Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 34/2012 – 2013 (20/2013) ze schůze STK ČSVP

     
1. kontrola plnění bodů zápisů 2012 – 2013 :

a) Pořádková pokuta SK Děčín

19/13 bod 4, písm. d) - Pořádková pokuta Kč 1.000,--

splatnost 21. 5. 2013

2. Hlášenky utkání a turnajů :

a/ Hlášenka 1. ligy mužů  – Praha - Vršovice  18. května  2013

Pořadatel  : SK Slávia Praha 18.  května 2013  - 1. finále

sobota 18. května 2013 :
  1. SK Slávia Praha     –  Fezko Strakonice  10.00 hodin
  2. SK Slávia Praha     –  Fezko Strakonice  17.30 hodin

Delegace rozhodčích :  Dvořáček K., MUDr. Mareš I.

b/ Hlášenka 1. ligy mužů – Brno 18. května 2013

Pořadatel  : SKP Kometa Brno 18.  května  - 1. zápasy o 3. a 4. místo

sobota, 18. května 2013

  1. SKP Kometa Brno     –  Slávia Hradec Králové  11.30 hodin
  2. SKP Kometa Brno     –  Slávia Hradec Králové  19.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  Kohout M., Jarolím J.

c/ Hlášenka 1. ligy žen  – Hradec Králové  18. května  2013

Pořadatel  : Slávia Hradec Králové 18.  května 2013  - 9. kolo

sobota 18. května 2013

  1. Slávia Hradec Králové       –  Fezko Strakonice „B“      10.40 hodin
  2. Slávia Hradec Králové       –  Fezko Strakonice „B“      13.25 hodin

 Delegace rozhodčích :  Šimek J. st., Bakala M.


d/ Hlášenka 1. ligy žen  – Praha – Podolí  19. května  2013

Pořadatel  : STEPP Praha „M“ 19.  května 2013  - 9. kolo

neděle 19. května 2013

  1. STEPP Praha „M“       –  Baník Sokolov      11.00 hodin
  2. STEPP Praha „M“       –  Baník Sokolov      18.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  Kohout M., Bakala M


e/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Hradec Králové  18. května  2013

Pořadatel  : Slávia Hradec Králové 18.  května 2013  - 3. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo

sobota 18. května 2013

  1. Slávia Hradec Králové  –  SK Slávia Praha             09.00 hodin
  2. Fezko Strakonice „A“    –  TJ Tábor                        09.50 hodin
  3. SK Slávia Praha           –  Fezko Strakonice „A“      11.45 hodin
  4. Slávia Hradec Králové   –  TJ Tábor                         12.35 hodin
  5. SK Slávia Praha             –  TJ Tábor                         14.35 hodin
  6. Slávia Hradec Králové    –  Fezko Strakonice „A“      15.25 hodin

 Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl

f/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Strakonice  18. května  2013

Pořadatel  : Fezko Strakonice „B“ 18.  května 2013  - 3. nadstavbový turnaj o 5. – 8. místo

Sobota 18. května 2013 :
  1. Fezko Strakonice „B“  –  SK Děčín               08.00 hodin
  2. STEPP Praha             –  SKP Kometa Brno  09.00 hodin
  3. Fezko Strakonice „B“  –  SKP Kometa Brno  11.00 hodin
  4. STEPP Praha            –  SK Děčín                 12.00 hodin
  5. SKP Kometa Brno      –  SK Děčín                 18.00 hodin
  6. Fezko Strakonice „B“  –  STEPP Praha         19.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl

g/ Hlášenka 1. ligy žen  – Strakonice  25. května  2013

Pořadatel  : Fezko Strakonice 25.  května 2013  - 9. kolo

sobota 25. května 2013

  1. Fezko Strakonice  A“       –  Slávia Hradec Králové    11.15 hodin
  2. Fezko Strakonice  A“       –  Slávia Hradec Králové    18.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  Šimek J. st., Šolc M.

h/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších dorostenců  – Praha - Vršovice  25. května  2013

Pořadatel  : SK Slávia Praha 25.  května 2013  - 3. nadstavbový turnaj o 1. – 4. místo

Sobota 25. května 2013 :
  1. SK Slávia Praha     –  SK Děčín                     08.00 hodin
  2. KVS Opava      –  Slávia Hradec Králové        08.50 hodin
  3. SK Slávia Praha     –  KVS Opava                  11.10 hodin
  4. Slávia Hradec Králové    –  SK Děčín             16.00 hodin
  5. KVS Opava      –  SK Děčín                            17.20 hodin
  6. SK Slávia Praha     –  Slávia Hradec Králové 18.10 hodin

 Delegace rozhodčích :  Dvořáček K.

i/ Hlášenka Poháru ČsVP mladších dorostenců  – Olomouc  25. května  2013

Pořadatel  : SK UP Olomouc 25.  května 2013  - 3. nadstavbový turnaj o 5. – 7. místo

