Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 36/2012 – 2013 (22/2013) ze schůze STK ČSVP

1.    kontrola plnění bodů zápisů 2012 – 2013 :

není ke kontrole žádný bod
 
 
2.    Soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2012 – 2013
 
a/ Pohár ČSVP mladších žáků
 
SK Slávia Praha – doplněk č. 3
 
  
 
3.    Hlášenky utkání a turnajů :
 
 
a/ Hlášenka 1. ligy mužů  – Strakonice 1. června  2013    OPRAVA !!!!!
 
Pořadatel : Fezko Strakonice 1.  června 2013 - 2. finále
 
Sobota 1. června 2013 :
 1. Fezko Strakonice             – SK Slávia Praha                 11.30 hodin
 2. Fezko Strakonice            – SK Slávia Praha                 17.30 hodin
 
Delegace rozhodčích :  Kopenec J., Dvořáček K.
 
  
b/ Hlášenka 1. ligy mužů – Hradec Králové 1. června  2013
 
Pořadatel : Slávia Hradec Králové 1.  června 2013 - 2. zápasy o 3. – 4. místo
 
sobota 1. června 2013
 
 1. Slávia Hradec Králové       – SKP Kometa Brno           10.00 hodin
 2. Slávia Hradec Králové       – SKP Kometa Brno          18.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Kohout M., Jarolím J.
 
  
c/ Hlášenka Přeboru ČR starších žáků  – Děčín 1. června  2013
 
Pořadatel : SK Děčín 1.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
sobota 1. června 2013 :
 
 1. SK Děčín                           – SK Slávia Praha                 09.00 hodin
 2. Slávia Hradec Králové    – Fezko Strakonice „A“         10.00 hodin
 3. SK Slávia Praha               – Slávia Hradec Králové       12.00 hodin
 4. SK Děčín                           – Fezko Strakonice „A“         13.00 hodin
 5. SK Slávia Praha               –  Fezko Strakonice „A“         15.00 hodin
 6. SK Děčín                          – Slávia Hradec Králové       16.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
   
d/ Hlášenka Přeboru ČR starších žáků  – Brno 2. června  2013
 
Pořadatel : SKP Kometa Brno  2.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 5. – 8. místo
 
Neděle 2. června 2013 :
 1. SKP Kometa Brno – STEPP Praha                      10.00 hodin
 2. TJ Tábor                           – Fezko Strakonice „B“         11.00 hodin
 3. STEPP Praha                    – Fezko Strakonice „B“         13.00 hodin
 4. SKP Kometa Brno – TJ Tábor                             14.00 hodin
 5. TJ Tábor                           – STEPP Praha                      16.00 hodin
 6. SKP Kometa Brno – Fezko Strakonice „B“         17.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
 
  
e/ Hlášenka 2. ligy mužů  – Strakonice 8. června  2013
 
Pořadatel : TJ Tábor 8. června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
sobota 8. června 2013
 
 1. TJ Tábor                             – KVS Plzeň                        09.00 hodin
 2. Spolchemie Ústí n/L.         – KVP Přerov                     10.00 hodin
 3. TJ Tábor                             – KVP Přerov                     12.00 hodin
 4. KVS Plzeň                           – Spolchemie Ústí n/L.     13.00 hodin
 5. KVS Plzeň                           – KVP Přerov                     15.00 hodin
 6. TJ Tábor                             – Spolchemie Ústí n/L.     16.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Šimek J. st., Matoušek V.
 
 f/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších dorostenců  – Hradec Králové 8. června  2013
 
Pořadatel : Slávia Hradec Králové 8.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
Sobota 8. června 2013 :
 1. Slávia Hradec Králové    – SK Slávia Praha                 10.00 hodin
 2. SK Slávia Praha               – SK Děčín                             12.00 hodin
 3. Slávia Hradec Králové    – SK Děčín                             14.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Dvořáček K.
 
