Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 19 2009/2010 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

V přestupním termínu 1.-15. 1. 2010 byly podány tyto žádosti o přestupy:

Jméno : z oddílu do oddílu

Täuber Jan Spolchemie Ústí nad Labem - Fezko Strakonice

Čtverák Jiří SKP Kometa Brno - SK UP Olomouc

Bilas Milan SK Slávia Praha - Stepp Praha

Petr Tomáš SK Slávia Praha - Slávia Hradec Králové

Přestup dle bodu 2.3. Přestupního řádu vodního póla platného od 10. 3. 2007 související se změnou trvalého bydliště /bez souhlasu mateřského oddílu/

V termínu 1.-15. 1. 2010 byly podány tyto žádosti o hostování :

Täuber Jan Fezko Strakonice Spolchemie Ústí nad Labem - II. Liga muži

I.liga muži

Hlášenka 7. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 v Plzni

26 17:00 KVS Plzeň - Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: MUDr. Rezek P., Šimek J. st.

Hlášenka 7. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 v Brně

27 11:00 SK Kometa Brno - Slávia Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: MUDr Mareš I., Jarolím J.

Hlášenka 8. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 ve Strakonicích

30 11:00 Fezko Strakonice - KVS Plzeň

Delegovaní rozhodčí: MUDr. Rezek P., Šimek J. st.

Hlášenka 8. kolo I.liga muži - dne 6. února 2010 v Hradci Královém

31 16:45 Slávia Hradec Králové - SK Kometa Brno

Delegovaní rozhodčí: MUDr Mareš I., Jarolím J.

II. liga muži

Výsledky 1. turnaje , 16. ledna 2010 v Praze – Podolí – STEPP Praha

STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem 7 : 17 (2 : 4; 2 : 5; 2 : 3; 1 : 5)

Šolc. Dohnal P.

SK Děčín – TJ Tábor 13 : 16 (2 : 4; 4 : 5; 3 : 5; 4 : 2)

MUDr. Rezek P., Šolc

SK Děčín – Spolchemie Ústí nad Labem 11 : 19 (1 : 8; 4 : 4; 5 : 6; 1 : 1)

MUDr. Rezek P., Dostál

STEPP Praha „B“ – TJ Tábor 6 : 11 (1 : 4; 1 : 3; 2 : 2; 2 : 2)

Šolc , Dostál

Spolchemie Ústí n/L. – TJ Tábor 14 : 7 (3 : 1; 3 : 1; 4 : 3; 4 : 2)

MUDr. Rezek P., Dostál.

V zápase byl v čase 20:07 vyloučen hráč týmu Spolchemie Ústí nad Labem č. 13 – Hyšpler Jiří dle pravidla 21, bodu 21.10 za nesportovní chování. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 4.1. trestáme hráče zastavením činnosti na

1 utkání. /Z trestu zbývá jedno utkání do 1. ligy mužů 6. 2. 2010/.Žádáme

oddíl o zaslání RP hráče Hyšplera Jiřího pro zaznamenání trestu.

STEPP Praha „B“ – SK Děčín 6 : 0 kontumačně

MUDr. Rezek P., Dostál

Tabulka 1. turnaje II. ligy mužů

1. Spolchemie Ústí n/L. 3 3 0 0 50 : 25 + 25 6 bodů

2. TJ Tábor 3 2 0 1 34 : 33 + 1 4 body

3. STEPP Praha „B“ 3 1 0 2 19 : 28 - 9 2 body

4. SK Děčín 3 0 0 3 24 : 41 - 17 0 bodů

Hlášenka 2. turnaje , 13. února 2010 v Ústí nad Labem, Na Klíších

Pořadatelem SK Děčín

Sobota 16. 1. 2010: 09,15 STEPP Praha B - SK Děčín

10,20 Spolchemie Ústí n/L. - TJ Tábor

12,20 SK Děčín - TJ Tábor

13,25 Spolchemie Ústí n/L. - STEPP Praha B

15,25 STEPP Praha B - TJ Tábor

16,30 Spolchemie Ústí n/L. - SK Děčín

Delegace rozhodčích: Rezek, Dostál (Bakala)

I.liga dorostenci

Hlášenka 1. turnaje o 1. – 4. místo I.ligy dorostenců ,

dne 23. ledna 2010 v Praze - Podolí

Pořadatel Slávia Praha

Sobota 23. 1. 2010

10.00 SK Slávia Praha – KVP Přerov

11.00 Kometa Brno – Fezko Strakonice

13.00 SK Slávia Praha – Kometa Brno

14.00 KVP Přerov – Fezko Strakonice

16.00 KVP Přerov – Kometa Brno

17.00 SK Slávia Praha – Fezko Strakonice

Delegovaní rozhodčí: Kopenec J, Štefunda Zd., Šimek J. st.

Hlášenka 1. turnaje o 5. – 8. místo I.ligy dorostenců ,

dne 23. ledna 2010 v Praze - Podolí

Pořadatel STEPP Praha

Sobota 23. 1. 2010

12.00 STEPP Praha – TJ Tábor

15.00 Slávia Hradec Králové – KPS Opava

18.00 KPS Opava – TJ Tábor

19.00 STEPP Praha – KPS Opava

Neděle 24. 1. 2010

08.00 Slávia Hradec Králové – TJ Tábor

09.00 STEPP Praha – Slávia Hradec Králové

Delegovaní rozhodčí: Kopenec J, Štefunda Zd., Šimek J. st.

Potvrzujeme soupisky :

Spotvrzujeme dodatek č. 1 soupisky Fezka Strakonice

Pohár ČSVP mladší žáci

Potvrzujeme soupisky :

Potvrzujeme soupisku SK Slávia Praha,

Potvrzujeme soupisku SK Děčín

Hlášenka 1. turnaje , 23. ledna 2010 v Hradci Králové

Pořadatelem Slávia Hradec Králové

Sobota 23. 1. 2010: 09,00 Slávia Hradec Králové - SK Slávia Praha

09,40 Fezko Strakonice - SK Děčín

11,10 SK Slávia Praha - Fezko Strakonice

11,50 Slávia Hradec Králové - SK Děčín

13,20 SK Slávia Praha - SK Děčín

14,00 Slávia Hradec Králové - Fezko Strakonice

· Platnost RP bez registrační známky roku 2010 je do 31. 1. 2010.

· Organizační informace – RP pro výměnu a žádosti o vystavení nových RP

s fotografiemi a správním poplatkem zasílejte na sekretariát ČSVP v Praze

· Upozornění pro KR a rozhodčí delegované na 1. turnaje nadstavbové části 1. ligy dorostu na tresty z posledního turnaje základní části.

· Připominka – při uložení trestu nutno odebrat RP trestaného hráče a doručit STK.