Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 26-2008/2009 ze schůze STK - sekce mužů

I.liga muži

Potrvrzujeme dodatek č.1 k soupisce týmu  Fezko Strakonice

 

Hlášenka 1. turnaje o 5.-8.místo I.lita mužů dne 3.-4.dubna 2009 v Hradci Králové

Pořadatelem Sl. Hradec Králové

Pátek 3.4.2009            18:30   Sl. Hradec Králové      -          UP Olomouc

                                   19:40   KVP Přerov                -          KVS Plzeň

Sobota 4.4.2009         09:00   Sl. Hradec Králové      -          KVP Přerov

                                   10:10   KVS Plzeň                  -          UP Olomouc   

                                   12:30   KVP Přerov                -          UP Olomouc

                                   14:50   Sl. Hradec Králové      -          KVS Plzeň

Delegace rozhodčích: Rezek, Šimek (Ředina)

Na základě telefonátu UP Olomouc - pana Moravce, jsme přešetřili připomínku k časovému rozvrhu zápasů. Na základě možnosti pronájmu bazénu pořádajícího oddílu, který se též písemně vyjádřil potvrzujeme stávající hlášenku.

II. liga muži

Výsledky 3. turnaje II.liga mužů dne 28. března 2009 v Blansku

Kometa Brno - SKS Praha „B“       19:1     (7:1/3:0/5:0/4:0)           Mareš, Jarolím

Stepp Praha „B“- SK Děčín            12:13   (2:2/4:3/2:1/4:7)           Mareš, Jarolím

Kometa Brno - SK Děčín                13:7     (4:1/5:0/2:2/2:4)           Mareš, Jarolím

Stepp Praha „B“- SKS Praha „B“      8:7     (1:1/1:3/2:0/4:3)           Mareš, Jarolím

SK Děčín - SKS Praha „B“               7:5     (2:0/2:1/1:3/2:1)           Mareš, Jarolím

Kometa Brno   - Stepp Praha „B“    23:6     (4:0/8:2/6:2/5:2)           Mareš, Jarolím

Tabulka po 3.turnaji II.liga muži

1. SK Děčín                      9          8          0          1          114:69 + 45     16 bodů

2. Kometa Brno                9          7          0          2          135:64 + 71     14 bodů

3. Stepp Praha „B“           9          2          0          7          73:135 - 62       4 body

4. SK Slavia Praha „B“     9          1          0          8          56:110 - 54       2 body

I.liga dorostenci

Výsledky 1.turnaje o 5.-7. místo I.liga dorostenci dne 28.března 2009 v Přerově

KVP Přerov – TJ Tábor                      17:14   (3:2/7:1/4:4/3:7)           Hlobil, Sudík

KVP Přerov – Stepp Praha                 10:6     (6:1/2:0/1:2/1:3)           Otáhal, Přikryl

Stepp Praha - TJ Tábor                         9:10   (2:4/4:5/1:0/2:1)           Hlobil, Sudík

Tabulka po 1. turnaji o 5.-7. místo I.liga dorostenci

1. KVP Přerov            2          2          0          0          27:20   +7        4 body

2. TJ Tábor                 2          1          0          1          24:26   -2        2 body

3. Stepp Praha             2          0          0          2          15:20   -5        0 bodů

Hlášenka 2. turnaje o 5.-7. místo I.liga dorostenci dne 18. dubna 2009 v Praze – Podolí

Pořadatelem Stepp Praha

Sobota 18.4.2009       10:00   Stepp Praha                 -          TJ Tábor

                                   12:00   TJ Tábor                     -          KVP Přerov

                                   15:00   KVP Přerov                -          Stepp Praha

Delegaci rozhodčích zajistí pořadatel

Pohár ČSVP ml. dorostenci

Hlášenka 2. finálového turnaje Pohár ČSVP ml. dorostenci dne 4. dubna 2009 

Pořadatelem TJ Tábor

Sobota 4.4.2009         10:00   TJ Tábor                              SK Slávia Praha

                                   11:00   SK Děčín                             Kometa Brno

                                   13:00   TJ Tábor                              Kometa Brno

                                   14:00   SK Děčín                             SK Slávia Praha

                                   16:00   SK Slávia Praha                   Kometa Brno

                                   17:00   TJ Tábor                              SK Děčín

Delegace rozhodčích: Voves P., Štěch J., Dravec J.

Přebor ČR žáci

Hlášenka 2.finálového turnaje Přeboru ČR žáků dne 11.dubna 2009 v Opavě

Pořadatelem KPS Opava

Sobota 11.4.2009       08:00   KPS Opava                 -          KVP Plzeň

                                   09:00   KVP Přerov                -          Fezko Strakonice

                                   13:00   KPS Opava                 -          Fezko Strakonice

                                   14:00   KVP Plzeň                  -          KVP Přerov

                                   16:00   KVP Plzeň                  -          Fezko Strakonice

                                   17:00   KPS Opava                 -          KVP Přerov

Delegace rozhodčích: dle KR

Pohár ČSVP ml. žáků

 

Výsledky 2. turnaje Pohár ČSVP ml. žáků dne 28.-29.března 2009 ve Strakonicích

SKS Praha – Fezko Strakonice    12:2     (3:1/1:0/2:0/6:1)           Ředina, Matoušek

Fezko Strakonice – SK Děčín      1:13   (0:4/0:2/0:2/1:5)           Ředina, Matoušek

SKS Praha - KVP Přerov            6:7     (1:3/2:0/1:2/2:2)           Ředina, Matoušek

KVP Přerov - SK Děčín              4:4     (1:1/1:0/1:1/1:2)           Ředina, Bartůněk

SK Děčín - SKS Praha                4:4     (1:0/0:0/2:1/1:3)           Ředina, Bartůněk

Fezko Strakonice - KVP Přerov   6:16   (2:4/1:4/2:4/1:4)           Ředina

Tabulka po 1. turnaji Pohár ČSVP ml. žáci 

1. KVP Přerov           6  5  1 0 55:28 +27    11 bodů
2. SK Děčín             6  3  2 1 45:22 +23    8 bodů
3. SK Slavia Praha      6  2  1 3 40:33  +7    5 bodů
4. Fezko Strakonice     6  0  0 6 15:72 -57    0 bodů

Různé:

 

V zhledem k nemožnosti uspořádání 4. turnaje v Praze Podolí, rozhodla STK, aby tento turnaj byl přeložen na termín 20.-21.6.2009. Žádáme oddíl Stepp Praha o včasné zaslání hlášenky.

 

Výsledky z mezinárodního turnaje mládeže r. 91 a ml.Interkapu ze dne 21. - 22.3.2009  Přerov

 

KVP Přerov – Kometa Brno             19 : 11

WTS Bytom - Kometa Brno               7 : 7

KVP Přerov – WTS Bytom                 8 : 7

Kometa BrnoNereus Žilina           10 : 4

KVP Přerov – Nereus Žilina             11 : 6

WTS Bytom – Nereus Žilina               5 : 3

Tabulka po 3. turnaji:

1. KVP Přerov      9          8          0          1          97:70   (+27)             16 bodů

2. Kometa Brno    6          2          2          2          42:47   (-5)                6 bodů

3. Bytom               9          2          2          5          57:67   (-10)               6 bodů

4. ASV Wien         6          2          0          4          48:53   (-5)                4 body

5. Nereus Žilina    6          2          3          1          42:49   (-7)                 4 body