Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 33/2010 – 2011(18/2011) ze schůze STK sekce mužů ČSVP

14. 5. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

12/11 námitka KVS Přerov
 
      Vzhledem k tomu, že STK neobdržela konečné stanovisko žádné komise, zůstává ve výsledcích výsledek dle zaslaného zápisu o utkání.
 
 
 
13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
 
2.   výsledky utkání – turnajů :
 
1. liga dorostenců
 
 
Výsledky 4. turnaje  skupiny o 1. – 4. místo 1. ligy dorostenců – Přerov 7. – 8. května 2011
 
KVP Přerov             – Kometa Brno                18 :     8    (5 : 1/ 5 : 3/ 2 : 3/ 6 : 1) Šimek J. st., Kohout M.
Fezko Strakonice     – Slávia Hradec Králové        0 :     6    kontumačně Družstvo se dostavilo po čekací době
Fezko Strakonice     – Kometa Brno                11 :     6     (0 : 2/ 3 : 3/ 3 : 0/ 5 : 1) Šimek J. st., Kohout M. 
KVP Přerov          – Slávia Hradec Králové     13 :   10    (3 : 2/ 5 : 2/ 2 : 3/ 3 : 3) Šimek J. st., Kohout M.
Slávia Hradec Králové – Kometa Brno               7 :     9     (3 : 3/ 1 : 1/ 1 : 3/ 2 : 2) Šimek J. st., Kohout M.
KVP Přerov             – Fezko Strakonice            8 :   10    (1 : 2/ 4 : 2/ 0 : 1/ 3 : 5) Šimek J. st., Kohout M.
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo v 4. turnaji
 
1. KVP Přerov                   3        2        0        1        39 : 28        + 11  4 body
2. Fezko Strakonice          3        2        0        1        21 : 20        +   1   4 body
3. Kometa Brno                 3        1        0        2        23 : 36        13     2 body
4. Slávia Hradec Králové   3        1        0        2        23 : 22        +    1  2 body
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo po 4. turnaji
 
1. Fezko Strakonice         12      10      1        1        156  :  95     + 61   21 bodů
2. KVP Přerov                   12      6       1        5        150 : 139     + 11    13 bodů
3. Slávia Hradec Králové  12      5       1        6        105  : 117     12   11 bodů
4. Kometa Brno                 12      1       1      10        103 : 163     60     3 body
 
 
 
Výsledky 4. turnaje  skupiny o 5. – 8. místo 1. ligy dorostenců – Praha 7. května 2011
 
SK Slávia Praha        – SK Děčín                     10 :   5     (2 : 1/ 2 : 0/ 3 : 2/ 3 : 2) Šimek J. st., Šustr V.
UP Olomouc          – KPS Opava                    0 : 26     (0 : 8/ 0 : 4/ 0 : 8/ 0 : 6) Šimek J. st.
SK Děčín               – KPS Opava                    2 : 13    (1 : 4/ 0 : 2/ 1 : 2/ 0 : 5) Šimek J. st.
SK Děčín                 – UP Olomouc                 23 :    2     (4 : 0/ 6 : 1/ 7 : 0/ 6 : 1) Šimek J. st.
SK Slávia Praha        – KPS Opava                   6 :     7   (2 : 1/ 2 : 2/ 1 : 2/ 1 : 2) Šimek J. st.
SK Slávia Praha        – UP Olomouc                 17 :   7     (5 : 2/ 4 : 4/ 4 : 0/ 4 : 1) Šimek J. st.
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 5. – 8. místo v 4. turnaji
 
1. KPS Opava             3        3        0        0        46 :  8         + 38      6 bodů
2. SK Slávia Praha      3        2        0        1        33 : 19         + 14     4 body
3. SK Děčín                 3        1        0        2        30 : 25         +   5     2 body
4. UP Olomouc            3        0        0        3        9 :  66         57      0 bodů
 
 
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 5. – 8. místo po 4. turnaji
 
1. KPS Opava                   9        8        0        1      144 :  53        +   91 16 bodů
2. SK Děčín                       9        6        0        3      125 :  81         +   44 12 bodů
3. SK Slávia Praha            9        4        0        5      110 :  88         +   22  8 bodů
4. UP Olomouc                  9        0        0        9        46 : 203        157   0 bodů
 
 
 
3. turnaj  skupiny o 5. – 8. místo 1. ligy dorostenců – Děčín 23. dubna 2011
 SK Děčín tento turnaj neuspořádal. Družstva se nedohodla na výměně pořadatelství ani nepřistoupila na Děčínem navrhovaný náhradní termín je soutěž ukončena bez výsledků 3. turnaje. Dle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010, části přestupky kolektivů, bodu 15 trestáme oddíl SK Děčín uložením pořádkové pokuty Kč 1.000,--. Splatnost pokuty 1. června 2011.
 
