Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 4/2010 – 2011(46/2010) ze schůze STK sekce mužů ČSVP,

7. 10. 2010

 

 
1.     kontrola plnění bodů zápisů :
 
není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
V přestupním termínu 1. – 15. 9. 2010 byly podány tyto žádosti o přestupy :
 
Jméno:                                  z oddílu                                            do oddílu                 
 
Preininger Tomáš           SK Slávia Praha                          STEPP Praha          
 
Neschválen
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1 a 2.2. – nebyl udělen souhlas mateřského oddílu.
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                   soutěž                       poznámka
 
Dubský Pavel           Fezko Strakonice      KVS Plzeň    2. liga mužů            30.6.2011
Dubský Pavel           Fezko Strakonice      KVS Plzeň       mladší dorci             30.6.2011
Mukenšnábl Dalibor   Fezko Strakonice      KVS Plzeň    2. liga mužů            30.6.2011
Chládek Petr            Fezko Strakonice      KVS Plzeň        mladší dorci             30.6.2011
Pešek Petr              Fezko Strakonice      KVS Plzeň         mladší dorci             30.6.2011
Täuber Jan             Fezko Strakonice      KVS Plzeň          mladší dorci             30.6.2011
Chládek Petr            Fezko Strakonice      KVS Plzeň         mladší dorci             30.6.2011
Vychopeň Jan          KVS Plzeň            Fezko Strakonice      1. liga dorci             30.6.2011
Buzu David             TJ Tábor                Fezko Strakonice      1. liga dorci             30.6.2011     
 
 
 
Vaverka                  STEPP Praha           Slávia Hr. Králové     1. liga dorci              neprojednán
Mareš Petr              SK Slávia Praha        SK Děčín                 1. liga dorci              neprojednán
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1 a 2.2.
 
 
 
 
3.     soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
I.liga dorostenci
 
UP Olomouc, Slávia Hradec Králové, KPS Opava, Kometa Brno
 
 
 
 
4.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel SK Slávia Praha, 9. 10. 2010 Praha - Podolí
                               
     10.00      SK Slávia Praha        – SK Děčín
     11.00      Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
     13.00      SK Slávia Praha        – Slávia Hradec Králové
     14.00      Fezko Strakonice      – SK Děčín
     16.00      SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové
     17.00      SK Slávia Praha        – Fezko Strakonice
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny B 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Přerov, 9. - 10.  10. 2010
 
sobota 9. 10.
 
        8.00     KVP Přerov              –  UP Olomouc
        9.00     Kometa Brno          –  KPS Opava
      19.00     UP Olomouc           – Kometa Brno
      20.00     KVP Přerov              – KPS Opava
 
neděle10. 10.
 
      8.00           KVP Přerov              – Kometa Brno
       9.00         UP Olomouc               – KPS Opava
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje skupiny A 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Strakonice, 23. 10. 2010 
 
    08.00      Fezko Strakonice      – SK Slávia Praha
     09.00      SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové
     10.45      Slávia Hr. Králové     – SK Slávia Praha
     11.45      Fezko Strakonice      – SK Děčín
     19.00      SK Děčín               – SK Slávia Praha
     20.00      Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
 
 
Hlášenka 1. turnaje skupiny B 1. ligy dorostenců 
 
Pořadatel Olomouc, 23. 10. 2010
 
sobota 23. 10.
 
10.05         UP Olomouc            –  KPS Opava
        11.00          KVP Přerov              –  Kometa Brno
13.05         UP Olomouc            –  Kometa Brno
14.00          KPS Opava              –  KVP Přerov
          16.05         Kometa Brno           – KPS Opava
          17.00           UP Olomouc            – KVP Přerov
 
 
 
 
5.     výsledky utkání – turnajů :
 
 
Přebor ČR žáci
 
 
Výsledky 1.turnaje  Přeboru ČR starších žáků – Děčín 2. října 2010
 
SK Děčín                 – SK Slávia Praha      0 :   7     (0 : 4/ 0 : 2/ 0 : 1/ 0 : 0) Kohout M., Sýkora A.
Fezko Strakonice      – SK Slavia Praha     1 : 17     (0 : 9/ 1 : 3/ 0 : 2/ 0 : 3)     Kohout M., Sýkora A.
SK Děčín                 – Fezko Strakonice     20 :   0     (4 : 0/ 5 : 0/ 7 : 0/ 4 : 0) Kohout M., Sýkora A.
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „A“ po 1. turnaji
 
1. SK Slávia Praha            2        2        0        0        24 :   1         + 23    4 body
2. SK Děčín                       2        1        0        1        20 :   7         + 13    2 body
3. Fezko Strakonice          2        0        0        2         1 : 37         – 36    0 bodů
 
Výsledky 1.turnaje  Přeboru ČR starších žáků – Olomouc 2. října 2010
 
UP Olomouc            – KPS Opava             7 :   6     (3 : 1/ 0 : 0/ 2 : 1/ 2 : 4) Bakala M.
Slávia Hradec Králové – KPS Opava       14 :   8     (4 : 1/ 2 : 2/ 6 : 4/ 2 : 1) Bakala M.
UP Olomouc    – Slávia Hradec Králové     6 : 12     (0 : 1/ 1 : 3/ 2 : 2/ 3 : 6)    Bakala M.
 
 
Tabulka Přeboru ČR starších žáků, skupina „B“ po 1. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové   2       2        0        0        26 :  14  + 12    4 body
2. UP Olomouc                  2       1        0        1        13 : 18      5    2 body
3. KPS Opava                   2        0        0        2        14 :  21  –   7    0 bodů
 
 
 
 
6.     různé
 
a/ Prosím všechny oddíly, aby zaslaly na odesílající adresu tohoto zápisu své e-mailové adresy, na které budou zápisy STK zasílány.