Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 27-2008/2009 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

10. 4. 2009

K dnešnímu dni (1.4.2009) bylo schávleno hostování hráčům:

Jméno:                       z oddílu                      do oddílu                    soutěž             poznámka

Vaněk Libor                TJ Tábor                     Fezko Strakonice        I.liga muži       30.6.2009

 

I.liga muži

 

Výsledky 1. turnaje o 5.-8.místo I.lita mužů dne 3.-4.dubna 2009 v Hradci Králové

Sl. Hradec Králové - UP Olomouc      9:6     (3:3/1:1/3:1/2:1)        Rezek, Šimek st.

KVP Přerov - KVS Plzeň                   18:9     (6:2/3:3/4:3/5:1)        Rezek, Šimek st.

Sl. Hradec Králové - KVP Přerov     12:4     (4:0/3:1/1:1/4:2)        Rezek, Šimek st.

KVS Plzeň - UP Olomouc                  10:11   (2:3/3:4/2:2/3:2)        Rezek, Šimek st.

KVP Přerov - UP Olomouc                14:8     (4:2/4:2/2:2/4:2)        Rezek, Šimek st.

Sl. Hradec Králové - KVS Plzeň       11:8     (1:2/5:2/2:1/3:3)        Rezek, Šimek st.

V prvním utkání 1.turnaje byl ve 2/4 vyloučen hráč č. 9 týmu Slavia Hradec Králové za urážku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 5.3 trestáme hráče Darvaše Martina zastavením činnosti na 3. utkání, tj. do 2.turnaje 1. zápasu  I.ligy mužů (hráč si odseděl část trestu během 1.turnaje I.ligy mužů).

Tabulka po 1. turnaji I.liga muži – o 5.-8. místo

1. Slávia Hradec Králové 3  3  0  0   32:18   +14      6 bodů

2. KVP Přerov                  3  2  0  1    36:29   +7        4 body

3. UP Olomouc                 3  1  0   2    25:33   -8        2 body

4. KVS Plzeň                    3  0  0   3    27:40   -13      0 bodů

 

Výsledky 2. turnaje o 1.-4. místo I.liga mužů dne 4.-5.dubna 2009 v Praze – Podolí

Stepp Praha – Fezko Strakonice           3:7     (0:0/0:2/1:2/2:3)        Jarolím, Bakala

Spol. Ústí n/L. – SK Slávia Praha        9:10   (2:2/2:1/4:3/1:4)        Jarolím, Bakala

Spol. Ústí n/L. – Fezko Strakonice     10:13   (2:3/1:5/2:2/5:3)        Bakala, Dostál

Stepp Praha – SK Slávia Praha            8:6     (2:2/1:1/4:1/1:2)        Jarolím, Dostál

Fezko Strakonice – SK Slávia Praha  18:7     (5:1/6:2/3:1/4:3)        Bakala, Jarolím

Spol. Ústí n/L. – Stepp Praha               9:12   (1:2/3:4/2:3/3:3)        Bakala, Jarolím

V šestém utkání 2.turnaje byl ve 2/4 vyloučen hráč č. 11 týmu Stepp Praha za kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.2. trestáme hráče Handlovského R. zastavením činnosti na 2. utkání, tj. do 3.turnaje 2. zápasu  I.ligy mužů (hráč si odseděl část trestu během 1.turnaje I.ligy mužů).

Tabulka po 2. turnaji I.liga muži

1. Fezko Strakonice          6     1   71:47   +24      10 bodů
2. Spol. Ústí nad Labem   6     3    55:55   0            6 bodů
3. Stepp Praha                        48:49   -1          6 bodů
4. SK Slávia Praha             1   5    43:66   -23        2 body

 

Místo

Branek

Jméno hráče

Oddíl

1.

80

Fügner

Fezko

2.

62

Volák A.

Fezko

3.

57

Zikmund

Fezko

4.

50

Hyšpler L.

Spolchemie

5.

45

Petr T.

SKS

6.

44

Chekrygin F.

Stepp

7.

43

Margita

Stepp

8.

