Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 28 2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

26. 3. 2010

I.liga muži

Výsledky 7. a 8. kolo I.liga muži - dne 21. března 2010

SK Slávia Praha – STEPP Praha 0 : 6 kontumačně

KVS Plzeň – Fezko Strakonice 8 : 18 (2 : 3; 1 : 5; 2 : 4; 3 : 6)

Kohout M., Šimek J. st.

SK Kometa Brno – Slávia Hradec Králové 5 : 9 (1 : 1; 1 : 2; 1 : 4; 2 : 2)

MUDr. Mareš I., Jarolím J.

STEPP Praha – SK Slávia Praha 12 : 5 (3 : 1; 5 : 1; 1 : 1; 3 : 2)

Kohout M.

Fezko Strakonice – KVS Plzeň 18 : 7 (3 : 2; 5 : 2; 6 : 0; 4 : 3)

Kohout M., Šimek J. st.

Slávia Hradec Králové – SK Kometa Brno 7 : 3 (0 : 0; 1 : 1; 3 : 1; 3 : 1)

MUDr. Mareš I., Jarolím J.

Tabulka 1. ligy mužů po odehraných 12 kolech /neúplně/:

1. Fezko Strakonice        12 12 0 0 0   216 : 98 + 118 36 bodů

2. STEPP Praha             12 11 0 0 1   159 : 74 + 85   33 bodů

3. SK Slávia Praha          12 5 2 1 4    107 : 90 + 17   20 bodů

4. KVS Plzeň                 12 5 0 1 6    123 : 139 16   16 bodů

5. Slávia Hradec Králové  12 4 0 1 7     105 : 123 18  13 body

6. KVP Přerov               10 4 0 0 6     83 : 97 – 14      12 bodů

7. UP Olomouc              10 1 1 0 8     69 : 170 – 101   5 bodů

8. Kometa Brno             12 1 0 0 11   84 : 155 – 71     3 body

Hlášenka 7. kola - I.liga muži - dne 27. března 2010 v Olomouci

28 10,40 UP Olomouc – KVP Přerov

rozhodčí : Šimek J. st., Černý R., / Dostál/

Hlášenka 8. kola - I.liga muži - dne 27. března 2010 v Přerově

32 18,15 KVP Přerov – UP Olomouc

rozhodčí : Šimek J. st., Černý R., / Dostál/

I. liga dorostenců – nadstavbová část

Výsledky 3. turnaje o 1. – 4. místo I.ligy dorostenců , dne 20. března 2010 v Přerově

SK Slávia Praha – Kometa Brno 7 : 8 (2 : 1; 2 : 2; 2 : 4; 1 : 1)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

KVP Přerov – Fezko Strakonice 9 : 8 (2 : 1; 3 : 3; 2 : 1; 2 : 3)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

KVP Přerov – SK Slávia Praha 6 : 6 (1 : 1; 1 : 2; 2 : 1; 2 : 2)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

Fezko Strakonice – Kometa Brno 10 : 13 (3 : 1; 2 : 6; 3 : 1; 2 : 5)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

Fezko Strakonice SK Slávia Praha 9 : 7 (2 : 3; 3 : 1; 2 : 2; 2 : 1)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

KVP Přerov – Kometa Brno 8 : 7 (3 : 1; 3 : 3; 1 : 1; 1 : 2)

MUDr. Mareš I., Bakala M.

V zápase byl v čase 22:44 vyloučen hráč týmu KVP Přerov č. 8 – Sedlář dle pravidla 21, bodu 21.14 za nesportovní chování. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.1. trestáme hráče zastavením činnosti na 1 utkání.

Tabulka 3. turnaje dorostenců o 1. – 4. místo

1. KVP Přerov       3 2 1 0 23 : 21 + 2 5 bodů

2 SK Kometa Brno 3 2 0 1 28 : 25 + 3 4 body

3 Fezko Strakonice 3 1 0 2 27 : 29 – 2 2 body

4. SK Slávia Praha  3 0 1 2 20 : 23 – 3 1 bod

Tabulka 1. ligy dorostenců o 1. – 4. místo

1. Fezko Strakonice 9 6 1 2 103 : 85 + 18 13 bodů

2. KVP Přerov        9 4 1 4 83 : 88 – 5 9 body

3. SK Kometa Brno 9 4 0 5 78 : 84 – 6 8 bodů

4. SK Slávia Praha   9 2 2 5 75 : 82 – 7 6 bodů

Výsledky 3. turnaje o 5. – 8. místo I.ligy dorostenců , dne 20. března 2010 v Opavě

KPS Opava – Slávia Hradec Králové 5 : 11 (0 : 2; 2 : 3; 1 : 3; 2 : 3)

Jarolím J.

KPS Opava – TJ Tábor 9 : 12 (1 : 2; 1 : 3; 1 : 5; 6 : 2)

Jarolím J.

V zápase byl v čase 27:04 vyloučen hráč týmu TJ Tábor č. 6 – Machala Marek za kritiku rozhodčího.Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2. trestáme hráče zastavením činnosti na 2 utkání. Zbytek trestu bude vyčerpán při 1. utkání II. Ligy mužů.

Slávia Hradec Králové – TJ Tábor 25 : 12 (8 : 1; 5 : 1; 7 : 4; 5 : 6)

Jarolím J.

KPS Opava – STEPP Praha 6 : 0 kontumačně

Jarolím J.

STEPP Praha – Slávia Hradec Králové 0 : 6 kontumačně

Jarolím J.

STEPP Praha – TJ Tábor 0 : 6 kontumačně

Jarolím J.

Družstvo STEPPu Praha se po omluvě nedostavilo na turnaj. Utkání byla zkontumována ve prospěch soupeřů. Družstvo trestáme pořádkovou pokutou dle Sazebníku trestů a pokut, části přestupky kolektivů, čl. 10.2. ve výši Kč 3.000,--.

Tabulka 3. turnaje dorostenců o 5. – 8. místo

1. Slávia Hradec Králové 3 3 0 0 42 : 17 + 25 6 bodů

2. TJ Tábor                 3 2 0 1 30 : 34 – 4 4 body

3. KPS Opava               3 1 0 2 20 : 23 – 3 2 body

4. STEPP Praha             3 0 0 3 0 : 18 – 18 0 bodů

Tabulka 1. ligy dorostenců o 5. – 8. místo

1. Slávia Hradec Králové 9 9 0 0 138 : 56 + 82 18 bodů

2. TJ Tábor                  9 5 1 3  91 : 98 – 7 11 bodů

3. STEPP Praha             9 1 2 6  49 : 87 – 38 4 body

4. KPS Opava               9 1 1 7  40 : 77 – 37 3 body

Pohár ČSVP mladších dorostenců

Hlášenka 6. turnaje mladších dorostenců, 26. – 27. března v Plzni

Pátek 26. 3. 2010

KVS Plzeň – SK Slávia Praha 17.45

SK Děčín – UP Olomouc 18.35

KVS Plzeň – KPS Opava 19:25

SK Slávia Praha – UP Olomouc 20:15

sobota 27. 3. 2010

KPS Opava – SK Děčín 08:00

KVS Plzeň – UP Olomouc 08:50

SK Slávia Praha – KPS Opava 09:40

KVS Plzeň – SK Děčín 10:30

KPS Opava – UP Olomouc 11:20

SK Slávia Praha – SK Děčín 12:10

Delegace rozhodčích : Šolc, Jaroš P.

Dle sdělení sekretariátu ČSVP – p. Jedličky byl tento termín a hlášenka byla schválena všemi zúčastněnými oddíly