Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 29 2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

2. 4. 2010

 

I.liga muži

 

Výsledky dohrávky 7. a  8. kolo I.liga muži - dne 27. března 2010

 

UP Olomouc                    KVP Přerov                       12  :     9 

(2 : 3; 4 : 1; 3 : 4; 3 : 1)                         Jarolím J., Kohout M.

 

KVP Přerov                     UP Olomouc                      17  :     4

(5 : 1; 5 : 1; 6 : 0; 1 : 2)                         Jarolím J., Kohout M.

 

 

 

Tabulka 1. ligy mužů po odehraných 12 kolech :

 

1.Fezko Strakonice          12    12   0     0        216 :   98  + 118  36 b.

2.STEPP Praha              12    11    0     0     1    159 :   74  +   85  33 b.

3.SK Slávia Praha           12     5     2        4    107 :    90  +  17  20 b.

4.KVS Plzeň                  12     5     0        6     123 :  139  ­  16  16 b.

5.KVP Přerov                12     5     0        7    109 :  113      4   15 b.

6.Slavia Hradec Králové   12     4     0     1    7     105 :  123 ­  18   13 b.

7.UP Olomouc               12     2     1        9       85 :  196    111  8 b.

8.Kometa Brno              12     1     0     0    11     84 :  155      71  3 b.

 

 

 

 

Hlášenka 13. kola  - I.liga muži - dne 17. dubna 2010 v Hradci Králové

 

51         10,00       Slávia Hradec Králové – UP Olomouc                

rozhodčí :   Dvořáček K., Kopenec J.

 

Hlášenka 13. kola  - I.liga muži - dne 17. dubna 2010 v Blansku /Brno/

 

52         11,00       Kometa Brno – KVP Přerov                  

rozhodčí :  Šimek Jiří st., Štefunda Zdeněk

 

 

 

Hlášenka 14. kola  - I.liga muži - dne 17. dubna 2010 v Blansku /Brno/

 

55         17,00       Kometa Brno – UP Olomouc                 

rozhodčí :  Šimek Jiří st., Štefunda Zdeněk

 

Hlášenka 14. kola  - I.liga muži - dne 17. dubna 2010 v Hradci Králové

 

56         17,00       Slávia Hradec Králové – KVP Přerov                 

rozhodčí :   Dvořáček K., Kopenec J.

 

 

 

 

II. liga muži 

      

Hlášenka  4. turnaje  – Strakonice 10.  4. 2010

 

Pořadatelem TJ Tábor

 

Sobota 10. 04. 2010

 

O8:00   TJ Tábor              - Spolchemie Ústí nad Labem

09:00   SK Děčín                         - STEPP Praha „B“

10:45   SK Děčín               - Spolchemie Ústí nad Labem

11:45   TJ Tábor               - STEPP Praha „B“

 

19:15   STEPP Praha „B“     - Spolchemie Ústí nad Labem

20:00   TJ Tábor                         - SK Děčín

 

 

Delegace rozhodčích : Jaška R., Petr T. (Kohout M.)

 

 

 

I. liga dorostenců

 

Hlášenka  4. turnaje  o 5. – 8. místo,

sobota 24.  dubna 2010 v Hradci Králové

Sobota 24. 4. 2010

          09,00 hod.     KPS Opava                        STEPP Praha            

          10,00 hod.     Slávia Hradec Králové          TJ Tábor

          12,00 hod.     Slávia Hradec Králové           STEPP Praha

          13,00 hod.     KPS Opava                        TJ Tábor

          15,00 hod.     TJ Tábor                           STEPP Praha

          16,00 hod.     Slávia Hradec Králové           KPS Opava      

delegace rozhodčích : Černý R., Štefunda Zd.

 

 

Pohár ČSVP mladších dorostenců

 

Výsledky  6. turnaje  mladších dorostenců,

26. – 27. března v Plzni

 

 

KVS Plzeň                       SK Slávia Praha                   5  :    9 

 (0 : 3; 1 : 3; 3 : 2; 1 : 1)                               Jaroš P.,  Šolc M.        

 

SK Děčín                         UP Olomouc                       8  :     7

 (0 : 2; 2 : 1; 2 : 2; 4 : 2)                                Jaroš P.,  Šolc M.        

