Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 24/2009 ze schůze STK sekce žen ČSVP

1.      Kontrola zápisu STK žen 23/2009 ze dne 21. října  2009:

  1. Soutěže 2009 – 2010 

2.1.            přihlášky

není přihláška Sl. Hradec Králové pro soutěž žaček

   

2.      Soutěže 2009 – 2010 

2.1.            hlášenka česko – slovenský pohár  2009 - 30. – 31. 10. 2009 – Strakonice

sobota, 30. října 2009

1.  Fezko Strakonice               Slávia UK Bratislava                        08.00 hodin

2.  STEPP Praha                       KVP Vrátky                                     09.00 hodin

3.  STEPP Praha                       Slávia UK Bratislava                        11.00 hodin

4.  Fezko Strakonice               KVP Vrútky                                      12.00 hodin

neděle, 31. října 2009

5.  Fezko Strakonice               STEPP Praha                                  08.00 hodin

6.  Slávia UK Bratislava           KVP Vrútky                                    09.00 hodin

3.  Zápas o 3. a 4. místo         /malé finále/                                    11.00 hodin

4.  zápas¨o 1. – 2. místo        /finále/                                             12.00 hodin

    V rámci poháru bude v sobotu večer sehráno přátelské utkání žen ČR – SR

2.2.            hlášenka 2. turnaje „Přeboru ČR dorostenek“ – 14. 11. 2009 – Strakonice

  1. Fezko Strakonice   STEPP Praha                       08.00 hodin

  2. Slávia Hradec Králové        STEPP Praha          10.00 hodin

  3. Fezko Strakonice   Slávia Hradec Králové        12.00 hodin

2.3.            hlášenka 2. turnaje „I. ligy žen“ - 28. – 29. 11. 2009 – Hradec Králové

Sobota 28. listopadu 2009

1.   Slavia Hradec Králové        Fezko Strakonice ,,A“         13.30 hodin

2.   STEPP Praha                       Fezko Strakonice ,,B“         14.45 hodin

3.   Slavia Hradec Králové        TJ Baník Sokolov                 16.00 hodin

4.   Fezko Strakonice ,,A“         Fezko Strakonice ,,B“         17.15 hodin

5.   STEPP Praha                       TJ Baník Sokolov                 18.30 hodin

Neděle 29. listopadu 2009

6.   Slavia Hradec Králové       STEPP Praha                        08.00 hodin

7.   Fezko Strakonice ,,B“        TJ Baník Sokolov                  09.10 hodin

8.   STEPP Praha                       Fezko Strakonice ,,A“         10.20 hodin

9.  Slavia Hradec Králové         Fezko Strakonice ,,B“         11.30 hodin

10. Fezko Strakonice ,,A“         TJ Baník Sokolov                 12.40 hodin

Delegovaní rozhodčí: p. Mgr. R.Černý, p. J.Jarolím, p. M.Bakala

3.      Ostatní

3.1.            Mezinárodní turnaj AUBORG QUELLE - Hannover

Účastník : Fezko Strakonice

       1.  Fezko Strakonice       Neukölln Berlín         5 :  10  (1 : 4; 1 : 2; 2 : 3; 1 : 1)

            Branky : 1 – Votavová L., Hlavatá B., Hlavatá K., Brožová M., Krásová B.

       2.  Fezko Strakonice       SV Chemnitz        15 :   6  (1 : 2; 5 : 3; 4 : 0; 6 : 1)

            Branky : 3 – Hálová T., Votavová L., Krásová P. 2 – Krásová B., Hlavatá K. 1 – Brožová M., Brožová L.

       3.  Fezko Strakonice       Järfälla /Švédsko/       7 :   7  (2 : 2; 2 : 1; 2 : 2; 1 : 2)

            Branky : 2 – Hálová T., Krásová B., Krásová P. 1 – Brožová M.

       4.  Fezko Strakonice       Hannoverschner SV      7 :  12  (2 : 2; 2 : 2; 2 : 5; 1 : 3)

            Branky : 2 – Brožová M., Krásová B. 1 – Votavová L., Hlavatá K., Šornová A.

Tabulka turnaje :

  1. Neuköln Berlín

  2. Hannoverschner SV

  3. Fezko Strakonice

  4. Järfälla /Švédsko/

  5. SV Chemnitz