Jdi na obsah Jdi na menu

Zápis č. 20/2010 – 2011(12/2011) ze schůze STK sekce žen ČSVP

14. 5. 2011

1.   kontrola plnění bodů zápisů :

není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.   výsledky utkání – turnajů :
 
 
Výsledky 2. semifinále 1. ligy žen – Praha 20. dubna 2011
 
 
STEPP Praha „M“      – Fezko Strakonice          3 : 10    (1 : 1/ 0 : 2/ 0 : 6/ 2 : 1)
Růžička T.
 
Po dohodě oddílů se 4. utkání nehrálo
 
Tabulka zápasů 1. ligy žen  
 
1. Fezko Strakonice          3        3        0        0        41 : 24        + 17    6 bodů
2. STEPP Praha „M“         3        0        0        3        24 : 41        – 17    0 bod
 
 
 
 
 
 
Výsledky 2. semifinále 1. ligy žen – Praha 7. května 2011
 
STEPP Praha „A“ nezaslal zápisy z ütkání. Za porušení ustanovení článku 38, písm. j Soutěžního řádu vodního platného od 1. 9. 2010 trestáme pořádající oddíl /STEPP Praha/ dle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 9. 2010, části přestupky kolektivů, bodu 19 uložením pořádkové pokuty Kč 200,--. Splatnost pokuty 1. června 2011.
 
 
 
 
Neoficiálně :
STEPP Praha „A“      – Slávia Hradec Králové    12 : 10     
STEPP Praha „A“      – Slávia Hradec Králové    8 : 11    
 
 
Tabulka zápasů 1. ligy žen  
 
1. Slávia Hradec Králové     4        2        0        2        35 : 33        +   2    4 body
2. STEPP Praha „A“            4        2        0        2        33 : 35        –   2    4 body
 
 
 
 
 
3.   hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 5. turnaje 1. ligy dorostenek 
 
Pořadatel Fezko Strakonice 14. 5. 2011
 
08:30 Fezko Strakonice     – STEPP Praha    
10:00 Fezko Strakonice     – Slávia Hradec Králové
11:30 Slávia Hradec Králové– STEPP Praha    
 
Delegovaní rozhodčí : Matoušek V., Jaroš P.
 
 
 
Hlášenka  1. finále 1. ligy žen
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové 28. 5. 2011
 
10:30 Slávia Hradec Králové         – Fezko Strakonice
13:00 Slávia Hradec Králové         – Fezko Strakonice
 
 
Delegovaní rozhodčí : Kohout M., Jarolím J. 
 
 
 
 
Hlášenka  utkání o 3. – 4. místo 1. ligy žen
 
Pořadatel STEPP Praha „M“ 28. 5. 2011
 
11:15 STEPP Praha „M“              – STEPP Praha „A“
17:00 STEPP Praha „M“               – STEPP Praha „A“
 
 
 
 
 
 
4.   různé – ostatní
 
Delegace 2. finále – Strakonice 18. – 19. června 2011  
   
                       Kohout M., Štefunda Zd.