Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 35/2012 – 2013 (21/2013) ze schůze STK ČSVP

1.    kontrola plnění bodů zápisů 2012 – 2013 :

             a)    Pořádková pokuta SK Děčín
 
19/13 bod 4, písm. d) - Pořádková pokuta Kč 1.000,--
 
Pokuta uhrazena
 
b)    Pořádková pokuta SK Slávia Praha
 
20/13 bod 4, písm. a) - Pořádková pokuta Kč 200,--
 
Pokuta uhrazena
 
  
2.    Hlášenky utkání a turnajů :
 
 
a/ Hlášenka 1. ligy žen  – Strakonice 25. května  2013 ZMĚNA !!!!
 
Pořadatel : Fezko Strakonice 25.  května 2013 - 9. kolo
 
sobota 25. května 2013
 
 1. Fezko Strakonice  A“          – Slávia Hradec Králové   09.00 hodin
 2. Fezko Strakonice  A“          – Slávia Hradec Králové   11.45 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Šimek J. st., Šolc M.
 
     
b/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších dorostenců  – Praha - Vršovice 25. května  2013
 
Pořadatel : SK Slávia Praha 25.  května 2013 - 3. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
Sobota 25. května 2013 :
 1. SK Slávia Praha               – SK Děčín                             08.00 hodin
 2. KVS Opava                       – Slávia Hradec Králové       08.50 hodin
 3. SK Slávia Praha               – KVS Opava                         10.10 hodin
 4. Slávia Hradec Králové    – SK Děčín                             16.00 hodin
 5. KVS Opava                       – SK Děčín                             17.20 hodin
 6. SK Slávia Praha               – Slávia Hradec Králové       18.10 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Dvořáček K.
 
  
c/ Hlášenka Poháru ČsVP mladších dorostenců  – Olomouc 25. května  2013
 
Pořadatel : SK UP Olomouc 25.  května 2013 - 3. nadstavbový turnaj o 5. – 7. místo
 
Sobota 25. května 2013 :
 1. SK UP Olomouc                – STEPP Praha                      10.10 hodin
 2. Fezko Strakonice             – STEPP Praha                      12.10 hodin
 3. SK UP Olomouc                – Fezko Strakonice               14.10 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Jarolím J.
  
d/ Hlášenka 1. ligy mužů  – Strakonice 1. června  2013
 
Pořadatel : Fezko Strakonice 1.  června 2013 - 2. finále
 
Sobota 1. června 2013 :
 1. Fezko Strakonice             – SK Slávia Praha                 11.00 hodin
 2. Fezko Strakonice            – SK Slávia Praha                 18.30 hodin
 
Delegace rozhodčích :  Kopenec J., Dvořáček K.
 
  
d/ Hlášenka 1. ligy mužů – Hradec Králové 1. června  2013
 
Pořadatel : Slávia Hradec Králové 1.  června 2013 - 2. zápasy o 3. – 4. místo
 
sobota 1. června 2013
 
 1. Slávia Hradec Králové       – SKP Kometa Brno           10.00 hodin
 2. Slávia Hradec Králové       – SKP Kometa Brno          18.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  Kohout M., Jarolím J.
 
 
 e/ Hlášenka Přeboru ČR starších žáků  – Děčín 1. června  2013
 
Pořadatel : SK Děčín 1.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
sobota 1. června 2013 :
  
 1. SK Děčín                           – SK Slávia Praha                 09.00 hodin
 2. Slávia Hradec Králové    – Fezko Strakonice „A“         10.00 hodin
 3. SK Slávia Praha               – Slávia Hradec Králové       12.00 hodin
 4. SK Děčín                           – Fezko Strakonice „A“         13.00 hodin
 5. SK Slávia Praha               – Fezko Strakonice „A“         15.00 hodin
 6. SK Děčín                          – Slávia Hradec Králové       16.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
  
 
f/ Hlášenka Přeboru ČR starších žáků  – Brno 2. června  2013
 
Pořadatel : SKP Kometa Brno  2.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 5. – 8. místo
 
Neděle 2. června 2013 :
 1. SKP Kometa Brno           – STEPP Praha                      10.00 hodin
 2. TJ Tábor                           – Fezko Strakonice „B“         11.00 hodin
 3. STEPP Praha                    – Fezko Strakonice „B“         13.00 hodin
 4. SKP Kometa Brno             – TJ Tábor                             14.00 hodin
 5. TJ Tábor                           – STEPP Praha                      16.00 hodin
 6. SKP Kometa Brno            – Fezko Strakonice „B“         17.00 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
  
 
g/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Tábor 8. června  2013
 
Pořadatel : TJ Tábor 8.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo
 
sobota 8. června 2013
 
 1. TJ Tábor                             – Fezko Strakonice „A“     08.15 hodin
 2. SK Slávia Praha                  – Slávia Hradec Králové   09.15 hodin
 3. TJ Tábor                              – SK Slávia Praha              11.05 hodin
 4. Fezko Strakonice „A“          – Slávia Hradec Králové   11.55 hodin
 5. TJ Tábor                              – Slávia Hradec Králové   13.45 hodin
 6. Fezko Strakonice „A“          – SK Slávia Praha             14.35 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
  
h/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Děčín 8. června  2013
 
Pořadatel : SK Děčín 8.  června 2013 - 4. nadstavbový turnaj o 5. – 8. místo
 
sobota 8. června 2013 :
 