  
Konečné pořadí 1. ligy starších dorostenců 2010 - 2011
 
1. Fezko Strakonice                     
2. KVP Přerov                                
3. Slávia Hradec Králové          
4. Kometa Brno                 
5. KPS Opava                                 
6. SK Děčín                         
7. SK Slávia Praha                      
8. UP Olomouc                  
 
 
 
 
Pohár ČSVP mladších žáků :
 
Výsledky 2. turnaje  skupiny o 1. – 4. místo, Děčín 7. května 2011
 
 
SK Děčín                 – SKl Slávia Praha              2 : 11     (1 : 3/ 0 : 3/ 1 : 3/ 0 : 2) Kadlec M.
Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice        13 :   6     (2 : 1/ 2 : 2/ 4 : 2/ 5 : 1) Kadlec M.
SK Děčín                 – Fezko Strakonice           3 : 11     (0 : 5/ 2 : 1/ 1 : 3/ 0 : 2) Kadlec M.
Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha          10 :   8     (1 : 2/ 3 : 2/ 2 : 2/ 4 : 2) Kadlec M.
SK Slávia Praha        – Fezko Strakonice          18 :   2     (3 : 0/ 5 : 0/ 7 : 0/ 3 : 2) Kadlec M.
SK Děčín                 – Slávia Hradec Králové       1 : 12     (1 : 2/ 0 : 2/ 0 : 2/ 0 : 6) Kadlec M.
 
 
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo v 2. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové    3        3        0        0        35 : 15        + 20    6 bodů
2. SK Slávia Praha             3        2        0        1        37 : 14         + 23  4 body
3. Fezko Strakonice           3        1        0        2        19 : 34        – 15      2 body
4. SK Děčín                       3        0        0        3        6  : 34         – 28     0 bodů
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo po 2. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové    6        5        0        1        67 : 29        + 38   10 bodů
2. SK Slávia Praha             6        4        0        2        59 : 26         + 33  8 bodů
3. Fezko Strakonice           6        3        0        3        41 : 52        – 11      6 bodů
4. SK Děčín                       6        0        0        6        13 : 73         – 60     0 bodů
 
 
 
Výsledky 1. turnaje  skupiny o 5. – 6. místo, Tábor 7. května 2011
 
TJ Tábor                          – SK Slávia Praha     11 :   2     (1 : 0/ 3 : 1/ 4 : 0/ 3 : 1) Dohnal P., Oravec J.
TJ Tábor                          – SK Slávia Praha       8 :   7      (3 : 0/ 1 : 1/ 1 : 2/ 3 : 4) Dohnal P., Oravec J.
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo v 1. turnaji
 
1. TJ Tábor                     2        2        0        0        19 :  9         + 10    4 body
2. STEPP Praha              2        0        0        2        9 : 19          – 10    0 bodů
 
 
 
 
3.   Hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 2. turnaje nadstavbové části 1. ligy mužů o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  –  14. 5. – 15. 5.  2011
 
Sobota: 14. května 2011
 
     10:00    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
     11:15    SK Slávia Praha            – UP Olomouc
     17:30    Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha
     18:45    Fezko Strakonice         – UP Olomouc
 
Neděle: 15. května 2011
 
     08:00    SK Slávia Praha          – Fezko Strakonice
     09:15    Slávia Hradec Králové – UP Olomouc
 
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Jarolím J.
 
 
 
 
Hlášenka 3. turnaje finálové skupiny „Poháru ČSVP mladších žáků“ 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  –  28. 5.  2011
 
 
     09:00    Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha
     09:45    Fezko Strakonice        – SK Děčín
     11:30    Slávia Hradec Králové – SK Děčín
     12:15    SK Slávia Praha         – Fezko Strakonice
     14:00    SK Děčín                   – SK Slávia Praha
     14:45    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje „Poháru ČSVP mladších žáků“ skupiny o 5. – 6. místo
 
Pořadatel STEPP Praha  –  28. 5.  2011
 
     12:30    STEPP Praha            – TJ Tábor
     18:15    STEPP Praha            – TJ Tábor

Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
  
4.   ostatní :
 
 
a/ Baráž o 1. ligu – rozhodnutí hrací komise  :
Na základě odmítnutí účasti KVP Přerov a STEPP Praha „B“, se baráž o 1. ligu mužů 2011 - 2012 uskuteční v původním termínu pro 1.kolo baráže tj. 21.-22.5.11  jako dvojzápas zbylých družstev. Pořádajícím oddílem bude STEPP Praha „C“ a 2. účastníkem družstvo Kometa Brno .
1. turnaj  21. – 22. 5. 2011   pořadatel STEPP Praha „C“
 
 
 
            b/ delegace rozhodčích na zbývající turnaje :
                 3. turnaj 1. ligy mužů – Praha : Dvořáček K., Štefunda Zd.
                 4. turnaj 1. ligy mužů – Strakonice : Dvořáček K., Kohout M.
 
                 Baráž o 1. ligu – Praha : Šimek J. st., Kopenec J.