Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis č. 1/2010 – 2011(21/2010) ze schůze STK sekce žen ČSVP

 

 
1.     přestupy a hostování :
 
 
 
V přestupním termínu 1. – 15. 9. 2010 byly podány tyto žádosti o přestupy :
 
Jméno:                                  z oddílu                                            do oddílu                 
 
Havrlantová Lenka                  SK Kometa Brno                                Baník Sokolov
        
 
STK souhlasí s výše uvedeným přestupem. Byly splněny všechny potřebné náležitosti dle přestupního řádu vodního póla čl. 2.1 a 2.2.
 
 
 
K dnešnímu dni bylo schávleno hostování hráčům:
 
Jméno:                      z oddílu                     do oddílu                   soutěž                       poznámka
 
Wiesnerová Eliška       KVS Plzeň             Baník Sokolov 1. liga žen               30.6.2011      
Hoťková Eva                 KVS Plzeň               Baník Sokolov 1. liga žen              30.6.2011
Jeřábková Martina       KVS Plzeň              Baník Sokolov 1. liga žen               30.6.2011
Bušauerová Nikola      KVS Plzeň             STEPP Praha „A“  1. liga žen          30.6.2011
Bušauerová Nikola      KVS Plzeň             STEPP Praha   1. liga dorostenek  30.6.2011
Pilná Kristýna              KVS Plzeň              STEPP Praha „A“   1. liga žen          30.6.2011
Sochorová Andrea       KVS Plzeň             STEPP Praha „M“  1. liga žen          30.6.2011
Petřvalská Ilona           Baník Sokolov      STEPP Praha „M“   1. liga žen          30.6.2011
 
 
 
 
 
2.     soupisky družstev :
 
Potvrzujeme soupisky do soutěží 2010 – 2011
 
I.liga žen
 
STEPP Praha „A“, STEPP Praha „M“, Fezko Strakonice
 
 
1. liga dorostenek
 
STEPP Praha, Fezko Strakonice
 
 
 
 
3.     hlášenky utkání – turnajů :
 
 
Hlášenka 1. turnaje 1. ligy žen 
 
Pořadatel  Strakonice, 16. – 17.  10. 2010
 
sobota, 16. října 2010
  08.30          Fezko Strakonice  – STEPP Praha „A“
 09.30           STEPP Praha „M“ – Slávia Hradec Králové
 10.30           STEPP Praha „A“ – Baník Sokolov                           
  11.30         Fezko Strakonice  – Slávia Hradec Králové
 
 19.00          STEPP Praha „M“    – Baník Sokolov                           
  20.00          STEPP Praha „A“  – Slávia Hradec Králové
 
neděle, 17. října 2010
 08.00          Fezko Strakonice  – Baník Sokolov                           
 09.00          STEPP Praha „M“    – STEPP Praha „A“                     
 10.00          Baník Sokolov         – Slávia Hradec Králové
 11.00           Fezko Strakonice  – STEPP Praha „M“                      
 
 
4.     různé
 
a/ Prosím všechny oddíly, aby zaslaly na odesílající adresu tohoto zápisu své e-mailové adresy, na které budou zápisy STK zasílány.