Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 29-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

24. 4. 2009

K dnešnímu dni (1.4.2009) bylo schávleno hostování hráčům:

Jméno:       z oddílu                  do oddílu              soutěž             poznámka

Kocour Stanislav     Fezko Strakonice     KVS Plzeň      I.liga muži  30.6.09

 

I.liga muži

Potvrzujeme dodatek soupisky č. 2 týmu Slavia Hradec Králové

Potvrzujeme novou soupisku týmu KVP Plzeň

Potvrzujeme dodatek soupisky č. 1 týmu SK Slávia Praha

Hlášenka 3. turnaje I.liga muži o 5.-8.místo dne 25.-26.dubna 2009 v Přerově

Pořadatelem KVP Přerov

Sobota 25.4.2009    14:00   KVP Přerov                -          KVS Plzeň

                                  15:10   Sl. Hradec Králové    -          UP Olomouc

                                  18:10   KVP Přerov                -          UP Olomouc

                                  19:20   Sl. Hradec Králové    -          KVS Plzeň

Neděle 26.4.2009  09:50   UP Olomouc               -          KVS Plzeň

                                  11:00   KVP Přerov                -          Sl. Hradec Králové

Delegace rozhodčích: Dostál, Kopenec, Šimek

Hlášenka 3. turnaje I.liga muži o 1.-4.místo dne 26.dubna 2009 v Praze - Podolí

Pořadatelem SK Slávia Praha

Neděle 26.4.2009  08:30   SK Slávia Praha         -          Stepp Praha

                                 09:30   Fezko Strakonice       -          Spol. Ústí n./Labem

                                 12:00   SK Slávia Praha         -          Fezko Strakonice

                                 13:00   Stepp Praha                -          Spol. Ústí n./Labem

                                 18:00   SK Slávia Praha         -          Spol. Ústí n./Labem

                                 19:00   Fezko Strakonice        -          Stepp Praha

Delegovaní rozhodčí:  Kohout, Jarolím, Černý

I.liga dorostenci

Výsledky 2. turnaje o 1.-4. místo I.liga dorostenci dne 18.-19.dubna 2009 ve Strakonicích

Fezko Strakonice – Sl. Hradec Králové         13:8     (4:1/1:1/4:2/4:4)        Ředina, Šimek

SK Slávia Praha - SK Děčín                            7:5     (2:2/1:0/1:2/3:1)        Ředina, Šimek

SK Děčín - Slávia Hradec Králové               10:15   (1:4/3:2/1:6/5:3)        Ředina, -

Fezko Strakonice - SK Děčín                         22:7     (8:1/5:4/5:2/4:0)        Ředina, Šimek

SK Slávia Praha – Sl. Hradec Králové            4:13   (1:2/0:5/1:3/2:3)        Ředina, Šimek

Fezko Strakonice - SK Slávia Praha              21:3     (3:0/6:1/5:2/7:0)        Ředina, Šimek

Tabulka po 2. finálovém trunaji I.liga dorostenci

1. Fezko Strakonice          6    6   0   0       110:48            +62      12 bodů

2. Slávia Hradec Králové  6    4   0   2        81:60              +21        8 bodů

3. SK Slávia Praha             6    2   0   4        40:71              -31        4 body

4. SK Děčín                       6    0   0   6         44:74              -30        0 bodů

V prvním zápase byl ve 4/4 vyloučen hráč č. 5 týmu Slavia Hradec Králové  za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče  Petra Haseho  zastavením činnosti na 4. utkání, tj.do 2. zápasu 2. turnaje I.liga muži o 5.-8.místo. 2.zápasy si hráč odseděl během turnaje.

 

V druhém zápase byl ve 3/4 vyloučen hráč č. 7 týmu SK Slavia Praha za chybné střídání, vyluoučení do konce utkání s náhradníkem.

 

Ve třetím zápase byl ve 3/4 vyloučen hráč č. 13 týmu SK Děčín s náhradníkem za opuštění hřistě po vyloučení stranou bazénu. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4 trestáme hráče  Fedoojaka zastavením činnosti na 1. utkání, tj. hráč si odseděl trest během turnaje I.liga dorostenci.