Sobota 25. května 2013 :
  1. SK UP Olomouc      –  STEPP Praha      10.10 hodin
  2. Fezko Strakonice     –  STEPP Praha      12.10 hodin
  3. SK UP Olomouc      –  Fezko Strakonice  14.10 hodin

 Delegace rozhodčích :  Jarolím J.

j/ Hlášenka 1. ligy mužů – Hradec Králové  1. června  2013

Pořadatel  : Slávia Hradec Králové 1.  června 2013  - 2. zápasy o 3. – 4. místo

sobota 1. června 2013

  1. Slávia Hradec Králové       –  SKP Kometa Brno          10.00 hodin
  2. Slávia Hradec Králové       –  SKP Kometa Brno           18.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  Kohout M., Jarolím J.

k/ Hlášenka Přeboru ČR starších žáků  – Brno 2. června  2013

Pořadatel  : SKP Kometa Brno  2.  června 2013  - 4. nadstavbový turnaj o 5. –  8. místo

Neděle 2. června 2013 :
  1. SKP Kometa Brno –  STEPP Praha            10.00 hodin
  2. TJ Tábor               –  Fezko Strakonice „B“ 11.00 hodin
  3. STEPP Praha       –  Fezko Strakonice „B“ 13.00 hodin
  4. SKP Kometa Brno –  TJ Tábor                    14.00 hodin
  5. TJ Tábor                –  STEPP Praha            16.00 hodin
  6. SKP Kometa Brno –  Fezko Strakonice „B“ 17.00 hodin

 Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl


l/ Hlášenka Poháru ČSVP mladších žáků  – Tábor  8. června  2013

Pořadatel  : TJ Tábor 8.  června 2013  - 4. nadstavbový turnaj o 1. –  4. místo

sobota 8. června 2013

  1. TJ Tábor      –  Fezko Strakonice „A“                08.15 hodin
  2. SK Slávia Praha –  Slávia Hradec Králové        09.15 hodin
  3. TJ Tábor             –  SK Slávia Praha                11.05 hodin
  4. Fezko Strakonice „A“ –  Slávia Hradec Králové11.55 hodin
  5. TJ Tábor                  –  Slávia Hradec Králové  13.45 hodin
  6. Fezko Strakonice „A“  –  SK Slávia Praha        14.35 hodin

 Delegace rozhodčích :  zajišťuje pořádající oddíl

3. Výsledky utkání a turnajů :

a/ 2. liga mužů – Děčín 11.  května 2013

Pořadatel  : SK Děčín  11.  května  - 5. turnaj

SK Děčín –  Spolchemie Ústí n/L.  12  :  21   (2 : 4; 2 : 5; 2 : 6; 6 : 6)
    Šimek J. st., Kohout M.

TJ Tábor –  STEPP Praha   13  :  11   (2 : 3; 2 : 3; 6 : 2; 3 : 3)
    Šimek J. st., Kohout M.

SK Děčín –  TJ Tábor   12  :  14   (3 : 2; 2 : 4; 2 : 3; 5 : 5)
    Šimek J. st., Kohout M.
V čase 24:24 byl vyloučen hráč č. 3 Novák David družstva TJ Tábor za kritiku rozhodčího a následně za urážku. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2011 čl. 5.3. trestáme hráče Davida Nováka zastavením činnosti na 3 utkání /1 zápas odpykán v turnaji/.

V čase 27:43 byl vyloučen hráč č. 4  Rouček Petr družstva SK Děčín za trvale nečistou hru. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2011 čl. 6.1. trestáme hráče Petra Roučka zastavením činnosti na 4 utkání /1 zápas odpykán v turnaji/.

STEPP Praha         –  Spolchemie Ústí n/L.    7  :  14    (0 : 4; 0 : 6; 5 : 2; 2 : 2)
    Šimek J. st., Kohout M.

TJ Tábor         –  Spolchemie Ústí n/L.    6  :  16    (1 : 2; 0 : 6; 2 : 4; 3 : 4)
    Šimek J. st., Kohout M.

SK Děčín –  STEPP Praha    13  :    8   (3 : 1; 2 : 3; 6 : 2; 2 : 2)
    Šimek J. st., Kohout M.

