Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 5/2010 – 2011 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

14. 10. 2010

1.     kontrola plnění bodů zápisů :

není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
2.     soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
II. liga muži
Spolchemie Ústí nad Labem
 
 
  
3.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 2. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Strakonice, 23. 10. 2010 
 
     08.00      Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha
     09.00      SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové
     10.45      Slávia Hr. Králové     – SK Slávia Praha
     11.45      Fezko Strakonice      – SK Děčín
     19.00      SK Děčín               – SK Slávia Praha
     20.00      Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
 
  
Hlášenka 1. turnaje skupiny B 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Olomouc, 23. 10. 2010
 
sobota 23. 10.
 
10.05         UP Olomouc            –  KPS Opava
            11.00          KVP Přerov              –  Kometa Brno
13.05         UP Olomouc            –  Kometa Brno
14.00          KPS Opava              –  KVP Přerov
           16.05         Kometa Brno           – KPS Opava
           17.00           UP Olomouc            – KVP Přerov
 
 
4.     výsledky utkání – turnajů :
 
1. liga dorostenců
 
 
Výsledky 1.turnaje  1. ligy dorostenců – Praha, Podolí 9. října 2010
 
SK Slávia Praha        – SK Děčín               10 :   9     (5 : 0/ 1 : 2/ 2 : 4/ 2 : 3) Šimek J. st., Šimek J. ml.
V čase 20:05 byl vyloučen hráč č. 6 Gáblik Filip družstva SK Děčín za napadení hráče bez zranění. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.2 trestáme hráče Gáblika zastavením činnosti na 4 utkání, tj. do 2. zápasu 2. turnaje 1. ligy dorostenců – 2 zápasy si hráč odpykal během turnaje.
  
Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové  12 :   5  (2 : 1/ 4 : 1/ 3 : 1/ 3 : 2)Šimek J. ml., Šustr
SK Slávia Praha        – Slávia Hradec Králové   7 :   7  (2 : 2/ 2 : 3/ 1 : 1/ 2 : 1) Šimek J. ml., Šustr
Fezko Strakonice      – SK Děčín                      20 : 10    (6 : 0/ 4 : 2/ 4 : 6/ 6 : 2) Šimek J. st., Šimek J. ml.
SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové      3 : 12   (0 : 2/ 1 : 4/ 2 : 3/ 0 : 3)Šimek J. st., Šustr
SK Slávia Praha        – Fezko Strakonice            2 : 22 (0 : 4/ 0 : 10/ 0 : 3/ 2 : 5)
Šimek J. st., Šustr
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „A“ po 1. turnaji
 
1.Fezko Strakonice          3     3     0     0      54 : 17       + 37    6 bodů
2.Slávia Hradec Králové  3     1     1     1      24 : 22       +   2   3 body
3.SK Slávia Praha           3     1     1     1      19 : 38       – 19    3 body
4.SK Děčín                      3     0     0      3      22 : 42       20   0 bodů
 
 
 
 
Výsledky 1.turnaje  1. ligy dorostenců – Přerov 9. – 10.   října 2010
 
KVP Přerov             – UP Olomouc           22 :   1   (6 : 0/ 6 : 1/ 6 : 0/ 4 : 0) Komínek, Hlobil
Kometa Brno          – KPS Opava             12 :   3    (3 : 1/ 2 : 0/ 5 : 0/ 2 : 2) Komínek, Hlobil
UP Olomouc            – Kometa Brno            4 : 16   (2 : 2/ 0 : 4/ 2 : 5/ 0 : 5)Přikryl
KVP Přerov             – KPS Opava              12 :   3   (3 : 1/ 3 : 1/ 4 : 1/ 2 : 0) Přikryl      
KVP Přerov              – Kometa Brno           11 :   8  (5 : 2/ 1 : 3/ 3 : 2/ 2 : 1) Komínek, Otáhal
UP Olomouc            – KPS Opava               2 : 16    (1 : 5/ 0 : 4/ 0 : 4/ 1 : 2) Komínek, Otáhal
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina „B“ po 1. turnaji
 
1. KVP Přerov          3        3        0        0        45 :  12        + 33    6 bodů
2. Kometa Brno        3        2        0        1        36 : 18         + 18   4 body
3. KPS Opava          3        1        0        2        22 :  26        –   4    2 body
1. UP Olomouc        3        0        0        3          7 : 54         47    0 bodů
 
  
5.     různé
 
a/ 3. turnaj 1. ligy dorostenců /13. – 14. 11. 2010/ – pořadatel SK Děčín bude po dohodě oddílů odehrán ve Strakonicích
 
b/ prosím všechny oddíly, aby v zápisech uváděly u hráčů alespoň počáteční písmeno jména hráče. Aby v případě dvou hráčů stejného příjmení nedocházelo k záměně.