Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 16/2010 – 2011 ze schůze STK sekce mužů ČSVP

1.     kontrola plnění bodů zápisů :

není ke kontrole žádný nesplněný bod
 
 
 
2.     Přestupy a hostování :
 
 
K dnešnímu dni bylo schváleno hostování hráčům:
 
Neprojednáno :
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                  soutěž                       poznámka
 
Nezhyba Jakub        UP Olomouc           KVP Přerov      Pohár ČSVP ml. dorců
 
Nebyly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1. a 2.2. /neuhrazen správní poplatek/
 
 
 
3.     hlášenky utkání – turnajů :
 
Hlášenka 5. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem   8. 1. 2011
 
10:00          Spolchemie Ústí n/L. –  TJ Tábor    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
Hlášenka 5. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel SK Děčín  8. 1. 2011 /bazén Ústí nad Labem/
 
11:15          SK Děčín               –  KVS Plzeň    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
Hlášenka 6. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel Spolchemie Ústí nad Labem  8. 1. 2011
 
15:30          Spolchemie Ústí n/L. –  KVS Plzeň    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
 
Hlášenka 6. kola 2. ligy mužů 
 
Pořadatel SK Děčín  8. 1. 2011 /bazén Ústí nad Labem/
 
16:45          SK Děčín               –  TJ Tábor    
 
Delegovaní rozhodčí : MUDr. Rezek P., Šimek J. st., /Černý R./
 
 
Hlášenka Poháru ČSVP minižactva „2000+“
 
Pořadatel Fezko Strakonice  7. – 9. 1. 2011
 
Pátek 7. 1. 2011 :
18:30      Fezko Strakonice „A“      – TJ Tábor
19:00      Fezko Strakonice „B“       – SK Slávia Praha
19:30      Slávia UK Bratislava        – STEPP Praha
 
Sobota 8. 1. 2011 :
 8:00      Fezko Strakonice „A“      – SK Slávia Praha
 8:30      SK Děčín                      – SK Slávia Hradec Králové
 9:00      Fezko „B“                    – TJ Tábor
 9:30      Slávia UK Bratislava        – SK Děčín
10:00      STEPP Praha                 – Slávia Hradec Králové
10:30    Fezko Strakonice „A“       – Fezko „B“
11:00      TJ Tábor                     – SK Slávia Praha
11:30      Slávia UK Bratislava        – Slávia Hradec Králové
12:00      STEPP Praha                 – SK Děčín
19:00           A3 – B4
19:30           A4 – B3
20:00           A1 – B2
20:30          A2 – B1
 
Neděle 9. 1. 2011 
 8:30           A3 – A4
 9:00           B3 – B4
 9:30           A1 – A2
10:00           B1 – B2
10:30           A4 – B4
11:00           A3 – B3
11:30           A2 – B2
12:00           A1 – B1
 
Hlášenka 1. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  15. 1. 2011
 
10:00 Slávia Hradec Králové          –  UP Olomouc    
 
Delegovaní rozhodčí : Gööz T., Šimek J. st. /Jarolím J./
 
 
Hlášenka 1. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel SK Slávia Praha  15. 1. 2011
 
10:00 SK Slávia Praha        –  Kometa Brno   
 
Delegovaní rozhodčí : Štefunda Zd., Kohout M.
 
 
Hlášenka 2. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel Fezko Strakonice  15. 1. 2011
 
19:15 Fezko Strakonice     –  Kometa Brno    
 
Delegovaní rozhodčí : Štefunda Zd., Kohout M.
 
 
Hlášenka 2. kola 1. ligy mužů 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  15. 1. 2011
 
17:30 Slávia Hradec Králové          –  KVP Přerov    
 
Delegovaní rozhodčí : Gööz T., Šimek J. st. /Jarolím J./
 
 
Hlášenka 1. semifinále  Přeboru ČR starších žáků 
 
Pořadatel UP Olomouc 16. 1. 2011
 
11.10 UP Olomouc            – SK Děčín
15.10 UP Olomouc            – SK Děčín
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje oddíl
 
 
Hlášenka 1. semifinále  Přeboru ČR starších žáků 
 
Pořadatel Fezko Strakonice 15. 1. 2011
 
09.30 Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
11.45 Fezko Strakonice      – Slávia Hradec Králové
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje oddíl
 
 
Hlášenka 1. turnaje finálové skupiny 1. ligy starších dorostenců 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové  22. 1. 2011
 
09:00 Slávia Hradec Králové          –  Kometa Brno   
10:00 KVP Přerov                             –  Fezko Strakonice    
12:00 Slávia Hradec Králové          –  KVP Přerov    
13:00 Kometa Brno                         –  Fezko Strakonice    
15:00 KVP Přerov                             –  Kometa Brno      
16:00 Slávia Hradec Králové          –  Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : Kopenec J., Štefunda Zd., /Kohout M./
 
 
Hlášenka 1. turnaje  1. ligy starších dorostenců – skupina o 5. – 8. místo 
 
Pořadatel UP Olomouc 22. 1. 2011
 
10.05 UP Olomouc            – KPS Opava
11.00 SK Děčín                 – SK Slávia Praha
13.05 UP Olomouc            – SK Děčín
14.00 SK Slávia Praha        – KPS Opava
17.05 KPS Opava             – SK Děčín
18.00 UP Olomouc            – SK Slávia Praha
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje KR ČSVP
 
 
Hlášenka 2. semifinále  Přeboru ČR starších žáků 
 
Pořadatel Slávia Hradec Králové 22. 1. 2011
 
11.00 Slávia Hradec Králové          – Fezko Strakonice
14.00 Slávia Hradec Králové          – Fezko Strakonice
 
Delegovaní rozhodčí : deleguje oddíl
 
         Po dohodě oddílů předehrávka z 29. 1. 2011
 
 
 
4.     různé :
 
a/  Vzhledem k omezené činnosti sekretariátu v tomto týdnu a s tím souvisejícímu omezení pro nákup známek mohou oddíly na zápasy v měsíci lednu 2011 předložit se soupiskami pokud nemají v nových registračních průkazech předloži i registrační průkazy platné do 31. 12. 2010.
 
b/  V sekretariátu ČSVP je možno zakoupit registrační známky pro rok 2011. Hodnota známky je Kč 60,--.

            Úhradu je možno též provést přes účet ČSVP  potřebné údaje pro úhradu přes účet.