 g/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Tábor 8. června  2013
 
Pořadatel : TJ Tábor 8. června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
sobota 8. června 2013
 
 1. TJ Tábor                             – Fezko Strakonice „A“     08.15 hodin
 2. SK Slávia Praha                  – Slávia Hradec Králové   09.15 hodin
 3. TJ Tábor                              – SK Slávia Praha              11.05 hodin
 4. Fezko Strakonice „A“          – Slávia Hradec Králové   11.55 hodin
 5. TJ Tábor                              – Slávia Hradec Králové   13.45 hodin
 6. Fezko Strakonice „A“          – SK Slávia Praha             14.35 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
  
h/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Děčín 8. června  2013
 
Pořadatel : SK Děčín 8.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 5. – 8. místo
 
sobota 8. června 2013 :
 1. SK Děčín                           – STEPP Praha                      09.30 hodin
 2. SKP Kometa Brno            – Fezko Strakonice „B“         10.20 hodin
 3. SKP Kometa Brno            – STEPP Praha                      12.10 hodin
 4. SK Děčín                           – Fezko Strakonice „B“         13.00 hodin
 5. STEPP Praha                    – Fezko Strakonice „B“         14.50 hodin
 6. SK Děčín                          – SKP Kometa Brno               15.40 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
                              
 
 
4.    Výsledky utkání a turnajů :
 
 
a/ 1. liga žen – Strakonice 25. května 2013
 
Pořadatel : Fezko Strakonice 25.  května 2013 - 9. kolo
 
 
Fezko Strakonice „A“     – Slávia Hradec Králové           15 :   9   (4 : 1; 3 : 1; 4 : 4; 4 : 3)
                                                                                                                 Šimek J. st., Šolc M.
 
Fezko Strakonice „A“     – Slávia Hradec Králové           16 : 13   (3 : 3; 3 : 5; 3 : 2; 7 : 3)
                                                                                                                 Šimek J. st., Šolc M.
 
 
Tabulka po předehrávce 10. kola :
 
1. Fezko Strakonice „A“         18     18       0       0                324 : 109        + 215             36 bodů
2. Slávia Hradec Králové       20     13       1       6                253 : 173        +   80             27 bodů
3. STEPP Praha „A“                18     12       0       6                213 : 152        +   61             24 bodů
4. Baník Sokolov                    18       7       0     11                196 : 216        –     20             14 bodů
5. STEPP Praha „M“               18      5       1     12                179 : 193        –     14             11 bodů
6. Fezko Strakonice „B“        20       0       0     20                 72 : 394        –   322               0 bod
 
    
b/ Pohár ČSVP mladších dorostenců – Praha 25. května 2013
 
Pořadatel : SK Slávia Praha  25. května 2013 , 3. turnaj o 1. – 4. místo
 
SK Slávia Praha                – SK Děčín                                 21 :    4    (6 : 1; 6 : 1; 7 : 1; 2 : 1)
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
KPS Opava                         – Slávia Hradec Králové             0 :    6    kontumačně
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
KPS Opava                         – SK Slávia Praha                        0 :    6    kontumačně
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
Slávia Hradec Králové       – SK Děčín                                18 :    3    (5 : 0; 4 : 1; 4 : 2; 5 : 0)
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
KPS Opava                         – SK Děčín                                    0 :    6    kontumačně
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
SK Slávia Praha                – Slávia Hradec Králové            27 :    1    (7 : 0; 4 : 1; 9 : 0; 7 : 0)
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
KPS Opava                         – SK Slávia Praha                        0 :    6    kontumačně
       Dvořáček K., Šimek J. ml.
 
Družstvo KPS Opava porušilo čl. 43 bod b) Soutěžního řádu vodního póla platného od 1. 9. 2011 tím, že nezajistilo řádný nástup družstva k zápasu.
 
