Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 29/2010 – 2011(14/2011) ze schůze STK komise sekce mužů ČSVP

18. 4. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

 
10/11 Pořádková pokuta SK Slávia Praha – termín : 30. března 2011
 
zaplacena
 
  
12/11 námitka KVS Přerov
 
      Vzhledem k tomu, že STK neobdržela konečné stanovisko žádné komise, zůstává ve výsledcích výsledek dle zaslaného zápisu o utkání.
  
13/11 nepřipravenost hřiště k utkání 2. ligy mužů
 
      Kontumace utkání STEPP Praha „B“ – Spolchemie Ústí nad Labem z důvodu nepřipravenosti hřiště pořádajícím oddílem
 
K rozhodnutí o potrestání pořádajícího oddílu dle Disciplinárního řádu /článek 40, písm. e Soutěžního řádu vodního póla/ bude přestupek postoupen disciplinární komisi ČSVP.
 
 
2.   soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
Přebor ČR žáků
 
         SK Slávia Praha 12. 4. 2011
 
Pohár ČSVP mladších žáků
 
         SK Slávia Praha 12.4. 2011
 
 
3.   Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni nebylo schváleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Burik Lukáš            SK Děčín               SK Slávia Praha        přebor ČR žáků       30.6.2011
Burik Lukáš            SK Děčín               SK Slávia Praha        pohár ČSVP ml. žáků          30.6.2011
 
            Ze sekretariátu svazu nebylo potvrzeno zaplacení správních poplatků - rozhodnutí budou vydána v příštím zápise STK
 
 
 
4.   výsledky utkání – turnajů :
 
 
1. liga mužů
 
Výsledky 13. a 14. kola :
 
Fezko Strakonice   – SK Slávia Praha    14 : 11  (3 : 3/ 5 : 2/ 2 : 4/ 4 : 2)    Kohout M., Jarolím J.
SK Slávia Praha    – Fezko Strakonice    8 : 14   (1 : 3/ 2 : 3/ 3 : 4/ 2 : 4)        Jarolím J.
UP Olomouc            – KVP Přerov      15 :   7     (5 : 3/ 3 : 1/ 6 : 2/ 1 : 1)        Kohout M., Štefunda Zd.
KVP Přerov             – UP Olomouc      4 : 15     (1 : 4/ 1 : 3/ 2 : 3/ 0 : 5)        Kohout M., Štefunda Zd.
 
Tabulka 1. ligy mužů po 14. kole  
 
1. Fezko Strakonice        10    10     0     0     0   170  :   69  + 101  30 bodů
2. SK Slávia Praha          10     8      0     0    2    108  :   83  + 25    24 bodů
3. Slávia Hradec Králové 10     3     1      2    5   122  : 104   +  18  12 bodů
4. UP Olomouc                10     4      0     0    6    102  : 147     45 12 bodů
5. Kometa Brno               10      2      1    2     6     86  : 117     31     9 bodů
6. KVP Přerov                  10      0     1    2      8    73  : 141     68     3 body
 
 
Nadstavbová část 1. ligy mužů :
 
1. turnaj       30. 4. – 1. 5. 2011  pořadatel UP Olomouc
2. turnaj       14. – 15. 5. 2011  pořadatel Slávia Hradec Králové
3. turnaj       28. – 29. 5. 2011   pořadatel SK Slávia Praha
4. turnaj       11. – 12. 6. 2011  pořadatel Fezko Strakonice
 
 
 
 
 
 
Počáteční tabulka :
 
1. Fezko Strakonice         0     0        0        0        0       0 :   0          6 bodů
2. SK Slávia Praha           0    0        0        0        0       0 :   0          3 body
3. Slávia Hradec Králové  0    0        0        0        0       0  :  0          2 body
4. UP Olomouc                 0     0        0        0        0       0  :  0          1 bod
 
 
 
5.   Hlášenky utkání – turnajů :
 
Hlášenka 2. turnaje 1. ligy dorostenců o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Kometa Brno  –  16. – 17.   4. 2011
 
Sobota 16.4. 2011
 
11,15  KOMETA Brno       -   KVP Přerov          
          12,15  FEZKO Strakonice  -   Slávia Hradec Králové            
          18,00 FEZKO Strakonice  -   KVP Přerov          
          19,00 KOMETA Brno         -   Slávia Hradec Králové
 
Neděle 17.4. 2011
 
            9,15 KOMETA Brno       -   FEZKO Strakonice               
          10,00 KVP Přerov            -   Slávia Hradec Králové
 
Delegovaní rozhodčí : dle delegace KR ČSVP
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje 1. ligy dorostenců o 5. – 8. místo 
 
Pořadatel KPS Opava  –  17. 4. 2011
 
 
         08,00 KPS Opava             –   SK Děčín                           
09,00 UP Olomouc            –   SK Slávia Praha                   
11,00 KPS Opava             –   SK Slávia Praha                
12,00 UP Olomouc            –   SK Děčín                           
14,00 SK Slávia Praha       –  SK Děčín                           
15,00 KPS Opava             –   UP Olomouc                     
 
 
 
Hlášenka 1. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Fezko Strakonice  –  16. 4. 2011
 
 
          08,30 Fezko Strakonice    –   SK Slávia Praha                           
09,30 SK Děčín               –   Slávia Hradec Králové                   
11,00 SK Slávia Praha    –   Slávia Hradec Králové               
12,00 Fezko Strakonice   –   SK Děčín                           
19,00 SK Děčín               –  SK Slávia Praha                          
20,00 Fezko Strakonice    –   Slávia Hradec Králové                     
 
 
Hlášenka 3. turnaje 1. ligy dorostenců o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel Fezko Strakonice  –  23.   4. 2011
 
08,30  Fezko Strakonice         – KVP Přerov         
09.30 Kometa Brno                – Slávia Hradec Králové   
11.00  KVP Přerov                 – Slávia Hradec Králové
12.00  Fezko Strakonice        – Kometa Brno               
19.00 KVP Přerov                   – Kometa Brno
20.00  Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové      
 
Delegovaní rozhodčí : dle delegace KR ČSVP
 
 
 
Hlášenka 2. turnaje Poháru ČSVP mladších žáků o 1. – 4. místo 
 
Pořadatel SK Děčín  –  7. 5. 2011
 
8.00    SK Děčín              – SK Slávia Praha  
8.45    Slávia Hr. Králové   – Fezko Strakonice
9.30    SK Děčín              – Fezko Strakonice
10.15    Slávia Hr. Králové – SKSlávia Praha                
11.00    SK Slávia Praha  – Fezko Strakonice
11.45    SK Děčín              – Slávia Hr. Králové              
 
Delegovaní rozhodčí : dle delegace KR ČSVP
  
 
6.   různé :
 
Baráž o 1. ligu :
 
1. turnaj       21. – 22. 5. 2011   pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem
2. turnaj       04. – 05. 6. 2011  pořadatel STEPP Praha „C“
 
Oddíl Spolchemie Ústí nad Labem sdělil na adresu STK, že vzhledem k tomu, že nechtějí v příštím ročníku soutěže hrát 1. ligu z baráže odstupují.
 
Žádáme zbývající oddíly, aby potvrdili svoji účast v „baráži o 1. ligu mužů 2011-2012 : Kometa Brno, KVS Přerov, STEPP Praha