Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 30/2010 – 2011(15/2011) ze schůze STK komise sekce mužů ČSVP

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

 12/11 námitka KVS Přerov
 
      Vzhledem k tomu, že STK neobdržela konečné stanovisko žádné komise, zůstává ve výsledcích výsledek dle zaslaného zápisu o utkání.
 
 
 
13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
14/11 Baráž o 1. ligu :
 
1. turnaj       21. – 22. 5. 2011   pořadatel Spolchemie Ústí n/Labem
2. turnaj       04. – 05. 6. 2011  pořadatel STEPP Praha „C“
 
Oddíl Spolchemie Ústí nad Labem sdělil na adresu STK, že vzhledem k tomu, že nechtějí v příštím ročníku soutěže hrát 1. ligu z baráže odstupují.
 
            Vzhledem k aktuálnímu stavu, žádáme hrací komisi o rozhodnutí  a stanovení hracího systému baráže.
 
  
2.   Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Burik Lukáš            SK Děčín                 SK Slávia Praha        pohár ČSVP ml. žáků          30.6.2011
 
           
 
3.   výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga dorostenců
 
 
Výsledky 2. turnaje  skupiny o 1. – 4. místo 1. ligy dorostenců – Brno 16. dubna 2011
 
Kometa Brno           – KVP Přerov         13 : 23 (3 : 6/ 4 : 6/ 2 : 4/ 4 : 7) Holeš P., Jarolím J.
Fezko Strakonice – Slávia Hradec Králové 18 : 6 (6 : 3/ 3 : 3/ 5 : 0/ 4 : 0) Jarolím J., Petřík M.
Fezko Strakonice     – KVP Přerov   18 : 10  (2 : 6/ 6 : 2/ 4 : 1/ 6 : 1) Petřík M., Holeš P.
Kometa Brno – Slávia Hradec Králové  7 : 10  (1 : 1/ 1 : 3/ 5 : 5/ 0 : 1) Petřík M., Holeš P.
Kometa Brno – Fezko Strakonice 11 : 15     (2 : 3/ 3 : 4/ 3 : 4/ 3 : 4) Petřík M., Holeš P.
V poznámkách zápisu z utkání :
Trenér Strakonic nazývá po zápase rozhodčí a org. Tým Brna „zmrdy“ a kritizuje vykon rozhodčí.Při předávání zápisu slovně napaden trenér Strakonic – přítomen hráč HK Šipka
Podle Sazebníku trestů a pokut čl.  4.1. trestáme trenéra Strakonic Josefa Janečka zastavením činnosti na 2 utkání.
Pro rozhodnutí k slovnímu napadení ze strany stolku pořádajícího oddílu žádáme o vyjádření hráče Šipky.
 
KVP Přerov – Slávia Hradec Králové  9 :   14 (3 : 3/ 2 : 4/ 2 : 5/ 2 : 2) Petřík M., Holeš P.
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo v 2. turnaji
 
1. Fezko Strakonice        3   3   0   0   51 : 27   + 24    6 bodů
2. Slávia Hradec Králové 3   2   0   1   30 : 34      4    4 body
3. KVP Přerov                3   1   0   2   42 : 45      3    2 body
4. Kometa Brno              3   0   0   3   31 : 48   17    0 bodů
 
 
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 1. – 4. místo po 2. turnaji
 
1. Fezko Strakonice        6   5  1  0  84 : 48        + 36   11 bodů
2. KVP Přerov                6   3  1  2  69 : 66        +   3    7 bodů
3. Slávia Hradec Králové 6   2  1  3  52 : 61           9    5 bodů
4. Kometa Brno              6   0  1  5  49 : 79        30    1 bod
 
 
 
 
 
Výsledky 2. turnaje  skupiny o 5. – 8. místo 1. ligy dorostenců – Opava 17. dubna 2011
 
KPS Opava             – SK Děčín    16 :   6     (2 : 2/ 4 : 0/ 6 : 1/ 4 : 3) Jarolím J.
UP Olomouc          – SK Slávia Praha  5 : 20     (1 : 6/ 1 : 7/ 1 : 2/ 2 : 5) Jarolím J.
KPS Opava             – SK Slávia Praha 17 :   5 (6 : 1/ 1 : 2/ 4 : 1/ 6 : 1) Jarolím J.
UP Olomouc          – SK Děčín             2 : 27  (0 : 7/ 0 : 7/ 0 : 7/ 2 : 6) Jarolím J.
SK Slávia Praha        – SK Děčín       17 : 13     (6 : 4/ 3 : 2/ 4 : 4/ 4 : 3) Jarolím J.
KPS Opava             – UP Olomouc     30 :   4   (10 : 0/ 9 : 2/ 4 : 1/ 7 : 1) Jarolím J., Bakala M.
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 5. – 8. místo v 2. turnaji
 