39

Novotný J.

Hradec Kr.

9.

35

Janeček M.

KVS Plzeń

 

35

Brusák

SKS

I.liga dorostenci

Hlášenka 2. turnaje o 1.-4. místo I.liga dorostenci dne 18.-19.dubna 2009 ve Strakonicích

Pořadatelem Fezko Strakonice

Sobota 18.4.2009

 10:00   Fezko Strakonice       -           Slavia Hradec Králové

 11:00   SK Slávia Praha         -          SK Děčín

 19:00   SK Děčín                    -          Slávia Hradec Králové

Neděle 19.4.2009  

 07:00   Fezko Strakonice        -          SK Děčín

 08:00   SK Slávia Praha         -          Slávia Hradec Králové

 11:00   Fezko Strakonice        -          SK Slávia Praha

Delegovaní rozhodčí: Šimek J. st., Ředina T.

Hlášenka 2. turnaje o 5.-7. místo I.liga dorostenci dne 18. dubna 2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 18.4.2009 

 10:00   Stepp Praha                -          TJ Tábor

 12:00   TJ Tábor                     -          KVP Přerov

 15:00   KVP Přerov                -          Stepp Praha

Delegaci rozhodčích zajistí pořadatel

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Výsledky 2. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 4. dubna 2009 v Táboře

TJ Tábor –  SK Slávia Praha             15:2     (5:0/3:1/3:0/4:1)        Voves, Oravec

SK Děčín – Kometa Brno                   10:8     (1:1/3:3/1:3/5:1)        Voves, Oravec

TJ Tábor – Kometa Brno                   18:14   (6:4/3:5/4:2/5:3)        Voves, Oravec

SK Děčín – SK Slávia Praha               9:6     (1:1/3:1/3:2/2:2)        Voves, Oravec

SK Slávia Praha – Kometa Brno          2:14   (0:2/2:3/0:5/0:4)        Voves, Štěch

TJ Tábor – SK Děčín                           7:9     (1:0/2:3/1:2/3:4)        Voves, Štěch

Tabulka po 2. finálovém turnaji Poháru ČSVP ml. dorostenci

1. SK Děčín             6   6   0   0    55:35    + 20     12 bodů

2. TJ Tábor              6   4   0   2    63:38    + 25       8 bodů

3. SK Slavia Praha  6    1   0  5    24:57     - 33       2 body

4. Kometa Brno       6    1   0  5    36:48      - 12       2 body

Přebor ČR žáci

Hlášenka 2.finálového turnaje Přeboru ČR žáků dne 11.dubna 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Sobota 11.4.2009    

   08:00   KPS Opava                 -          KVP Plzeň

   09:00   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

   13:00   KPS Opava                 -          Fezko Strakonice

   14:00   KVP Plzeň                  -          KVP Přerov

   16:00   KVP Plzeň                  -          Fezko Strakonice

   17:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

Delegace rozhodčích: dle KR

Různé:

Delegace rozhodčích na období: květen 2009

 

 

        1.-3.5.   OH Naděje - chlapci                           Praha                                 bude upřesněno

                                     dorostenky          Hradec Králové                        Šťastný (+1 poř. odd.)

      8.-10.5.                      st.dorost                           Děčín                               Kohout - Kopenec

                                      ml. dorost                           Praha                    Šimek ml. (+2 poř. odd.)

    16.-17.5.        ??? - II.liga muži                 Stepp Praha                       Gooz – Hubáček - Petr

                                           st. žáci                           Plzeň                         Sedlák (+2 poř. odd.)

    23.-24.5.                   I.liga muži                   Strakonice                     Černý – Mareš – Bakala

                                                                            Olomouc                Kopenec – Kohout - Dostál

                                               ženy            Strakonice „A“                     Černý – Mareš – Bakala

V zhledem k nemožnosti uspořádání 4. turnaje v Praze Podolí, rozhodla STK, aby tento turnaj byl přeložen na termín 20.-21.6.2009. Žádáme oddíl Stepp Praha o včasné zaslání hlášenky