Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č.8/2011 – 2012(31/2011- 25/2011) ze STK ČSVP

25. 10. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů 2010 - 2011:

13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
 
      30/11   6b/ udělení pokuty
            za porušení ustanovení článku 42 písm. a) při hlášení utkání 1.turnaje 1. ligy žen uděluje STK v souladu s tímto ustanovením družstvu STEPP Praha „M“ pokutu Kč 200,--. Pokuta je splatná nejpozději 25. října 2011.
 
 
2.   Přestupy a hostování  :
 
a/ hostování : 
 
Bylo schváleno hostování /do 30. 6. 2012/ :
 
 1. Majer Dalibor               Kometa Brno           SK UP Olomouc      P. ČSVP ml. dorců
 2. Hořanský Martin         Kometa Brno           SK UP Olomouc      P. ČSVP ml. dorců
 
 
 
3.   Soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2011 – 2012
 
 
Přebor ČR starší žáci
 
Slávia Hradec Králové – dodatek č. 1
  
 
4.   Výsledky turnajů – utkání :
 
a/ 1. turnaj 1. ligy žen – Praha 15. – 16. října 2011
 
 
STEPP Praha „M“            – STEPP Praha „A“    9 : 14 (2 : 4; 0 : 2; 2 : 4; 5 : 4)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
Baník Sokolov               – Fezko Strakonice  4 :  20 (0 : 6; 2 : 1; 1 : 7; 1 : 6)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
STEPP Praha „A“   – Slávia Hradec Králové 10 :  10 (2 : 3; 3 : 1; 2 : 3; 3 : 3)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
STEPP Praha „M“   – Fezko Strakonice 7 :  17 (1 : 9; 3 : 2; 1 : 4; 2 :2)
                                                                               Kohout M., Šimek J. st.
 
Slávia Hradec Králové     – Baník Sokolov  15 :   3 (5 : 0; 3 : 0; 3 : 2; 4 : 1)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
STEPP Praha „A“            – Baník Sokolov    22 :   3 (5 : 1; 7 : 1; 5 : 1; 5 : 0)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
Fezko Strakonice           – Slávia Hradec Králové 8 :  13 (1 : 1; 2 : 5; 4 : 4; 1 : 3)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
STEPP Praha „M“            – Baník Sokolov   5 :   9 (0 : 3; 2 : 2; 3 : 3; 0 : 1)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
V čase 16:50 byla vyloučena hráčka č. 13 Šmídová Jana družstva STEPPu Praha „M“ za nesportovní chování. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.1. trestáme hráčku Janu Šmídovou zastavením činnosti na 1 utkání /trest si hráčka odpykala v zápase č. 10 turnaje/.
 
Fezko Strakonice           – STEPP Praha „A“  11 :  8 (3 : 1; 4 : 1; 3 : 3; 1 : 3)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
 
STEPP Praha „M“            – Slávia Hradec Králové  4 : 20 (0 : 3; 2 : 8; 1 : 6; 1 : 3)
                                                                                          Kohout M., Šimek J. st.
Tabulka 1. turnaje 1. ligy žen
 
1. Slávia Hradec Králové     4       3       1       0      58 : 25      + 33    7 bodů
2. Fezko Strakonice          4      3       0       1         56 : 32       +  24   6 bodů
3. STEPP Praha „A“            4       2      1       1       54 : 33      + 21    5 bodů
4. Baník Sokolov               4       1      0       3          19 : 62       – 43   2 body
5. STEPP Praha „M“            4       0      0       4       25 : 60       – 35    0 bodů
 
 
 
 
b/ 2. turnaj 1. ligy dorostenců – Opava 15. – 16. října 2011
 
 
KPS Opava                   – KVP Přerov 17 :  7 (4 : 3; 3 : 0; 5 : 2; 5 : 2)
                                                                                          Jarolím J.
 
Slávia Hradec Králové     – Pressburg     20 :  3 (5 : 2; 6 : 1; 6 : 0; 3 : 0)
                                                                                          Jarolím J.
 
KPS Opava                   – SK Slávia Praha  14 :   6 (5 : 2; 4 : 2; 2 : 2; 3 : 0)
                                                                                          Jarolím J.
 
KVP Přerov                   – Pressburg       11 : 13 (4 : 6; 3 : 3; 3 : 1; 1 : 3)
                                                                                          Jarolím J.
 
