Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 31/2010 – 2011(16/2011) ze schůze STK sekce mužů ČSVP

4. 5. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

12/11 námitka KVS Přerov
 
      Vzhledem k tomu, že STK neobdržela konečné stanovisko žádné komise, zůstává ve výsledcích výsledek dle zaslaného zápisu o utkání.
 
13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
14/11 Baráž o 1. ligu :
 
1. turnaj       21. – 22. 5. 2011   pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem
2. turnaj       04. – 05. 6. 2011  pořadatel STEPP Praha „C“
 
Oddíl Spolchemie Ústí nad Labem sdělil na adresu STK, že vzhledem k tomu, že nechtějí v příštím ročníku soutěže hrát 1. ligu z baráže odstupují.
 
            Vzhledem k aktuálnímu stavu, žádáme hrací komisi o rozhodnutí  a stanovení hracího systému baráže.
 
  
 
 
15/11 1. liga dorostenců :
 
 
Kometa Brno - Fezko Strakonice   11 : 15     (2 : 3/ 3 : 4/ 3 : 4/ 3 : 4)                 Petřík M., Holeš P.
V poznámkách zápisu z utkání :
Trenér Strakonic nazývá po zápase rozhodčí a org. Tým Brna „zmrdy“ a kritizuje vykon rozhodčí. Při předávání zápisu slovně napaden trenér Strakonic – přítomen trenér Slávie Hradec Králové Lukáš Šipka.
Podle Sazebníku trestů a pokut čl.  4.1. trestáme trenéra Strakonic Josefa Janečka zastavením činnosti na 2 utkání.
Pro rozhodnutí k slovnímu napadení ze strany stolku pořádajícího oddílu žádáme o vyjádření trenéra Slávie Hradec Králové Lukáše Šipku.
 
Vzhledem k tomu, že trenér Slávie Hradec Králové Lukáš Šipka potvrdil rozhodčím utkání zapsané i slovní napadení trenéra Strakonic ze strany stolku pořadatele, trestáme podle Sazebníku trestů a pokut čl.  4.1. zapisovatele p. Petříka zastavením činnosti na 2 utkání. Žádám oddíl Komety Brno o zaslání registračního průkazu p. Petříka pro zapsání trestu.
 
 
2.   soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
Pohár ČSVP mladších žáků
 
         TJ Tábor
           
 
3.   výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga dorostenců
  
Výsledky 3. turnaje  skupiny o 1. – 4. místo 1. ligy dorostenců – Strakonice 23. dubna 2011
 
Fezko Strakonice     – KVP Přerov    10 :    9     (4 : 1/ 2 : 1/ 4 : 3/ 0 : 4)
Šimek J. st., Kohout M.
Kometa Brno           – Slávia Hradec Králové   2 :    7    (2 : 0/ 0 : 2/ 0 : 3/ 0 : 2) Petřík M., Holeš P.
KVP Přerov             – Slávia Hradec Králové  10 :   12  (2 : 3/ 1 : 3/ 2 : 4/ 5 : 2) Petřík M., Holeš P.
Fezko Strakonice     – Kometa Brno       9 :     4     (2 : 0/ 3 : 2/ 1 : 0/ 3 : 2)
Šimek J. st., Kohout M.
KVP Přerov             – Kometa Brno     17 :     2    (5 : 0/ 4 : 0/ 4 : 2/ 4 : 0)
Petřík M., Holeš P.
V zápase byl vyloučen hráč č. 8 Gazda Gabriel družstva KVP Přerov za trvale nečistou hru. Podle Sazebníku trestů a pokut čl. 6.1. trestáme hráče Gabriela Gazdu zastavením činnosti na 1 utkání.  
 
Fezko Strakonice     – Slávia Hradec Králové  15 :    12  (5 : 3/ 4 : 2/ 5 : 3/ 1 : 4) Jarolím J., Petřík M.
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo v 3. turnaji
 
1. Fezko Strakonice          3     3        0        0        51 : 27        +  24    6 bodů
2. Slávia Hradec Králové  3     2        0        1        30 : 34        –    4    4 body
3. KVP Přerov                   3     1        0        2        42 : 45           3     2 body
4. Kometa Brno                3      0        0        3        31 : 48         17     0 bodů
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo po 3. turnaji
 
1. Fezko Strakonice          9   8   1   0   135 : 75       + 60   17 bodů
2. Slávia Hradec Králové  9   4   1   4     82 : 95       13    9 bodů
3. KVP Přerov                   9   4   1   4    111 : 111         0    9 bodů
4. Kometa Brno                 9   0   1   8      80  : 12      47    1 bod
 
 
  
4.   Hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 1. turnaje nadstavbové části 1. ligy mužů o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  30. 4. – 1. 5.  2011
  
Sobota: 30. dubna 2011
     14:00   UP Olomouc               – Fezko Strakonice
     16:00   SK Slávia Praha           – Slávia Hradec Králové
     18:15   UP Olomouc               – Slávia Hradec Králové
     19:30   Fezko Strakonice                  – SK Slávia Praha
 
Neděle: 1. května 2011
     09:00    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
     10:15    UP Olomouc              – SK Slávia Praha
 
Delegovaní rozhodčí : Dvořáček K., Štefunda Zd., Kopenec J.
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje nadstavbové části Přeboru ČR starších žáků o 4. – 6. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  30.   4. 2011
 
     13:00 UP Olomouc                – Fezko Strakonice
     15:15 Fezko Strakonice                   – KPS Opava
     17:15  UP Olomouc                – KPS Opava
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
Výměna pořadatelství po dohodě zúčastněných družstev
 
  
Hlášenka 2. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel SK Děčín  –  7. 5. 2011
 
       8.00    SK Děčín                    – SK Slávia Praha  
       8.45    Slávia Hr. Králové       – Fezko Strakonice
       9.30    SK Děčín                    – Fezko Strakonice
     10.15    Slávia Hr. Králové       – SK Slávia Praha                                            11.00    SK Slávia Praha          – Fezko Strakonice
     11.45    SK Děčín                     – Slávia Hr. Králové                                 
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
 
Hlášenka 1. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků o 5. – 6. místo 
 
Pořadatel TJ Tábor  –  7. 5. 2011
 
      13.15    TJ Tábor                           – STEPP Praha  
      14.45    TJ Tábor                           – STEPP Praha  
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
 
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje nadstavbové části 1. ligy mužů o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  –  14. 5. – 15. 5.  2011
 
 
Sobota: 14. května 2011
 
     10:00    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
     11:15    SK Slávia Praha          – UP Olomouc
     17:30    Slávia Hradec Králové – SK Slávia Praha
     18:45    Fezko Strakonice        – UP Olomouc
 
Neděle: 15. května 2011
 
     08:00    SK Slávia Praha         – Fezko Strakonice
     09:15    Slávia Hradec Králové – UP Olomouc
 
 
Delegovaní rozhodčí : Dvořáček K., MUDr. Mareš I., Kohout M.