Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 7/2010 – 2011 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

29. 10. 2010

 

1.     kontrola plnění bodů zápisů :
 
není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Vaverka Jakub         STEPP Praha          KVS Plzeň         Pohár ml. dorců        30.6.2011
 
Neschváleno :
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Berec Michal           STEPP Praha      Slávia Hradec Králové 1. liga mužů          30.6.2011
Rezek Štěpán         STEPP Praha      Slávia Hradec Králové 1. liga mužů          30.6.2011
Vološčuk Michal        STEPP Praha    Slávia Hradec Králové 1. liga mužů          30.6.2011
 
Uvedené žádosti nesplnily náležitosti požadované v bodě 2 A přestupy v rámci ČSVP bod 2.2. proto nebyly v souladu bodu 4. 1. STK mužů projednány
 
 
 
3.     soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
Pohár ČSVP mužů 2010
Kometa Brno, Slávia Hradec Králové
 
I. liga muži
Fezko Strakonice
 
II. liga muži
TJ Tábor
 
 
Pohár ČSVP mladší dorostenci
KVS Plzeň
 
Pohár ČSVP mladší žáci
SK Děčín, Slávia Hradec Králové, Fezko Strakonice
 
 
 
 
4.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka Poháru ČSVP mužů 2010 
 
Pořadatel ČSVP – Praha - Podolí, 5. – 7. 11. 2010
 
     pátek 5. 11. 2010
         19.00    Fezko Strakonice              – Slávia Hradec Králové     
         20.00    SK Slávia Praha                – Kometa Brno     
 
     sobota 6. 11. 2010
         10.00    SK Slávia Praha                – Fezko Strakonice
         11.00    Slávia Hradec Králové        – Kometa Brno     
 
         18.00    Fezko Strakonice              – Kometa Brno     
         19.00    SK Slávia Praha               – Slávia Hradec Králové     
 
     neděle 7. 11. 2010
         09.00    utkání o 3. místo
         10.00    utkání o 1. místo     
 
Delegovaní rozhodčí :
 
Soupisky : Vystavené pro Pohár ČSVP 2010 nebo možno předložit soupisku pro 1. ligu mužů 2010-2011.
               Start hráče v v obou soutěžích se dle ustanovení   čl. 3 hostování, bod 3.7. Přestupového řádu platného od 1. 7. 2010 posuzuje v každé soutěži samostatně
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje skupiny A Přeboru ČR žáků 
 
Pořadatel Strakonice, 6. 11. 2010
 
         09.00    Fezko Strakonice             – SK Slávia Praha     
 
.        10.30   SK Slávia Praha               – SK Děčín                                       
                                                         
         12.00    Fezko Strakonice            – SK Děčín
 
 
Delegovaní rozhodčí :  zajišťuje pořadatel
 
 
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje skupiny B Přeboru ČR žáků 
 
Pořadatel Hradec Králové, 6. 11. 2010
 
         09.00    Slávia Hradec Králové        – UP Olomouc     
 
.        10.30    UP Olomouc                    – KPS Opava                                  
                                                         
         12.00    Slávia Hradec Králové        – KPS Opava
 
 
Delegovaní rozhodčí : zajišťuje pořadatel
 
 
 
Hlášenka 3. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel SK Děčín – bazén Strakonice, 13. 11. 2010 
 
     08.00      Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha
     09.00      SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové
     10.45      Slávia Hr. Králové     – SK Slávia Praha
     11.45      Fezko Strakonice      – SK Děčín
     19.00      SK Děčín               – SK Slávia Praha
     20.00      Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
 
Delegovaní rozhodčí : 
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny A Poháru ČSVP mladších žáků 
 
Pořadatel Strakonice, 14. 11. 2010
 
         09.00    Fezko Strakonice             – SK Slávia Praha     
 
         10.30    SK Slávia Praha                – SK Děčín                                          
                                                         
         12.00    Fezko Strakonice            – SK Děčín
 
 
Delegovaní rozhodčí : zajišťuje pořadatel
 
 
 
  
 
5.     výsledky utkání – turnajů :
 
 
 