 

Výsledky 2. turnaje o 5.-7. místo I.liga dorostenci dne 18. dubna 2009 v Praze – Podolí

Stepp Praha - TJ Tábor            7:14   (2:2/2:3/1:3/2:6)        Štverák, Růžička

TJ Tábor - KVP Přerov            9:17   (3:3/1:4/1:4/4:6)        Štverák, -

Stepp Praha – KVP Přerov    10:6     (1:1/3:1/3:1/3:3)        Růžička, -

Tabulka po 2. turnaji o 5.-7. místo I.liga dorostenci

1. KVP Přerov            4          3          0          1          50:39   +11      6 bodů

2. TJ Tábor                 4          2          0          2          47:50   -3        4 body

3. Stepp Praha            4          1          0          3          32:40   -8        2 body

Ve třetím zápase byla ve 2/4 udělena žlutá a násldně červená karta trenérovi Petru Gazdovi  KVP Přerov.  Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.1  trestáme hráče  Petra Gazdu zastavením činnosti na 2 utkání.

Přebor ČR žáci

Výsledky 2.finálového turnaje Přeboru ČR žáků dne 11.dubna 2009 v Opavě

KPS Opava - KVP Plzeň                      5:6     (0:1/4:1/0:2/1:2)        Jarolím, -

KVP Přerov - Fezko Strakonice         18:9     (4:0/6:2/6:3/2:4)        Jarolím,

KPS Opava - Fezko Strakonice            5:3     (0:1/1:2/2:0/2:0)        Jarolím,

KVP Plzeň - KVP Přerov                     6:11   (1:3/1:4/0:3/4:1)        Jarolím,

KVP Plzeň - Fezko Strakonice           10:3     (1:0/2:1/2:2/5:0)        Jarolím, 

KPS Opava - KVP Přerov                    8:14   (2:4/2:3/1:3/3:4)        Jarolím, -

 

Tabulka po 2. finálovém turnaji

1. KVP Přerov          3          3          0          0          43:23   +20      6 bodů

2. KPS Opava            6          3          0          3          45:44   +1        6 bodů

3. KVS Plzeň             6          3          0          3          37:39   -2        6 bodů

4. Fezko Strakonice  6          3          0          3          42:49   -7        6 bodů

5. SK Děčín               3          0          0          3          18:30   -12      0 bodů

Hlášenka 3. turnaje Přebor ČR žáci dne 25.-26.dubna 2009 v Přerově

Pořadatelem KVP Přerov

Sobota 25.4.2009     12:10   KVP Přerov                -          KPS Opava

                                   13:05   Fezko Strakonice        -          SK Děčín

                                   16:20   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

                                   17:15   KPS Opava                 -          SK Děčín

Neděle 26.4.2009     08:00   KPS Opava                 -          Fezko Strakonice

                                    08:55   KVP Přerov                -          SK Děčín

                                  

Delegace rozhodčích: Dostál, Kopenec, Šimek

Hlášenka 2. turnaje Přebor ČR žáci dne 25.dubna 2009 v Blansku

Pořadatelem Kometa Brno

Sobota 25.4.2009   11:00   Kometa Brno              -          UP Olomouc

                                  12:00   Sl. Hradec Králové    -          SK Slavia Praha

                                  14:00   Kometa Brno              -          SK slávia Praha

                                  15:00   UP Olomouc               -          Sl. Hradec Králové

                                  17:00   SK Slávia Praha         -          UP Olomouc

                                  18:00   Kometa Brno              -          Sl. Hradec Králové

Delegace rozhodčích: zajistí pořadatel

Pohár ČSVP ml. žáci

Hášenka 3. turnaje Pohár ČSVP mladší žáci dne 1.května 2009 v Praze – Vršovice

Pořadatelem SK Slávia Praha

Pátek  1.5.2009        09:00   SK Slávia Praha         -          Fezko Strakonice

                                   09:45   KVP Přerov                -          SK Děčín

                                   12:00   SK Slávia Praha         -          KVP Přerov

                                   12:45   SK Děčín                    -          Fezko Strakonice

                                   17:30   Fezko Strakonice        -          KVP Přerov

                                   18:15   SK Slávia Praha         -          SK Děčín

Delegaci rozhodčích zajistí pořadatel

Různé:

Na základě dohody mezi oddíly SK Děčín a SKS Praha dojde k výměně pořadatelství 3finálového turnaje Poháru ČSVP ml. dorostu. Tento se uskuteční v Děčíně v termínu 10.5.2009 a 4. turnaj pak uspořádá SKS Praha v termínu 6.—7.6.2009 v Praze.