Slávia Hradec Králové     – SK Slávia Praha                 18 :  13 (4 : 2; 3 : 4; 7 : 1; 4 : 6)
                                                                                          Jarolím J., Jurica  
 
KVP Přerov                   – SK Slávia Praha   8 :  13 (4 : 4; 1 : 2; 1 : 5; 2 : 2)
                                                                                          Jarolím J., Bakala M.
 
KPS Opava                   – Pressburg   24 :   4 (3 : 2; 6 : 1; 8 : 0; 7 : 1)
                                                                                          Jarolím J., Bakala M.
 
Slávia Hradec Králové     – KVP Přerov  14 :   7 (3 : 2; 6 : 1; 2 : 4; 3 : 0)
                                                                                          Jarolím J., Bakala M.
 
SK Slávia Praha              – Pressburg    12 :  10 (2 : 3; 4 : 3; 4 : 0; 2 : 4)
                                                                                          Jarolím J., Bakala M.
 
KPS Opava                   – Slávia Hradec Králové 11 :  14 (4 : 4; 2 : 1; 3 : 5; 2 : 4)
                                                                                          Jarolím J., Bakala M.
 
 
 
Tabulka 2. turnaje 1. ligy dorostenců
 
1. Slávia Hradec Králové     4       4       0       0   66 : 34  + 32   8 bodů
2. KPS Opava                   4      3       0       1       66 : 31  + 35   6 bodů
3. SK Slávia Praha              4       2      0       2    44 : 50  –   6    4 body
4. Pressburg                    4       1      0       3        30 : 67   – 37    2 body
5. KVP Přerov                   4       0      0       4      33 : 57  – 24      0 bodů
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců po 2. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové   8      8       0       0   150 : 64   + 86            16 bodů
2. KPS Opava                   8       6      0       2       119: 77    + 42            12 bodů
4. SK Slávia Praha             8      3       1       4      80 : 90     – 10             7 bodů
3. KVS Plzeň                     4       1       1       2       51 : 48       +  3            3 body
3. Pressburg                     4        1      0       3         30 : 67       – 37           2 body
5. KVP Přerov                   8       0       0       8       48 : 132      – 84          0 bodů
 
 
 
 
c/ 1. turnaj Přeboru ČR starších žáků skupina „A“ – Děčín 16. října 2011
 
SK Děčín                      – SK Slávia Praha   12 :   9 (2 : 5; 2 : 2; 4 : 1; 4 : 1)
                                                                                          Sýkora A., Hotele
 
Fezko Strakonice „A“      – Fezko Strakonice „B“   28 :  1 (6 : 0; 8 : 0; 9 : 0; 5 : 1)
                                                                                          Košík J., Viktora J.
 
SK Děčín                      – Fezko Strakonice „B“   27 :  0 (7 : 0; 6 : 0; 8 : 0; 6 : 0)
                                                                                          Košík J., Holfeld
 
Fezko Strakonice „A“      – SK Slávia Praha    5 : 10 (0 : 5; 0 : 1; 2 : 3; 3 : 1)
                                                                                          Košík J., Viktora J.
 
Fezko Strakonice „B“      – SK Slávia Praha     2 :  22 (1 : 10; 0 : 5; 1 : 1; 0 : 6)
                                                                                          Košík J., Holfeld
 
SK Děčín                      – Fezko Strakonice „A“   11  :   2 (2 : 0; 4 : 0; 2 : 0; 3 : 2)
                                                                                          Košík J., Viktora J.
 
 
Tabulka 1. turnaje Přeboru ČR starších žáků, skupiny „A“
 
1. SK Děčín                      3       3       0       0        50 : 11   + 39       6 bodů
2. SK Slávia Praha            3       2       0       1       41 : 19   + 22       4 body
3. Fezko Strakonice „A“      3      1       0       2       35 : 22   + 13      2 body
4. Fezko Strakonice „B“      3       0      0       3       3 : 77     – 74       0 bodů
 
  
d/ 1. turnaj Přeboru ČR starších žáků skupina „B“ – Tábor 16. října 2011
  
TJ Tábor                      – SK Kometa Brno    3 :   6 (2 : 3; 0 : 0; 1 : 1; 0 : 2)
                                  Dohnal P., Oravec J.,
 
SK UP Olomouc             – Slávia Hradec Králové   0 : 23 (0 : 8; 0 : 4; 0 : 6; 0 : 5)
                                    Dohnal P., Oravec J.,
 
TJ Tábor                      – SK UP Olomouc   8 :   7 (2 : 3; 3 : 2; 2 : 1; 1 : 1)
                                       Dohnal P.
 
