Vítězslav            SK Děčín         TJ Tábor                     I.liga dorostenci           30.6.2010

Křížek Vojtěch            SK Děčín         TJ Tábor                     I.liga dorostenci           30.6.2010

Beytler Ondřej SK Děčín         TJ Tábor                     I.liga dorostenci           30.6.2010

Machala Marek           SK Děčín         TJ Tábor                     I.liga dorostenci           30.6.2010

Poskočil David SK Děčín         TJ Tábor                     I.liga dorostenci           30.6.2010

Černý Petr                   TJ Tábor          SK Děčín                    Ml. dorostenci             30.6.2010

Vaverka Jakub Stepp Praha     KVS Plzeň                  Ml. dorostenci             30.6.2010

 

Potvrzujeme soupisky do soutěží 2009 – 2010

I. liga muži

KVP Přerov, KVS Plzeň, SK Slávia Praha

 

I.liga dorostenci

Fezko Strakonice, TJ Tábor

 

Přebor ČR žáci

KVP Přerov, Fezko Strakonice

I.liga dorostenci

Hlášenka 1.turnaje I. liga dorostenci  – 27. září 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Neděle 27.9.2009       08:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   08:50   Kometa Brno               -          Sl. Hradec Králové

                                   10:40   KPS Opava                 -          Kometa Brno

                                   11:30   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   13:20   KPS Opava                 -          Sl. Hradec Králové

                                   14:10   Kometa Brno               -          KVP Přerov

 

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Bakala

Hlášenka 1.turnaje I. liga dorostenci  – 26. září 2009 v Praze - Podolí

Pořadatelem SK Slávia Praha

 

Sobota 26.9.2009       10:00   SK Slávia Praha          -          Stepp Praha

                                   11:00   TJ Tábor                     -          Fezko Strakonice

                                   13:00   SK Slávia Praha          -          TJ Tábor

                                   14:00   Stepp Praha                 -          Fezko Strakonice

                                   16:00   Stepp Praha                 -          TJ Tábor

                                   17:00   SK Slávia Praha          -          Fezko Strakonice

 

Delegovaní rozhodčí: Šimek J. st., Petr T.

 

Pohár ČSVP ml. dorostenci

 

Hlášenka 2.turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci – dne 3.-4. října 2009 v Děčíně

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 3.10.2009       13:00   SK Slavia Praha          -          KVS Plzeň

                                   14:00   SK Děčín                    -          Kometa Brno

                                   15:00   KPS Opava                 -          SK Slavia Praha

                                   16:00   KVS Plzeň                  -          Kometa Brno

                                   17:00   SK Děčín                    -          KPS Opava

 

Neděle 4.10.2009       09:00   KPS Opava                 -          Kometa Brno

                                   10:00   SK Děčín                    -          KVS Plzeň      

                                   11:00   SK Slavia Praha          -          Kometa Brno

                                   12:00   KPS Opava                 -          KVS Plzeň

                                   13:00   SK Děčín                    -          SK Slávia Praha

 

Delegovaní rozhodčí: 1 rozhodčí dle KR – ostatní zajistí pořadatel

Přebor ČR žáci

Výsledky 1. turnaje Přeboru ČR žáci – dne 19. září 2009 v Děčíně

SK Děčín - SK Slávia Praha             18:0     (4:0/5:0/7:0/2:0)           Kohout, Sýkora

Fezko Strakonice - KVS Plzeň          18:1     (5:1/4:0/6:0/3:0)           Kohout, Sýkora

SK Děčín - Fezko Strakonice             2:15   (0:4/0:2/1:3/1:6)           Kohout

KVS Plzeň - SK Slávia Praha             7:1     (4:0/1:0/1:0/1:1)           Kohout

Fezko Strakonice - SKS Praha           19:1     (5:0/5:0/5:0/4:1)           Kohout

SK Děčín - KVS Plzeň                         8:5     (1:0/2:2/2:1/3:2)           Kohout

 

Tabulka po 1. turnaji Přebor ČR žáci ČS

1. Fezko Strakonice               3          3          0          0          52:4     +48      6 bodů

2. SK Děčín                           3          2          0          1          28:20   +8        4 body

3. KVS Plzeň                         3          1          0          2          13:27   -14      2 body

4. SK Slávia Praha                 3          0          0          3          2:44     -42      0 bodů

 

 

 

 

Hlášenka 1.turnaje Přebor ČR žáci  –11. října 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Neděle 11.10.2009     08:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

                                   09:50   KPS Opava                 -          Sl. Hradec Králové

                                   11:30   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

                                   13:20   KPS Opava                 -          KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí: Jarolím, Bakala

 

Různé:

Nebylo vyřízen přestupní lístek Černého Petra, chybí registrační průkaz.