Tabulka 5. kola :

1. Spolchemie Ústí n/L. 3       3       0       0      51 : 25  +  26    6 bodů
2. TJ Tábor                    3       2       0       1     33 : 39  –     6   4 body
3. SK Děčín                    3       1       0       2     37 : 43  –     6   2 body
4. STEPP Praha            3       0       0       3      26 : 40  –   14   0 bod

Tabulka po 5. kole :

1. Spolchemie Ústí n/L.   9       8       0       1   146 :   69 +  77   16 bodů
2. KVP Přerov                  9       6       1       2   113 : 101 +  12  13 bodů
3. TJ Tábor                      9       5       0       4     99 : 106 –     7  10 bodů
3. SK Děčín                    12       4       1       7   120 : 136 –   16     9 bodů
5. STEPP Praha             12       3       0       9   107 : 160 –   53    6 bodů
6. KVS Plzeň                     9       3       0       6     84 :   97 –   13    6 bodů

b/ Přebor ČR starších žáků – Praha 11.  května 2013

Pořadatel  : SK Slávia Praha 11.  května 2013 , 3. turnaj o 1. – 4. místo

SK Slávia Praha –  Fezko Strakonice „A“    8  :    6    (2 : 1; 0 : 2; 3 : 3; 3 : 0)
                       Šimek J. ml.

SK Děčín         –  Slávia Hradec Králové   3  :  10    (1 : 2; 1 : 2; 0 : 2; 1 : 4)
                       Šimek J. ml.

SK Slávia Praha –  SK Děčín     6  :    4    (3 : 0; 3 : 0; 0 : 0; 0 : 4)
                       Šimek J. ml.

Fezko Strakonice „A“ –  Slávia Hradec Králové   5  :    8    (1 : 1; 2 : 2; 2 : 1; 0 : 4)
                       Blažek M.

SK Slávia Praha –  Slávia Hradec Králové   2  :    7    (0 : 0; 0 : 2; 1 : 3; 1 : 2)
                       Kadlec M.

SK Děčín –  Fezko Strakonice „A“    1  :    5    (0 : 0; 0 : 1; 0 : 3; 1 : 1)
                       Blažek M.

Tabulka o 1. – 4. místo  3. turnaje :

1. Slávia Hradec Králové      3       3       0       0    25  :   10  +  15  6 bodů
2. SK Slávia Praha                3       2       0       1    16  :   17  –    1  4 body
3. Fezko Strakonice „A“        3       1       0       2    16  :   17   –    1  2 body
4. SK Děčín                           3       0       0       3     8  :   21   –   13  0 bod

Tabulka o 1. – 4. místo po 3. turnaji :

1. Slávia Hradec Králové    9       9       0       0   114  :   32  +  82  18 bodů
2. SK Slávia Praha              9      5       0       4      58  :   61  –    3  10 bodů
3. Fezko Strakonice „A“       9      4       0       5      51  :   74  –  23    8 bodů
4. SK Děčín                          9      0       0       9     40  :   96  –   56    0 bod

c/ Přebor ČR starších žáků – Praha - Podolí 11. května 2013

Pořadatel  : STEPP Praha 11.  května 2013 , 3. turnaj o 5. – 8. místo

STEPP Praha –  Fezko Strakonice „B“    6  :    5    (2 : 0; 2 : 1; 2 : 0; 0 : 4)
                       Berec M.

SKP Kometa Brno        –  TJ Tábor    15  :    0    (3 : 0; 2 : 0; 4 : 0; 6 : 0)
                       Berec M.

STEPP Praha –  SKP Kometa Brno    2  :    5    (1 : 0; 0 : 2; 1 : 1; 0 : 2)
                       Rezek  Š.

Fezko Strakonice „B“        –  TJ Tábor    15  :    4    (4 : 1; 2 : 0; 5 : 2; 4 : 1)
                       Rezek  Š.


Fezko Strakonice „B“ –  SKP Kometa Brno    5  :    6    (2 : 2; 1 : 1; 1 : 2; 1 : 1)
                       Rezek  Š.

STEPP Praha          –  TJ Tábor    15  :    2    (3 : 0; 4 : 1; 6 : 1; 2 : 0)
                       Rezek  Š.

Tabulka o 5. – 8. místo  3. turnaje :

1. SKP Kometa Brno            3       3       0       0    26  :     7 +  19  6 bodů
2. STEPP Praha                   3       2       0       1    23  :   12 +  11  4 body
3. Fezko Strakonice „B“        3       1       0       2    25  :   16 +    9  2 body
4. TJ Tábor                           3       0       0       3     6  :   45 –   39  0 bod


Tabulka o 5. – 8. místo  po 3. turnaji :

1. STEPP Praha              9       8       0       1    85  :    39 +  46  16 bodů
2. SKP Kometa Brno        9       6       0       3    93  :    56 +  37  12 bodů
3. Fezko Strakonice „B“   9       4       0       5    88  :    78 +  10    8 bodů
4. TJ Tábor                       9      0       0       9   36  :  129 –   93    0 bod

4. Různé - ostatní :

a/udělení pokuty

    za porušení ustanovení článku 42 písm. a) při hlášení utkání 4. turnaje Poháru ČSVP mladcích dorostenců  25. května 2013 uděluje STK v souladu s tímto ustanovením družstvu SK Slávia Praha pokutu Kč 200,--. Pokuta je splatná nejpozději 28. května 2013.