Slávia Hradec Králové     – SK Kometa Brno  24 :   3 (5 : 1; 5 : 2; 8 : 0; 6 : 0)
                                        Dohnal P., Bakala M.,
 
SK Kometa Brno            – SK UP Olomouc      8 :   7 (2 : 1; 3 : 1; 3 : 3; 0 : 2)
                                        Oravec J., Štěch J.
 
TJ Tábor         – Slávia Hradec Králové     2 :  31 (0 : 7; 0 : 8; 0 : 9; 2 :7)
                      Oravec J., Bakala M.,
 
 
Tabulka 1. turnaje Přebor ČR starších žáků, skupiny „B“
 
1. Slávia Hradec Králové  3      3       0      0    78 :   5     + 73    6 bodů
2. SK Kometa Brno           3       2      0      1   17 : 34     – 17     4 body
3. TJ Tábor                       3       1       0       2  13 : 44    – 31     2 body
4. SK UP Olomouc           3       0       0       3  14 : 39    – 25     0 bodů
 
 
 
 
 
 
5.   Hlášenky :
 
 
a/ 3. turnaj Poháru ČSVP mladších dorců, skupiny „A“ – Strakonice 22. října 2011
 
sobota, 22. října 2011
 1. Fezko Strakonice   – SK Slávia Praha                                    08.00 hodin
 2. SK Děčín          Slávia Hradec Králové                  09.00 hodin
 3. SK Slávia Praha     – SK Děčín                                       11.00 hodin
 4. Fezko Strakonice  – Slávia Hradec Králové                  12.00 hodin
 5. Fezko Strakonice  – SK Děčín                                        18.30 hodin
 6. SK Slávia Praha   Slávia Hradec Králové                  19.30 hodin
 
            Delegace rozhodčích : Matoušek V., Fügner M., Volák A.
 
 / 2. turnaj Poháru ČSVP mladších dorců, skupiny „B“ – Opava 23. října 2011
 neděle, 23. října 2011
 1. KPS Opava             – SK UP Olomouc                             08.00 hodin
 2. KVP Přerov          Pressburg                                   09.00 hodin
 3. KPS Opava             – KVP Přerov                                   10.30 hodin
 4. SK UP Olomouc      – Pressburg                                      11.30 hodin
 5. KPS Opava             Pressburg                                     13.00 hodin
 6. KVP Přerov            – SK UP Olomouc                             14.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích : zajištuje pořadatel
  
c/ 1. turnaj Poháru ČSVP mladších žáků – Praha-Podolí, 22. října 2011
 sobota, 22. října 2011
 1. STEPP Praha       – SK Slávia Praha                            10.00 hodin
 2. SK Slávia Praha – SK Děčín                                          11.00 hodin
 3. STEPP Praha       – SK Děčín                                       12.00 hodin
 
Delegace rozhodčích : zajištuje pořadatel
 
 d/ 2. turnaj Poháru ČSVP mladších žáků – Strakonice,  29. října 2011
sobota, 29. října 2011
 1. Fezko Strakonice „D“ – Fezko Strakonice „H“                        09.00 hodin
 2. Fezko Strakonice „H“    – Slávia Hradec Králové                     10.30 hodin
 3. Fezko Strakonice „D“    – Slávia Hradec Králové                     12.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích : Matoušek V., Javůrek T.
  
e/ 2. turnaj Přeboru ČR starších žáků, skupina „B“ – Olomouc, 6. listopadu 2011
  
sobota, 6. listopadu 2011
  1. SK UP Olomouc   – SK Kometa Brno                              09.05 hodin
 2. TJ Tábor              –  Slávia Hradec Králové                     10.00 hodin 
3. SK UP Olomouc   – TJ Tábor                                             12.05 hodin
4. Slávia Hradec Králové  –  SK Kometa Brno                      13.00 hodin
 5. SK Kometa Brno         – TJ Tábor                                     15.05 hodin
 6. SK UP Olomouc       – Slávia Hradec Králové                  16.00 hodin
              Delegace rozhodčích : Bakala M., Nezhyba J., Kraus J.