 1. SK Děčín                           – STEPP Praha                      09.30 hodin
 2. SKP Kometa Brno            – Fezko Strakonice „B“         10.20 hodin
 3. SKP Kometa Brno            – STEPP Praha                      12.10 hodin
 4. SK Děčín                           – Fezko Strakonice „B“         13.00 hodin
 5. STEPP Praha                    – Fezko Strakonice „B“         14.50 hodin
 6. SK Děčín                          – SKP Kometa Brno               15.40 hodin
 
            Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl
 
                         
3.    Výsledky utkání a turnajů :
 
 a/ 1. liga mužů – Praha - Vršovice 18. května 2013
 
Pořadatel : SK Slávia Praha 18.  května 2013 , 1. finále
  
SK Slávia Praha    – Fezko Strakonice  14 : 12   (3 : 4; 4 : 2; 3 : 4; 4 : 2)    Dvořáček K., MUDr. Mareš I.                                                                              
 
SK Slávia Praha     – Fezko Strakonice   6 :   4   (0 : 1; 1 : 1; 1 : 1; 4 : 1)     Dvořáček K., MUDr. Mareš I.
 
 
Tabulka finále :
 
1. SK Slávia Praha                 2       2       0       0      0          20  :   16        +  4                6 bodů
2. Fezko Strakonice               2       0       0       0      2          16  :   20        –   4                0 bod
 
  
 
b/ 1. liga mužů – Brno 18. května 2013
 
Pořadatel : SKP Kometa Brno 18.  května 2013 , 1. utkání o 3. – 4. místo
 
 
SKP Kometa Brno     – Slávia Hradec Králové     10 :   9 (4 : 3; 3 : 3; 2 : 2; 1 : 1)  Jarolím J., Kohout M.
 
SKP Kometa Brno      – Slávia Hradec Králové      14 : 13 (6 : 3; 3 : 1; 1 : 6; 3 : 3)   Penalty 3 : 1                          Jarolím J., Kohout M.
 
  
Tabulka o 3. – 4. místo :
 
1. SKP Kometa Brno              2       1       1       0      0          24  :   22        +   2               5 bodů
2. Slávia Hradec Králové       2       0       0       1      1          22  :   24        –    2               1 bod
 
  
c/ 1. liga žen – Praha 4. května 2013
 
Pořadatel : STEPP Praha „A“ 4.  května 2013 , předehrávka 9. kola
 
 
STEPP Praha „M“              – Baník Sokolov    4 :    8    (1 : 2; 2 : 1; 0 : 4; 1 : 1)  Jarolím J., Bakala M.
 
STEPP Praha „M“              – Baník Sokolov   10 :    8    (2 : 0; 2 : 2; 3 : 3; 3 : 3)   Jarolím J., Bakala M.
 
  
c/ 1. liga žen – Hradec Králové 18. května 2013
 
Pořadatel : Slávia Hradec Králové 18.  května 2013 , 10. kolo - předehrávka
 
 
Slávia Hradec Králové      – Fezko Strakonice „B“    13 :  4 (3 : 0; 1 : 0; 4 : 1; 5 : 3)Šimek J. st.
 
Slávia Hradec Králové      – Fezko Strakonice „B“    17 :  5(6 : 1; 4 : 1; 3 : 1; 4 : 2)Šimek J. st.
 
  
Tabulka po nedohraném 9. kole a předehrávce 10. kola :
 
1. Fezko Strakonice „A“         16     16       0       0                293 :   87        + 206             32 bodů
2. STEPP Praha „A“                18     12       0       6                213 : 152        +   61             24 bodů
3. Slávia Hradec Králové       18     13       1       4                231 : 142        +   89             27 bodů
4. Baník Sokolov                    18       7       0     11                196 : 216        –     20             14 bodů
5. STEPP Praha „M“               18      5       1     12                179 : 193        –     14             11 bodů
6. Fezko Strakonice „B“        20       0       0     20                 72 : 394        –   322               0 bod
 
  
b/ Pohár ČSVP mladších žáků – Hradec Králové 18. května 2013
 
Pořadatel : Slávia Hradec Králové 18.  května 2013 , 3. turnaj o 1. – 4. místo
 
 
Slávia Hradec Králové      – SK Slávia Praha   4 : 12    (2 : 2; 1 : 2; 0 : 3; 1 : 5)
 Koudelka P., Hendrychová A.
 