STK v souladu s článkem 48 písm. b) Soutěžního řádu vodního póla platného od 1. 9. 2011 trestá družstvo KPS Opava v souladu se Sazebníkem trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2011 části Přestupky kolektivů, bodu č. 10.2. takto :
a)    kontumačním výsledkem 0 : 6
b)    Pořádkovou pokutou Kč 3.000,-- se splatností 11. 6. 2013
c)    Zastavením činnosti trenéra a kapitána družstva mladších dorostenců na 1 měsíc, tj. do 24. června 2013 – STK žádá o zaslání RP jmenovaných k zapsání trestů
 
V souladu s článkem 65 Soutěžního řádu vodního póla platného od 1. 9. 20111 /3 kontumační výsledky/ vylučujeme družstvo KPS Opava ze soutěže.
 
V souladu s článkem 66, písm. a) Soutěžního řádu vodního póla platného od 1. 9. 20111 je tabulka turnaje a soutěže následující :
 
Tabulka 3. turnaje :
 
1. SK Slávia Praha                 3       3       0       0                    54  :     5       +   49             6 bodů
2. Slávia Hradec Králové       3       2       0       1                    25  :   30       –       5             4 body
3. SK Děčín                             3       1       0       2                    13  :   39       –     26             2 body
4. KPS Opava                         3      0       0       3                      0  :   18       –    18             0 bod
 
 
Tabulka po 3. turnaji :
 
1. SK Slávia Praha                 9       8       0       1                  127  :    32      +   95             16 bodů
2. Slávia Hradec Králové       9       7       0       2                    90  :    83      +     7             14 bodů
3. SK Děčín                             9       1       0       8                    49  :  121      –     72              2 body
4. KPS Opava                         9      2       0       7                    62  :    92      –    30            vyloučeno
 
 
 
 
c/ Pohár ČSVP mladších dorostenců – Olomouc 25. května 2013
 
Pořadatel : SK UP Olomouc  25.  května 2013 , 3. turnaj o 5. – 7. místo
 
 
SK UP Olomouc                 – STEPP Praha                           16 : 13   (4 : 2; 1 : 3; 5 : 5; 6 : 3)
                                                                                                                 Jarolím J., Bakala M.
 
Fezko Strakonice              – STEPP Praha                           19 :    6    (3 : 3; 5 : 1; 6 : 0; 5 : 2)
                                                                                                                 Jarolím J., Bakala M.
 
V čase 1:35 vyloučen do konce zápasu s náhradníkem hráč č. 13 Krupička Vojtěch družstva STEPP Praha za „nelegálního hráče“ v hřišti. Rozhodčími zápasu posouzeno v souladu s STaP, přestupky jednotlivce, čl. 1 technické přestupky, dle kterého stanovili vyloučení do konce utkání s náhradníkem jako trest dostačující.
 
 
SK UP Olomouc                – Fezko Strakonice                     6 : 26    (2 : 4; 1 : 8; 2 : 6; 1 : 8)
                                                                                                                 Jarolím J., Bakala M.
 
 
 
 
Tabulka 2. kola :
 
1. Fezko Strakonice               2       2       0       0                    45  :   12       +   33             4 body
2. SK UP Olomouc                  2       1       0       1                    22  :   39       –    17             2 body
3. STEPP Praha                      2      0       0       2                    19  :   35       –    16             0 bod
 
 
Konečná tabulka :
 
1. Fezko Strakonice               6       6       0       0                  119  :    26      +   93             12 bodů
2. STEPP Praha                      6       2       0       4                    55  :    76      –    21              4 body
3. SK UP Olomouc                  6      1       0       5                    35  :  107      –    72              2 body
 
 
 
5.    Různé - ostatní :
 
 
a/udělení pokuty
 
    za porušení ustanovení článku 42 písm. a) při hlášení utkání 7. turnaje 2. ligy mužů 8. června 2013 uděluje STK v souladu s tímto ustanovením družstvu TJ Tábor pokutu Kč 200,--. Pokuta je splatná nejpozději 11. června 2013.