1. liga dorostenců
 
 
Výsledky 2. turnaje  1. ligy dorostenců – Strakonice 23. října 2010
 
Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha           25 :   3   (9 : 1/ 1 : 1/ 7 : 1/ 8 : 0) Jarolím J., Kohout M.
SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové     5 :  6    (0 : 1/ 1 : 2/ 1 : 2/ 3 : 1)Jarolím J., Kohout M.
Slávia Hradec Králové          – SK Slávia Praha 14 : 5   (3 : 2/ 4 : 1/ 2 : 1/ 5 : 1)Jarolím J., Kohout M.
Fezko Strakonice      – SK Děčín                       15 :  7  (1 : 1/ 6 : 3/ 4 : 2/ 4 : 1) Jarolím J., Kohout M.
SK Děčín                 – SK Slávia Praha              11 : 11  (3 : 3/ 2 : 3/ 3 : 4/ 3 : 1)Jarolím J., Kohout M.
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové     13 : 8   (4 : 3/ 5 : 2/ 0 : 0/ 4 : 3) Jarolím J., Kohout M.
 
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „A“ ve 2. turnaji
 
1. Fezko Strakonice            3        3        0        0        53 : 18        + 35    6 bodů
2. Slávia Hradec Králové    3        2        0        1        28 : 23        +   5    4 body
3. SK Děčín                        3        0        1        2        23 : 32          9     1 bodů
4. SK Slávia Praha             3        0        1        2        19 : 50        – 31    1 body
 
 
 
Tabulka soutěže 1. ligy dorostenců, skupina „A“ po 2. turnaji
 
1. Fezko Strakonice           6    6     0        0       107 : 35        + 72  12 bodů
2. Slávia Hradec Králové   6     3     1        2        52 : 45        +   7    7 bodů
3. SK Slávia Praha            6     1      2       3        38 : 88        – 50    4 body
1. SK Děčín                       6     0     1        5        45 : 74         29     1  bod
 
 
  
Výsledky 2. turnaje  1. ligy dorostenců – Olomouc 23.   října 2010
 
UP Olomouc            – KPS Opava                   13 :  9     (3 : 1/ 6 : 3/ 1 : 2/ 3 : 3) Bakala M.
KVP Přerov              – Kometa Brno                14 : 11     (4 : 3/ 2 : 5/ 4 : 3/ 4 : 0) Bakala M.
V čase 22:52 byl vyloučen hráč č. 6 Juričík družstva KVP Přerov za nesportovní chování. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.1. trestáme hráče Jurčíka zastavením činnosti na 1 utkání /odpykal si  hráč během turnaje/.
 
UP Olomouc            – Kometa Brno                11 :   9  (1 : 6/ 2 : 2/ 5 : 1/ 3 : 0)  Bakala M.
V čase 14:01 byl vyloučen hráč č. 8 Horník Ondřej družstva Komety Brna za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče Gáblika zastavením činnosti na 4 utkání – 1 zápas si hráč odpykal během turnaje.
 
KPS Opava             – KVP Přerov                   10 : 17     (3 : 3/ 1 : 5/ 3 : 3/ 3 : 6) Bakala M.
Kometa Brno          – KPS Opava                   11 :   8     (3 : 0/ 6 : 2/ 0 : 4/ 2 : 2) Bakala M.
UP Olomouc            – KVP Přerov                    6 : 22      (2 : 5/ 0 : 9/ 1 : 5/ 3 : 3) Bakala M.
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „B“ ve 2. turnaji
 
1. KVP Přerov                  3        3        0        0        53 : 27        + 26    6 bodů
2. UP Olomouc                3        2        0        1        30 : 40        10    4 body
3. Kometa Brno                3        1        0        2        31 : 33        –   2    2 body
4. KPS Opava                  3        0        0        3        27 : 41        14    0 bodů
 
 
Tabulka soutěže 1. ligy dorostenců, skupina „B“ po 2. turnaji
 
1. KVP Přerov               6        6        0        0        98 : 39        + 59   12 bodů
2. Kometa Brno            6        3        0        3        67 : 51         + 16   6 bodů
3. UP Olomouc             6        2        0        4        37 : 94         57    4 body
4. KPS Opava               6        1        0        5        49 : 67        – 18    2 body
 
 
 
6.     různé
 
a/výměna pořadatelství – po dohodě oddílů STEPP Praha a SK Děčín dochází k výměně pořadatelství oddílů v soutěži Poháru ČSVP mladších žáků.
     1. turnaj  skupina A            termín 13. – 14. 11. 2010         pořadatel SK Děčín
     2. turnaj skupina A            termín   4. –   5. 12. 2010          pořadatel STEPP Praha
 
 
 
 
c/ prosím všechny oddíly, aby v zápisech uváděly u hráčů alespoň počáteční písmeno jména hráče. Aby v případě dvou hráčů stejného příjmení nedocházelo k záměně.