1. KPS Opava         3        3        0        0        63 : 15   + 48    6 bodů
2. SK Slávia Praha   3        2        0        1        42 : 35    +  7   4 body
3. SK Děčín             3        1        0        2        46 : 35  + 11    2 body
4. UP Olomouc        3        0        0        3        11 : 77   66     0 bodů
 
 
Tabulka 1. ligy dorostenců, skupina o 5. – 8. místo po 2. turnaji
 
1. KPS Opava         6       5        0        1        98 : 45   +   53 10 bodů
2. SK Děčín            6        4        0        2        91 : 60  +  31    8 bodů
3. SK Slávia Praha  6        3        0        3        81 : 65  +   16   6 bodů
4. UP Olomouc       6        0        0        6        37 : 137 100   0 bodů
 
 
 
Pohár ČSVP mladších žáků :
 Výsledky 1 turnaje  skupiny o 1. – 4. místo, Strakonice 16. dubna 2011
 
Fezko Strakonice     – SK Slávia Praha 7 :   6     (2 : 1/ 0 : 2/ 3 : 1/ 2 : 2) Jaroš P.
SL Děčén      – Slávia Hradec Králové 4 : 18     (1 : 4/ 1 : 5/ 2 : 3/ 0 : 6) Jaroš P.
SK Slávia Praha – Slávia Hradec Králové  7 :   4 (1 : 2/ 3 : 0/ 1 : 2/ 3 : 0) Jaroš P.
Fezko Strakonice     – SK Děčín         12 :   2     (6 : 1/ 2 : 0/ 2 : 1/ 2 : 0) Jaroš P.
SK Slávia Praha        – SK Děčín                        9 :   1     (4 : 0/ 2 : 1/ 2 : 0/ 1 : 0)
Jaroš P.
Fezko Strakonice     – Slávia Hradec Králové          3 : 10     (0 : 5/ 1 : 3/ 1 : 1/ 1 : 1)
Jaroš P.
 
 
Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo v 1. turnaji
 
1. Slávia Hradec Králové    3     2     0      1   32 : 14   + 18   4 body
2. SK Slávia Praha             3    2      0      1   22 : 12   + 10   4 body
3. Fezko Strakonice           3     2      0      1  22 : 18   +   4    4 body
4. SK Děčín                       3     0     0      3    7 : 39    – 32    0 bodů
 
  
4.   Hlášenky utkání – turnajů :
 
Hlášenka 3. turnaje 1. ligy dorostenců o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Fezko Strakonice  –  23.   4. 2011
 
08,30  Fezko Strakonice                   – KVP Přerov         
09.30 Kometa Brno               – Slávia Hradec Králové   
11.00  KVP Přerov                           – Slávia Hradec Králové
12.00  Fezko Strakonice                  – Kometa Brno               
19.00 KVP Přerov                           – Kometa Brno
20.00  Fezko Strakonice         – Slávia Hradec Králové      
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Šimek J. st.
 
 
  
Hlášenka 1. turnaje nadstavbové části 1. ligy mužů o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  30. 4. – 1. 5.  2011
 
 
Sobota: 30. Dubna 2011
     14:00   UP Olomouc               – Fezko Strakonice
     16:00   SK Slávia Praha         – Slávia Hradec Králové
     18:15   UP Olomouc               – Slávia Hradec Králové
     19:30   Fezko Strakonice        – SK Slávia Praha
 Neděle: 1. Května 2011
     09:00    Slávia Hradec Králové – Fezko Strakonice
     10:15    UP Olomouc              – SK Slávia Praha
 
Delegovaní rozhodčí : Dvořáček K., Štefunda Zd., Kopenec J.
  
 
Hlášenka 1. turnaje nadstavbové části Přeboru ČR starších žáků o 4. – 6. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc  –  30.   4. 2011
 
     13:00 UP Olomouc                – Fezko Strakonice
     15:15 Fezko Strakonice          – KPS Opava
     17:15  UP Olomouc                – KPS Opava
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl
Výměna pořadatelství po dohodě zúčastněných družstev
 
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel SK Děčín  –  7. 5. 2011
 
       8.00    SK Děčín              – SK Slávia Praha  
       8.45    Slávia Hr. Králové – Fezko Strakonice
       9.30    SK Děčín              – Fezko Strakonice
     10.15    Slávia Hr. Králové   – SK Slávia Praha                                  
     11.00    SK Slávia Praha  – Fezko Strakonice
     11.45    SK Děčín              – Slávia Hr. Králové                                
 
Delegovaní rozhodčí : zabezpečuje pořádající oddíl