Fezko Strakonice „A“        – TJ Tábor    6 :    6    (0 : 2; 2 : 1; 2 : 2; 2 : 1)
                                 Koudelka P., Hendrychová A.
 
SK Slávia Praha             – Fezko Strakonice „A“   4 :    9  (1 : 2; 1 : 2; 2 : 2; 0 : 3)Koudelka P.
 
Slávia Hradec Králové      – TJ Tábor     6 :    8    (0 : 3; 2 : 1; 3 : 1; 1 : 3)                                     Koudelka P.
 
SK Slávia Praha              – TJ Tábor   7 :   8  (1 : 2; 0 : 2; 1 : 2; 5 : 2) 
     Koudelka P., Hendrychová A.
 
Slávia Hradec Králové      – Fezko Strakonice „A“   7 : 16 (1 : 5; 1 : 5; 2 : 2; 3 : 4)Koudelka P., Hendrychová A.
 
 
Tabulka o 1. – 4. místo 3. turnaje :
 
1. Fezko Strakonice „A“         3       2       1       0                   31  :   17        + 14               5 bodů
2. TJ Tábor                             3       2       1       0                   22  :   19        +   3               5 bodů
3. SK Slávia Praha                 3       1       0       2                   23  :   21        +    2               2 body
4. Slávia Hradec Králové       3       0       0       3                  17  :   36        –   19               0 bod
 
 
 
Tabulka o 1. – 4. místo po 3. turnaji :
 
1. Fezko Strakonice „A“         9       8       1       0                   93  :   47        + 46               17 bodů
2. TJ Tábor                             9       6       1       2                   75  :   65        + 10               13 bodů
3. SK Slávia Praha                 9       3       0       6                   51  :   68        –   17                6 body
4. Slávia Hradec Králové       9       0       0       9                  53  :   92        –   39                0 bod
 
  
c/ Pohár ČSVP mladších žáků – Strakonice 18. května 2013
 
Pořadatel : Fezko Strakonice 18.  května 2013 , 3. turnaj o 5. – 8. místo
 
 
Fezko Strakonice „B“        – SK Děčín                                  5 : 22    (2 : 5; 1 : 8; 1 : 5; 1 : 4)
                                                                                                                 Janeček J.
 
STEPP Praha                     – SKP Kometa Brno                    7 :    5    (4 : 4; 0 : 1; 1 : 0; 2 : 0)
                                                                                                                 Janeček J.
 
V čase 5:35 vyloučen do konce zápasu s náhradníkem hráč č. 10 Zezula Lukáš družstva SKP Komety Brno za „nelegálního hráče“ v hřišti. Rozhodčími zápasu posouzeno v souladu s STaP, přestupky jednotlivce, čl. 1 technické přestupky dle kterého stanovili vyloučení do konce utkání s náhradníkem jako trest dostačující.
 
 
STEPP Praha                     – SK Děčín                                  6 : 14    (0 : 5; 0 : 3; 4 : 1; 2 : 5)
                                                                                                                 Janeček J.
 
SKP Kometa Brno             – SK Děčín                                   3 :   7    (2 : 1; 0 : 2; 0 : 2; 1 : 2)
                                                                                                                 Janeček J.
 
Fezko Strakonice „B“        – STEPP Praha                            5 : 10    (1 : 0; 1 : 4; 2 : 1; 1 : 5)
                                                                                                                 Janeček J.
 
Fezko Strakonice „B“        – SK Děčín                                  5 : 19    (0 : 4; 1 : 7; 3 : 3; 1 : 5)
                                                                                                                 Janeček J.
 
 
Tabulka o 5. – 8. místo 3. turnaje :
 
1. SK Děčín                             3       3       0       0                   43  :   14        + 29               6 bodů
2. STEPP Praha                      3       2       0       1                   23  :   24        –    1               4 body
3. SKP Kometa Brno               3       1       0       2                   27  :   19        +    8               2 body
4. Fezko Strakonice „B“         3       0       0       3                  15  :   51        –   36               0 bod
 
 
 
Tabulka o 5. – 8. místo po 3. turnaji :
 
1. SK Děčín                             9       9       0       0                  142  :    40      + 102              18 bodů
2. STEPP Praha                      9       5       0       4                    66  :    85      –   19              10 bodů
3. SKP Kometa Brno               9       4       0       5                    78  :    75      +     3              8 bodů
4. Fezko Strakonice „B“         9       0       0       9                   43  :  129      –    86              0 bod