Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 5/2011 – 2012(28/2011- 22/2011) ze schůze STK ČSVP

16. 10. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů 2010 - 2011:

13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
 
2.   Soupisky družstev :
 
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2011 – 2012
 
 
Pohár ČSVP mladší dorostenci
 
UP Olomouc, KVP Přerov
 
 
Přebor ČR starších žáci
 
Fezko Strakonice, TJ Tábor, SK UP Olomouc
 
 
Pohár ČSVP mladší žáci
 
Fezko Strakonice, TJ Tábor,
 
 
 
 
 
3.   Hlášenky :
 
a/ 1. turnaj Poháru ČSVP mladších dorostenců, sk. „A“  – Děčín 1. října 2011
 
sobota, 1. října 2011
 1. SK Děčín                   –  SK Slávia Praha                        09.00 hodin
 2. Fezko Strakonice        –  Slávia Hradec Králové             10.00 hodin
 3. SK Děčín                   –  Slávia Hradec Králové              12.00 hodin
 4. Fezko Strakonice        –  SK Slávia Praha                        13.00 hodin
 5. SK Slávia Praha          –  Slávia Hradec Králové             15.00 hodin
 6. SK Děčín                     –  Fezko Strakonice                      16.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích : Kohout Miroslav, Kadlec Milan
 
 
 
 
 
b/ 1. turnaj Poháru ČSVP mladších dorostenců, sk. „B“ – Olomouc 2. října 2011
 
neděle, 2. října 2011
 1. UP Olomouc                 –  KPS Opava                            09.05 hodin
 2. Pressburg                     –  KVP Přerov                             10.00 hodin
 3. UP Olomouc            –  Pressburg                                      12.05 hodin
 4. KVP Přerov                   –  KPS Opava                              13.00 hodin
 5. KPS Opava              –  Pressburg                                      15.05 hodin
 6. UP Olomouc                 –  KVP Přerov                              16.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích : Bakala Martin, Nezhyba Lukáš
 
 
          
 
c/ 1. turnaj 1. ligy starších dorostenek – Strakonice 8. října 2011
 
sobota, 8. října 2011
 1. Fezko Strakonice           – Topolčany                                       08.30 hodin
 2. Slávia Hradec Králové  –  STEPP Praha                                 09.30 hodin
 3. Topolčany                        –  STEPP Praha                              11.00 hodin
 4. Fezko Strakonice           – Slávia Hradec Králové                   12.00 hodin
 5. Topolčany                        –  Slávia Hradec Králové                18.30 hodin
 1. Fezko Strakonice           – STEPP Praha                                 19.30 hodin
 
            Delegace rozhodčích : zajišťuje pořádající oddíl
 
 
 
d/ 1. turnaj Poháru ČSVP mladších žáků – Strakonice, 9. října 2011
 
neděle, 9. října 2011
 1. Fezko Strakonice „D“    – TJ Tábor                      08.00 hodin
 2.Fezko Strakonice„H“   –     TJ Tábor                     09.30 hodin
 3. Fezko Strakonice„D“  – Fezko Strakonice „H“   11.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích : zajišťuje pořádající oddíl
 
 
 
 
 
 
4.   různé - ostatní :
 
a/hlášenky utkání : žádáme všechny oddíly, aby všechny hlášenky zasílané na STK byly současně zasílány na všechny oddíly a delegované rozhodčí. V opačném případě bude  toto posuzováno jako porušení článku 42 bodu a) a uložena pokuta zde stanovená /samožřejmě ve stanoveném termínu/