Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 34/2010 – 2011(19/2011) ze schůze STK sekce mužů ČSVP

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

12/11 námitka KVS Přerov
 
      Vzhledem k tomu, že STK neobdržela konečné stanovisko žádné komise, zůstává ve výsledcích výsledek dle zaslaného zápisu o utkání.
 
 13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 18/11 neuspořádání 3. turnaje 1. ligy dorostenců
 
Dle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010, části přestupky kolektivů, bodu 15 trestáme oddíl SK Děčín uložením pořádkové pokuty Kč 1.000,--. Splatnost pokuty 1. června 2011.
 
 
2.   výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga mužů
 
Výsledky 2. finálového turnaje – Hradec Králové 14. – 15. 5. 2011
 
Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice  11 : 10      (4 : 5/ 2 : 2/ 4 : 2/ 1 : 1)        Jarolím J., Kohout M.
SK Slávia Praha        – UP Olomouc            16 : 10      (3 : 5/ 5 : 0/ 3 : 3/ 5 : 2)        Jarolím J., Kohout M.
Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha     11 :  9      (5 : 2/ 1 : 4/ 4 : 1/ 1 : 2)        Jarolím J., Kohout M.
Fezko Strakonice     – UP Olomouc                20 :  4      (6 : 1/ 3 : 0/ 6 : 0/ 5 : 3)        Jarolím J., Kohout M.
SK Slávia Praha        – Fezko Strakonice         5 :  9      (2 : 1/ 1 : 3/ 1 : 2/ 1 : 3)        Jarolím J., Kohout M.
Slávia Hradec Králové         – UP Olomouc      23 :  6    (4 : 2/ 4 : 1/ 8 : 2/ 7 : 1)        Jarolím J., Kohout M.
V čase 18:12 byl vyloučen hráč č. 8 Dobeš J. družstva UP Olomouc za kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010 čl. 4.2. trestáme hráče Dobeše J. zastavením činnosti na 2 utkání.
 
 
Tabulka finálové skupiny 1. ligy mužů v 2. turnaji :
 
1. Slávia Hradec Králové   3        3        0        0        0     45 :  25   + 20   9 bodů
2. Fezko Strakonice           3        2        0        0        1     39  :  20  + 19   6 bodů
4. SK Slávia Praha            3        1        0        0        2      30 :  30        0   3 body
4. UP Olomouc                  3        0        0        0        3      20  : 59    – 39  0 bodů
 
 
Tabulka finálové skupiny 1. ligy mužů po 2. turnaji :
 
1. Fezko Strakonice          6       5       0       0      1    89 :    32   + 57   21 bodů
2. Slávia Hradec Králové  6       5       0       0      1    74  :    54  + 20   17 bodů
4. SK Slávia Praha           6       2       0       0       4    61 :    65  –   4      9 bodů
4. UP Olomouc                6        0       0       0       6    32  : 105   – 73     1 bod
 
 
3.   Hlášenky utkání – turnajů :
 
Hlášenka  baráže o 1. ligu mužů :
 
Pořadatel STEPP Praha  –  21. května  2011
 
     10:00    STEPP Praha             – Kometa Brno
     18:00    STEPP Praha             – Kometa Brno
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Šimek J. st.
 
  
Hlášenka  2. turnaje finálové skupiny „Přeboru ČR starších žáků“ 
 
Pořadatel SK Slávia Praha  –  Praha – Vršovice 21. května  2011
 
     08:00    SK Slávia Praha          – SK Děčín
     09:10    SK Slávia Praha         – Slávia Hradec Králové
     10:20    Slávia Hradec Králové – SK Děčín
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
  
Hlášenka  2. turnaje  skupiny  o 4. – 6. místo „Přeboru ČR starších žáků“ 
 
Pořadatel KPS Opava  –  22. května  2011
 
     08:00    KPS Opava              – Fezko Strakonice
     10:00    UP Olomouc             – Fezko Strakonice
     12:00    KPS Opava              – UP Olomouc
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
  
Hlášenka 3. turnaje finálové skupiny „Poháru ČSVP mladších žáků“ 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  –  28. 5.  2011
 
     09:00    Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha
     09:45    Fezko Strakonice        – SK Děčín
     11:30    Slávia Hradec Králové – SK Děčín
     12:15    SK Slávia Praha         – Fezko Strakonice
     14:00    SK Děčín                   – SK Slávia Praha
     14:45    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
  
Hlášenka 2. turnaje „Poháru ČSVP mladších žáků“ skupiny o 5. – 6. místo
 
Pořadatel STEPP Praha  –  28. 5.  2011
 
     12:30    STEPP Praha            – TJ Tábor
     18:15    STEPP Praha            – TJ Tábor

Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
  
4.   ostatní :
 
a/ delegace rozhodčích na zbývající turnaje :
 
 3. turnaj 1. ligy mužů – Praha 28.–29. 5. 2011 : Dvořáček K., Štefunda Zd.
 4. turnaj 1. ligy mužů – Strakonice 11.–12. 6. 2011:Dvořáček K., Kohout M.