 

KVS Plzeň                       KPS Opava                         2  :   15 

 (0 : 4; 1 : 3; 0 : 4; 1 : 4)                                 Jaroš P.,  Šolc M.        

V zápase byl v čase 5:06 vyloučen hráč týmu KPS Opava č. 2 – Honka Matěj za kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2. trestáme hráče zastavením činnosti na 2  utkání. Trest vyčerpán v turnaji.

 

SK Slávia Praha                UP Olomouc                      11  :   13 

 (2 : 1; 3 : 3; 2 : 3; 4 : 6)                                   Jaroš P.,  Šolc M.        

 

KPS Opava                     SK Děčín                            4  :     6 

 (1 : 1; 1 : 0; 2 : 1; 0 : 4)                                     Jaroš P.,  Šolc M.        

 

KVS Plzeň                       UP Olomouc                        4  :   11 

 (0 : 1; 2 : 3; 1 : 3; 1 : 4)                                     Jaroš P.,  Šolc M.         

 

SK Slávia Praha                KPS Opava                         6  :   17 

 (3 : 4; 0 : 4; 3 : 6; 0 : 3)                                      Jaroš P.,  Šolc M.        

 

KVS Plzeň                       SK Děčín                            6  :   12 

 (1 : 3; 0 : 4; 2 : 2; 3 : 3)                                       Jaroš P.,  Šolc M.        

 

KPS Opava                     UP Olomouc                      19  :     6 

 (6 : 0; 5 : 2; 4 : 2; 4 : 2)                                       Jaroš P.,  Šolc M.        

 

SK Slávia Praha                SK Děčín                            3  :   12 

 (0 : 3; 1 : 3; 0 : 3; 2 : 3)                                        Jaroš P.,  Šolc M.        

 

 

Tabulka  6. turnaje  „Pohár ČSVP ml. dorostenci“

 

1. SK Děčín               4        4        0        0        38 : 20  + 18     8 bodů

2. KPS Opava            4        3        0        1        55 : 20  + 35     6 bodů

3. UP Olomouc          4         2        0        2        37 : 42    5      4 body

4. SK Slávia Praha      4        1        0        3         29 : 47    18    2 body

5. KVS Plzeň             4        0        0        4         17 : 47    30    0 bodů

 

 

Konečná tabulka „Poháru ČSVP ml. dorostenců“

1. SK Děčín             16      12        1         3   143 :   87 +56    25 bodů

2. KPS Opava          16      11        1         4   171 : 108 +63    23 bodů

3. UP Olomouc         16      11        0         5   174 : 110 +64    22 bodů

4. SK Slávia Praha     16        5        0      11    105 : 163  58     8 bodů

5. KVS Plzeň            16        0        0      16      56 : 181 –125    0 bodů

 

 

 

Přebor ČR starších žáků – nadstavbová část :

 

Hlášenka 1. finálového turnaje Přeboru ČR starších žáků – Přerov 10. – 11. 4. 2010

 

Pořadatelem KVP Přerov

 

Sobota 10. 04. 2010

 

14:10   KVP Přerov            - SK Děčín

15:05   Fezko Strakonice     - KPS Opava

 

18:10   KVP Přerov            - KPS Opava

19:05   Fezko Strakonice     - SK Děčín

 

Neděle 11. 04. 2010

 

08:05   KPS Opava                      - SK Děčín

09:05   KVP Přerov            - Fezko Strakonice

 

Delegace rozhodčích : Otáhal J., Bakala M.

 

 

 

Ostatní

1.     výměna pořadatelství

Na základě žádosti oddílu SK Děčín a po dohodě s oddílem Fezko Strakonice dochází k výměně pořadatelství 2. a 4. turnaje přeboru ČR žáků finálové skupiny.

2. turnaj              1. –  2. 5. 2010     pořadatel Fezko Strakonice

4. turnaj            12. – 13. 6. 2010     pořadatel SK Děčín

2.     Oznámení oficiální e-mailové adresy oddílu UP Olomouc

 

Na základě oznámení organizačního pracovníka UP Olomouc je oficiální e-mailová adresa tato : hpworld@echange.cz

     Adresa uvedená u oddílu v ročence ČSVP 2009-2010 je neplatná