Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 20 2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

I.liga muži

Změny v termínech konání 1. ligy mužů :

Na základě usnesení VV ČSVP ze dne 22. ledna 2010 /e-mail 25.1.2010/ je změněn rozpis konání utkáních „7. a 8.“ a „11. a 12.“ kola následovně :

6. – 7. února 2010 se odehrají utkání 11. a 12. kola kola,

 tzn. utkání č. 41 – 48

21. března 2010/neděle/ se odehrají utkání 7. a 8. kola,

tzn. utkání č. 25 – 32

Žádáme oddíly o co nejrychlejší zajištění utkání a zaslání hlášenek hostujícím družstvůma rozhodčím .

Delegace rozhodčích byla sdělena telefonicky

- SK Slávia Praha – delegace : Štefunda Zd., Kopenec J.

- STEPP Praha – Kohout M., Dvořáček K.

Hlášenka 11. a 12. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 v Plzni

44 11:00 KVS Plzeň - KVP Přerov

47 17:00 KVS Plzeň - UP Olomouc

Delegovaní rozhodčí : Šimek J. st., Jarolím J.

Hlášenka 11. a 12. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 ve Strakonicích

43 11:00 Fezko Strakonice - UP Olomouc

48 19:15 Fezko Strakonice - KVP Přerov

Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Dostál A.

II. liga muži

Hlášenka 2. turnaje , 13. února 2010 v Ústí nad Labem, Na Klíši

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 13. 2. 2010: 09,15 STEPP Praha B - SK Děčín

10,20 Spolchemie Ústí n/L. - TJ Tábor

12,20 SK Děčín - TJ Tábor

13,25 Spolchemie Ústí n/L. - STEPP Praha B

15,25 STEPP Praha B - TJ Tábor

16,30 Spolchemie Ústí n/L. - SK Děčín

Delegace rozhodčích : Rezek, Dostál (Bakala)

I.liga dorostenci

Výsledky 1. turnaje o 1. – 4. místo

1.ligy dorostenců , dne 23. ledna 2010 v Praze - Podolí

SK Slávia Praha – KVP Přerov 12 : 11 (3 : 3; 1 : 3; 5 : 4; 3 : 1)

Kopenec J., Jarolím J.

Kometa Brno – Fezko Strakonice 10 : 17 (3 : 3; 1 : 6; 3 : 5; 3 : 3)

Šimek J. st., Jarolím J.

SK Slávia Praha – Kometa Brno 5 : 7 (0 : 2; 2 : 4; 1 : 1; 2 : 0)

Kopenec J., Jarolím J.

KVP Přerov – Fezko Strakonice 10 : 15 (2 : 4; 1 : 2; 2 : 4; 5 : 5)

Jarolím J., Šimek J. st.

KVP Přerov – Kometa Brno 12 : 9 (2 : 2; 5 : 1; 2 : 4; 3 : 2)

Šimek J. st., Jarolím J.

SK Slávia Praha – Fezko Strakonice 10 : 13 (4 : 5; 0 : 4; 3 : 1; 3 : 3)

Jarolím J., Kopenec J.

Tabulka 1. turnaje dorostenců o 1. – 4. místo

1. Fezko Strakonice   3 3 0 0 45 : 30 + 15 6 bodů

2. KVP Přerov            3 1 0 2 33 : 36 – 3 2 body

3. SK Slávia Praha      3 1 0 2 27 : 31 – 4 2 body

4. SK Kometa Brno     3 1 0 2 26 : 34 – 8 2 body

Hlášenka 1. turnaje o 5. – 8. místo I.ligy dorostenců ,

 dne 23. ledna 2010 v Praze - Podolí

Sobota 23. 1. 2010 12.00 STEPP Praha – TJ Tábor

15.00 Slávia Hradec Králové – KPS Opava

18.00 KPS Opava – TJ Tábor

19.00 STEPP Praha – KPS Opava

Neděle 24. 1. 2010 08.00 Slávia Hradec Králové – TJ Tábor

09.00 STEPP Praha – Slávia Hradec Králové

Výsledky nedošly.

· V souvislosti se rozlosováním nadstavbové části I. Ligy dorostu, kde se na jeden termín sešlo do Strakonic pořadatelství 1. ligy žen, 3. turnaje obou skupin dorostu a nyní ještě 1. ligy mužů je v projednávání výměna pořadatelství turnajů dorostu předběžný přislib je k výměně 2. a 3. kola turnaje o 5. a 8. místo – Opava - Tábor/Strakonice/ a vzhledem k tomu, že není možná výměna finálového turnaje s Brnem je v jednání výměna 3. a 4. kola s KVP Přerov výsledek bude včas všem zúčastněným sdělen.

Pohár ČSVP mladší žáci

Výsledky 1. turnaje , 23. ledna 2010 v Hradci Králové

Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha 7 : 7 (2 : 3; 1 : 3; 2 : 1; 2 : 0)

Borek Vl., Kecinová K.

Fezko Strakonice – SK Děčín 5 : 8 (1 : 2; 1 : 1; 0 : 1; 3 : 4)

Věcková B., Kecinová K.

SK Slávia Praha – Fezko Strakonice 6 : 8 (1 : 2; 4 : 3; 0 : 0; 1 : 3)

Koudelka P., Věcková B.

Slávia Hradec Králové – SK Děčín 7 : 11 (2 : 2; 1 : 4; 0 : 3; 4 : 2)

Borek Vl., Kecinová K.

SK Slávia Praha – SK Děčín 5 : 15 (0 : 2; 1 : 5; 2 : 3; 2 : 5)

Macháček J., Věcková B.

Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice 14 : 6 (4 : 4; 1 : 1; 5 : 1; 4 : 0)

Borek Vl., Kecinová K.

Tabulka 1. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků

1. SK Děčín                          3 3 0 0 34 : 17 + 17 6 bodů

2. Slávia Hradec Králové 3 1 1 1 28 : 24 + 4 3 body

3. Fezko Strakonice              3 1 0 2 19 : 28 - 9 2 body

4. SK Slávia Praha                3 0 1 2 18 : 30 - 12 1 bod